Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier, które marzymy ujrzeć na E3 2014

50 postów w tym temacie

Z tych gier oczekuję tylko Mafii 3 i Just Cause 3. GTA V i Red Dead Redemption mam na PS3. A z polskich akcentów czekam na Wiedźmina 3 oraz kolejne Call of Juarez, bo pomijając Cartel to świetna seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat tlumaczenia i ludzie dalej nie rozumieja, ze Rockstar ma swoj sposob na ujawnianie swoich gier i na pewno pewno nie sa to ani targi E3 ani zadne inne.

A poza tym zadna z tych gier nie jest jakas abstrakcja, wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na gry już zapowiedziane:

1: Assassin Creed Unity
2: Wiedźmin 3
3: Batman Arkham Knight
4: Far Cry 4
5: Dragon Age Inkwizycja
6: AC na starą generację konsol i na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ten HL3. Gra-legenda na długo przed zapowiedzeniem. Tylko kogo obchodzi jakiś średniak wokół którego urosło tyle mitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.FC 4
2.W3
3.GTA V (PC)
4. Batman Arkham Knight
5. Cyberpunka o którym nawet zapomniałem.
6. Mass Effect 4
7. Dragon Age Inkwizycja
8. AC Unity
9. Mafia 3 (to podstawa jak nie pokaża to urwe im głowy xD)
10. RDR też bym z chęcią zobaczył ;>.

No i wiele innych gier ale miało być 10 to jest 10 xD.

lis_23 A AC Comet nie jest przypadkiem tylko na konsole past genowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista marzeń w której 2 z 10 punktów to już legendarne "begging-ports from master race" Zamiast tego moglibyście umieścić coś bardziej znaczącego niż porty gier których także na remasterstation przybywa od groma (PC przemilcze)?

Agent na PS4, jakieś NOWE exy na konsole i przede wszystkim zapowiedzi tytułów które pokażą co to jest nowa generacja. Tego oczekuję a nie kontynuacji i portów na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nfs Underground 3? Przecież EA pracuje podobno nad "NFSem jakiego chcemy zobaczyć". Możliwa jest przecież jego zapowiedź na e3, a i jest to też marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2014 o 19:06, Eternal101 napisał:


lis_23 A AC Comet nie jest przypadkiem tylko na konsole past genowe?


Podobno ma też wyjść na PC ale to na razie tylko plotki, jak wszystko, co dotyczy tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A nfs Underground 3? Przecież EA pracuje podobno nad "NFSem jakiego chcemy zobaczyć".
> Możliwa jest przecież jego zapowiedź na e3, a i jest to też marzenie :D

EA na E3 NfSy zapowiada (lub pokazuje) te, które mają się pojawić w danym roku. Inna sprawa, że po raz pierwszy od dawna mamy do czynienia z casusem roku bez NfS-a, pytanie tylko czy na tę okazję "Elektronicy" zmienią swoją strategię i dadzą chociażby teaser gry szykowanej na 2015, wzorem takiego Battlefronta czy Mirror''s Edge''a z roku ubiegłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chciałbym zobaczyć chociaż krótką zajawkę nowego Mass Effect, ale obawiam się, że jedyne co BW pokaże odnośnie tej marki to wcześniej wspominane wydanie trylogii na nową generację konsol ;< W końcu nic oficjalnego w tej sprawie nie ogłosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o Spore 2, ale takim z Galaktik Adwenczer (zapis fonetyczny) . W nowej grafice i z nowymi możliwościami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project Beast - jak ogłoszą, że to tak naprawdę Demons Souls II i only for PS4 i jeśli ogłoszą kiedy jest tego premiera to już jestem pewien, że kupię PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam marzę o The Elder Scrolls VI chciałbym znowu pobawić się tym wszystkim na nowej generacji... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wolał DLC fabularne do inFamous: Second Son, Shenmue 1&2 HD, Shenmue III next-gen, wszystkie Yakuzy nadrobione, zwłaszcza 1&2 HD i Y5.

Ogólnie pełno marzeń, ale głównie nie takich, jak w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować