Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie Basement Crawl zostanie stworzony od nowa "by odzyskać zaufanie graczy"

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Najgorzej oceniana gra na PlayStation 4, zamiast paru łatek i czekania na kolejnych naiwnych klientów, zostanie kompletnie przebudowana, co w wywiadzie z redakcją GameSpotu obiecał Marc Colhoun, przedstawiciel Bloober Team.

Przeczytaj cały tekst "Polskie Basement Crawl zostanie stworzone od nowa "by odzyskać zaufanie graczy"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem można tworzyć grę która jest tak zła że robi się ją od nowa? To nie było nic wcześniej projektowane na papierze? Chociaż w sumie znam odpowiedź na swoje pytanie.. takim cudem gdy się nie wie co chce się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin potem Afterfall i Diablo III a teraz Basement Crawl: kolejna ekipa ma nadzieję na wywarcie drugiego pierwszego wrażenia. Każdy zespół robi generalny remont na swój sposób: duzi wydają expanision mali Edycję Rozszerzoną, ale to to już jest totalna desperacja. Nie wiem jak inni ale ja nie daję drugiej szansy.

Spoiler

Zresztą i tak nie mam PS4, więc to tylko tak na marginesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 20:11, Kafar napisał:

Jakim cudem można tworzyć grę która jest tak zła że robi się ją od nowa? To nie było
nic wcześniej projektowane na papierze? Chociaż w sumie znam odpowiedź na swoje pytanie..
takim cudem gdy się nie wie co chce się zrobić.

ehem a legendarny duke nukem forever to co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 22:09, Siberian_Husky napisał:

Poprawka - Basement Crawl przebil "jakoscia" DNF :P


Yup, DNF był jaki był, ale działał. A Basement Crawl nawalał w każdym aspekcie.

Ale mimo to szacun dla Bloober Team - nigdy bym nie przypuszczał, że kiedyś zobaczę skopanego klona Bombermana. Panowie - spełniacie marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki sposób na reklamę: zrobić produkt słaby, który wybije się (od dołu?) z reszty stawki słabej - darmowa reklama w serwisach branżowych (nie najlepsza, ale ważne, że mówią!), a potem ogłosić, że robi się grę od nowa i da się za darmo tym, którzy kupili pierwowzór, co generuje kolejne newsy.
Ot, taki żart.

Moim zdaniem dobre zagranie. Nawet jeśli zepsuli sobie imię, to - o ile zrobią tę grę tym razem dobrze - mają szanse na poprawę marki i całkiem niezłą reklamę polityki. W końcu korzystnie byłoby dla nas, gdyby polskie studia kierowały się tak odmiennymi politykami w stosunku do reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale po recenzjach się wstrzymałem. To dobra decyzja, by wywrzeć na mnie prawdziwie pierwsze wrażenie.

A DNF po patchach był naprawdę niczego sobie. Aczkolwiek limit broni winien być nie tyle podniesiony z 2 do 4, co z 2 do "ile znajdziesz przez całą grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miałem kupić, ale po recenzjach się wstrzymałem. To dobra decyzja, by wywrzeć na mnie
> prawdziwie pierwsze wrażenie.
>
Dzięki :) Myślę, że nie jesteś tu osamotniony. Zrobimy wszystko by Was nie zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale DNF zły nie był, DNF po prostu to dziecko które wiele razy było płodzone przez wielu ojców ;P ale jakoś wyszło. Oczekiwałem czegoś lepszego, ale gra nie była zła. To nie kwestia złego projektowania a wykonania pewnych elementów, do tego każdy po takim okresie produkcji oczekiwał nie wiadomo czego ;)

BC to inna sytuacja, gra banalna do wykonania nie została wykonana po prostu. Świetny zwiastun i zero wykorzystania jego potencjału. Do tego większość rzeczy tam po prostu nie tyle nie działa co nie ma więc ja się pytam jak taka gra została wypuszczona przecież AI nagle nie przestało sobie działać ;) nawet w ERA (t-mobile) tak nie ma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że coraz więcej polskich firm zaczyna coś znaczyć w branży. Niedługo będziemy rządzić rynkiem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować