Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Murdered: Soul Suspect ujawnione

18 postów w tym temacie

Hmm... Straszna rozbieżność między minimalnymi a rekomendowanymi. Gra nie wygląda na to, żeby aż tyle wymagała na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założe się, że gra działa na Unreal Engine 3 (3.5) czyli będzie słaba optymalizacja, będzie cięło na wszystkich sprzętach + wymagania sprzętowe z kosmosu bez jakiegokolwiek przełożenia w rzeczywistości bo ludzie na C2D E8400 odpalą grę na pełnych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm... Straszna rozbieżność między minimalnymi a rekomendowanymi. Gra nie wygląda na
> to, żeby aż tyle wymagała na full detalach.
Albo zła optymalizacja albo na ultra zwali nas z nóg albo marketing attack :). Stawiam na to ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Albo zła optymalizacja albo na ultra zwali nas z nóg albo marketing attack :). Stawiam
> na to ostatnie.

A ja na to pierwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Założe się, że gra działa na Unreal Engine 3 (3.5) czyli będzie słaba optymalizacja,
> będzie cięło na wszystkich sprzętach + wymagania sprzętowe z kosmosu bez jakiegokolwiek
> przełożenia w rzeczywistości bo ludzie na C2D E8400 odpalą grę na pełnych detalach.

Nie, nie będzie się cięło na wszystkich sprzętach. Ja dla tego przykładu kupuję wersję na PS4 i wydaje mi się (zwłaszcza w kontekście zwiastuna premierowego) że gra ta może być nawet lepsza od Watch Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie, nie będzie się cięło na wszystkich sprzętach. Ja dla tego przykładu kupuję wersję
> na PS4 i wydaje mi się (zwłaszcza w kontekście zwiastuna premierowego) że gra ta może
> być nawet lepsza od Watch Dogs.

Sprzętach = Pecetach o różnych konfiguracjach. Nie znam ŻADNEJ gry, bazującej na UE3, która nie przycina na obojętnie jakim sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 17:30, ArabSmall napisał:

A wiadomo coś o edycji kolekcjonerskiej? Bo premiera za chwilę, a żadnej informacji nie
mogę znaleźć. Dzięki za odpowiedź.


Edycji kolekcjonerskiej nie ma, ale jest edycja limitowana: http://www.game.co.uk/en/murdered-soul-suspect-limited-edition-212105?pageSize=20&searchTerm=murdered&catGroupId=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Założe się, że gra działa na Unreal Engine 3 (3.5) czyli będzie słaba optymalizacja,
>
> >
> > > będzie cięło na wszystkich sprzętach + wymagania sprzętowe z kosmosu bez jakiegokolwiek
>
> >
> > > przełożenia w rzeczywistości bo ludzie na C2D E8400 odpalą grę na pełnych detalach.
>
> >
> >
> > Nie, nie będzie się cięło na wszystkich sprzętach. Ja dla tego przykładu kupuję
> wersję
> > na PS4 i wydaje mi się (zwłaszcza w kontekście zwiastuna premierowego) że gra ta
> może
> > być nawet lepsza od Watch Dogs.
> >
>
> Sprzętach = Pecetach o różnych konfiguracjach. Nie znam ŻADNEJ gry, bazującej na UE3,
> która nie przycina na obojętnie jakim sprzęcie.
> > > Założe się, że gra działa na Unreal Engine 3 (3.5) czyli będzie słaba optymalizacja,
>
> >
> > > będzie cięło na wszystkich sprzętach + wymagania sprzętowe z kosmosu bez jakiegokolwiek
>
> >
> > > przełożenia w rzeczywistości bo ludzie na C2D E8400 odpalą grę na pełnych detalach.
>
> >
> >
> > Nie, nie będzie się cięło na wszystkich sprzętach. Ja dla tego przykładu kupuję
> wersję
> > na PS4 i wydaje mi się (zwłaszcza w kontekście zwiastuna premierowego) że gra ta
> może
> > być nawet lepsza od Watch Dogs.
> >
>
> Sprzętach = Pecetach o różnych konfiguracjach. Nie znam ŻADNEJ gry, bazującej na UE3,
> która nie przycina na obojętnie jakim sprzęcie.
Thief

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 11:56, Maciej2801 napisał:

Thief


Tnij cytaty... zrobiłeś taki bałagan żeby napisać jedno słowo...

Dla ułatwienia - każdy post ma przycisk "odpowiedz" i wtedy ładnie się cytuje.

Co do gier na UE3 to jest wiele gier, które się nie przycinały. Dishonored, Alien Rage, Mass Effect 2 i 3, Singularity, Mirror''s Edge... można wymieniać.

Więc wróżenie z fusów, że gra na UE3 więc się będzie cięła jest trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zacytowałeś masę niepotrzebnych postów, żeby dopisać jeden tytuł gry? Skoro nie masz nic do powiedzenia w danym temacie to będzie Degad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,niestety nie zagram w tą grę (chyba że torrenty pomogą,ale wątpię)Watch Dogs jest już tuż tuż trzeba wybierać pomiędzy dwoma grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować