Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Watch Dogs - Chicago znaczy dzika cebula

16 postów w tym temacie

O historii Chicago Mógł bym czytać godzinami.
Jedne z najciekawszych miast USA.
może jakaś gra z Lokacją Wyoming lub Quebec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O historii Chicago Mógł bym czytać godzinami.
> Jedne z najciekawszych miast USA.
> może jakaś gra z Lokacją Wyoming lub Quebec.

Nie są to miejskie tereny, ale Firewatch, o którym pisałem tu -( http://www.gram.pl/news/2014/03/14/firewatch-tajemnicza-lesna-gra-od-tworcow-mark-of-the-ninja-i-the-walking-dead.shtml - będzie się rozgrywać w ostępach Wyoming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 17:19, Arhoz napisał:

Panowie kupiłem tą grę w promocji NVIDIA, status zamówienia wysłane a gry nadal nie widać
w UPLAY, ktoś też ma podobnie ?

Pojawi się w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 22:29, Blutoniumboy napisał:

Gra szajs roku..Szkoda,mialem nadzieje że zagram

I to sprawia że musisz wspominać o tym pod każdym postem dotyczącym tej gry ;d daruj sobie za któryś tam razem to już naprawdę nikogo nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to sprawia że musisz wspominać o tym pod każdym postem dotyczącym tej gry ;d daruj
> sobie za któryś tam razem to już naprawdę nikogo nie obchodzi
Heh,ja wyrażam swoje zdanie,nie jestem gimbusem który ślini sie na widok każdej nowej gry..A niektórym widze marketing,reklamy i TVN już całkiem zjadły mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrażasz swoje zdanie na podstawie wersji przedpremierowej, bez day one patcha, bez sterowników i zablokowaną połową opcji graficznych, którą Ubisoft raczył zupełnie przypadkowo wypuścić w formie pre-loadu na Uplay przez co gra już została spiracona?

Przecież to jest śmieszna i nic nie warta opinia. Śmiem twierdzić, że Ubisoft specjalnie zarówno na fizycznych nośnikach (niektóre sklepy przełamały się i już wysyłają) jak i na serwerze Uplay zamieścił wersję Release Candidate, która dostanie ostatecznego patcha w dniu premiery żeby zwyczajnie dać kopa w dupkę piratom. Obecnie w grze nawet nie da się zmienić najważniejszych ustawień, w tym rozdzielczości bo config jest automatycznie nadpisywany do wartości 1280x720 (piraci jak nie wierzycie to sobie sami sprawdźcie). Zalecam czekać spokojnie na oficjalną premierę i dalszy rozwój wydarzeń, a potem oceniać grę. W dalszym ciągu czekam na pre-load na STEAM, ale pewnie po tej całej akcji z grą jak obecnie się toczy żadnego pre-loadu nie będzie i trzeba czekać do premiery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 11:48, Blutoniumboy napisał:

Heh,ja wyrażam swoje zdanie,nie jestem gimbusem który ślini sie na widok każdej nowej
gry..A niektórym widze marketing,reklamy i TVN już całkiem zjadły mózg

Ja nie piszę w każdym temacie dotyczącym tej gry że będzie super albo czegoś w tym stylu, ty hejtujesz tą grę chociaż w nią jeszcze nie zagrałeś gratuluję rozumu ;) ( poza tym rozumiem że może Ci się nie podobać ale jak mówiłem nie musisz tego pisać wszędzie xd )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować