Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: Porównanie jakości grafiki na najniższych i najwyższych ustawieniach szczegółowości

57 postów w tym temacie

Dla ludzi którzy mają słabe karty graficzne i mało ramu brak różnicy jest problemem.
Coraz częściej niestety widać gry gdzie pomiędzy najniższymi i najwyższymi niema zbyt dużej różnicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W takich przypadkach szkoda że firmy zrezygnowały z wydawania dema. Człowiek mógł ściągnąć
> i sprawdzić na czym stoi. A tak ma 2 wyjścia kupować w ciemno i liczyć na dobra optymalizację
> a z tym różnie bywa lub ściągną pirata a potem zakupić grę..
Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby gra nie poszła na wymaganiach napisanych przez producenta, wiec starczy je przeczytać. O piraceniu to brednie. Sam, mimo bycia osobą uczciwą (i nie ściągania gier w ogóle) nigdy bym nie kupił gry, którą już przeszedłem, obojętnie z jakiego źródła ją miałem. No inaczej jest z muzyką, bo jej się słucha wielokrotnie, ale od tego jest YT, żeby sprawdzić. Poza tym kurna, piractwo to piractwo. To tak jakby powiedzieć "W salonie nie było tego auta do jazdy próbnej, wiec ukradłem je, żeby sprawdzić jak się jeździ.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wersja pc ma blokade,ale...
wchodzimy w Docs > My Games > Watchdogs > xxxx
GamerProfile.xml
i szukamy DeferredFxQuality="console" teraz zmieniamy na DeferredFxQuality="pc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby gra nie poszła na wymaganiach napisanych przez
> producenta, wiec starczy je przeczytać.
Taa problem w tym że często owe wymagania ni jak mają się do rzeczywistości. Nie raz zdarza się ze wymagania są z kosmosu ale gra dobrze zoptymalizowana i na starszym sprzęcie chodzi na wysokich. W drugą stronę to samo niskie wymagania a gra potrafi porządnie przymulić i na kompie za dobrych parę tysi.

O piraceniu to brednie. Sam, mimo bycia osobą
> uczciwą (i nie ściągania gier w ogóle) nigdy bym nie kupił gry, którą już przeszedłem,
> obojętnie z jakiego źródła ją miałem. No inaczej jest z muzyką, bo jej się słucha wielokrotnie,
> ale od tego jest YT, żeby sprawdzić. Poza tym kurna, piractwo to piractwo. To tak jakby
> powiedzieć "W salonie nie było tego auta do jazdy próbnej, wiec ukradłem je, żeby sprawdzić
> jak się jeździ.."

To już zależy od punktu widzenia. Jeśli ściągasz tylko dla sprawdzenia optymalizacji to na to wystarczy 1-2 misje a potem gra ląduje w koszu.. Oczywiście nadal to piractwo ale wole się upewnić czy zakup będzie opłacalny czy też poleży na półce do czasu ulepszenia sprzętu, Dema pomagały w zorientowaniu się na czym się stoi a zarazem były próbką która mogła zachęcić do kupna osoby nie do końca zdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To już zależy od punktu widzenia. Jeśli ściągasz tylko dla sprawdzenia optymalizacji
> to na to wystarczy 1-2 misje a potem gra ląduje w koszu.. Oczywiście nadal to piractwo
> ale wole się upewnić czy zakup będzie opłacalny czy też poleży na półce do czasu ulepszenia
> sprzętu, Dema pomagały w zorientowaniu się na czym się stoi a zarazem były próbką która
> mogła zachęcić do kupna osoby nie do końca zdecydowane.
>

Mam wrażenie, że brak takiej ilości dem jak kiedyś jest efektem obaw o to, że gra jest po prostu kiepska i się nie spodoba ; )

O Watch Dogs przeczytałem już mnóstwo opinii. Gdzieś z 60%, że średniak, 30%, że kiepska i może 10%, że na prawdę dobra. Cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 09:12, MisioKGB napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=MRqcScGolQ0

Porownanie prezentacji z E3 2012 z dokładnie tym samym miejsce w grze na PS4 już w finalnej
wersji. Polecam, śmiech na sali.

A zauważyłeś w porównaniu ps4 vs x360 w 3:49 że ps4 nie ma wszystkich cieni!!XD Ta watch dogs od ubisoft daje prawdziwy powiew next gena z przed ponad 8 lat ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techniczny kalafior. Nie licząc określonych pór dnia i rodzaju pogody gra wygląda bardzo przeciętnie. Nie powiem, masa zasobożernych dupereli odbywa się w tle i nie ma szczególnego związku z samą grafiką, to też trzeba wziąć pod uwagę. Ale nawet na Ultra gra wygląda jak brakujące ogniwo między generacjami, w żadnym wypadku jak nowa generacja. Co z tego, że woda taaaaaaka śliczna, skoro nie można komfortowo śmigać szybkimi pojazdami bo fragmenty otoczenia doczytują się w biegu (i to bez względu na platformę czy konfig)? Ta gra potrzebuje patcha- i to nie jednego;

Neogafowy kącik nowo-generacyjny to będzie Tsavo :D Kto bywa ten wie co się święci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia bardziej dlaczego się ludzie dziwią, że od strony graficznie to żaden next gen??

1)No bo wszyscy wiemy jak to UBI lubi walić tekstami jaka to ich gra jest piękna i prawdziwy pokaz możliwości konsol danej generacji konsol oraz wiecznego PC. To się nazywa tupet FC2 miał być killerem graficznym na miarę Crysisa 1, a co wyszło w praniu to wszyscy wiemy. Potem chwalili jaki to FC3 ma być zajebisty graficznie no i klops downgrade grafiki widoczny jak cholera i znowu zrobili graczy w bambuko. Albo sprawa samej optymalizacji i tutaj zgnojona przez nich seria Rainbow six gdzie zarówno pierwsza jak i druga część Vegasa to jedne z najgorzej zoptymalizowanych gier po dziś dzień. Albo w jakim stanie wydali ghost recon future soldier(ale zwrócę im nieco honor że na PC to w końcu naprawili tutaj filmik http://www.youtube.com/watch?v=l4_YjykNmMQ).

2) Wiadomo było że Watch Dogs to nie będzie jakiś tam next gen. A skąd wiadomo -> platformy docelowe PS3/PS4/X360/XO/PC/Wii u no i wiadomo ile platform tym większe prawdopodobieństwo że będzie to istna jazda jeśli chodzi o kłamstwa na temat next genowej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy odzew w związku z WD nauczy ich nieco pokory, czy może nadal będą przehajpowywać swoje gry doprowadzając do sytuacji, nad którą ciężko później zapanować? :) A może ten model sprawdza się na tyle, że warto ryzykować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 21:26, kodi24 napisał:

Ciekawe czy odzew w związku z WD nauczy ich nieco pokory, czy może nadal będą przehajpowywać
swoje gry doprowadzając do sytuacji, nad którą ciężko później zapanować? :) A może ten
model sprawdza się na tyle, że warto ryzykować? ;)

WD nauczy ich pokory?? Kodi24 bez urazy ale ileś ty dzisiaj wypił że piszesz takie bzdury??

Przecież tu mowa o UBI o firmie która daje porządną grafikę ostatnio jedynie w swoich grach ekonomiczno- strategicznych czyli seriach Anno i Settlers gdzie nawet tej grafiki nie muszą poprawiać. Co jest dla mnie totalnie żałosne że takie FarCry z 2012 ma gorsze efekt wody niż Settlers 7 z 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować