Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w Polsce #05 - dyskrecja przede wszystkim

15 postów w tym temacie

No ale co to za gówno? Napiszcie coś konkretnego w tych newsach a nie... po 2 zdania i link do gry... yeah -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 19:18, Muradin_07 napisał:

Ja jakoś klikam i normalnie mnie przenosi do artykułu... hah


W komentarzach pod newsem podałeś błędny link. Jak wejdziesz normalnie na forum link w cudowny sposób się naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/artykul/2014/05/23/tydzien-z-watch-dogs-chicago-znaczy-dzika-cebula.shtml

Dnia 24.05.2014 o 19:08, zombie44 napisał:

Strona nie istnieje hah

Istnieje jak najbardziej. Na stronie newsa link obejmuje także słowo "są". Na forum jest normalnie. Przytoczyłem link powyżej cytatu tak jak powinien być Trzeba sprawdzać czy link wygląda normalnie (nawet po kliknięciu). Mnie też czasami dziwnie przenosi jak klikam w widoku newsu - nie wiem skąd to wynika, pewnie ekipa gramu jeszcze musi się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie szajs roku niestety...

Zamierzasz w każdym newsie dot. Watch_Dogs to napisać? Fajnie, ok, DLA CIEBIE.
Mam pre-order na Steamie i czekam na dostęp do gry. Miałem okazję również w nią wcześniej zagrać i dla mnie to prawdopodobnie kandydat do GOTY 2014 tak jak nowy Batman.
Wszyscy hejtują grafikę, która swoją drogą jest bardzo ładna, a nikt nie pomyśli o gameplayu. Oprócz nieco dziwnego modelu prowadzenia pojazdów, i słabego modelu ich zniszczeń gra jak dla mnie jest miodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ale co to za gówno? Napiszcie coś konkretnego w tych newsach a nie... po 2 zdania
> i link do gry... yeah -_-
Bo to bardziej akcja reklamowa niż newsy o grze?
> Dla mnie szajs roku niestety...
Pomijając to, że dla mnie głupotą jest ocenianie gry przed wydaniem (nawet gameplaya porządnego nie bylo, to twoje posty są po prostu spamem. Poznaliśmy twoje, jakże cenne zdanie, a teraz spadaj. Więcej nie musisz tego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomijając to, że dla mnie głupotą jest ocenianie gry przed wydaniem (nawet gameplaya
> porządnego nie bylo, to twoje posty są po prostu spamem. Poznaliśmy twoje, jakże cenne
> zdanie, a teraz spadaj. Więcej nie musisz tego pisać.
No tak..Ty jak widzisz screeny i gameplay to odrazu Faptime..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pomijając to, że dla mnie głupotą jest ocenianie gry przed wydaniem (nawet gameplaya
>
> > porządnego nie bylo, to twoje posty są po prostu spamem. Poznaliśmy twoje, jakże
> cenne
> > zdanie, a teraz spadaj. Więcej nie musisz tego pisać.
> No tak..Ty jak widzisz screeny i gameplay to odrazu Faptime..
Szczerze mówiąc wolę do tego dobry striptiz, albo filmy Camille Crimson, ale o tym jak chcesz to możemy pogadać prywatnie i wymienić sie opiniami o ulubionych filmach gatunku pozaoskarowego.
Tyle, ze po prostu nie uważam, żeby można było ocenić grę nie widząc ani 3 sekund z niej. Szczególnie, że opinia "jak dla mnie shit roku" nie zawiera nic z konstruktywnej krytyki, bo nie zawiera żadnego powodu. Ot, moda na pisanie, ze coś jest do bani, to się napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować