Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Watch Dogs - Jak działa multiplayer?

9 postów w tym temacie

No ciekawe jak się to w praktyce będzie sprawdzać. Na początku może być ciekawie, ale kto wie jak długo można hakować innego gracza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że można wyłączyć opcje Sngle+Multi razem.
bo gdyby mi jakiś troll przeszkadzał w zabawie to od razu gra by lądowała w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to brzmi, szkoda, że nie jest już tak różowo w rzeczywistości. Grając online nie można ani wczytać postępów z rozgrywki single player, ani nie można korzystać z odblokowanych tam umiejętności. Za to w trybie single player po prostu nikt nam do gry nie wskoczy. Cóż, osobiście sądzę, że może spróbuje multi po tym jak skończę kampanię. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanika i sens rozgrywki multiplayer w grze została ewidentnie zerżnięta przez Ubisoft z Dark Souls, więc nie bardzo rozumiem o jakim nowym pomyśle jest tutaj mowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda tylko mam jedno pytanie. Jeżeli chciałbym się skupić w całości na fabule a dopiero po ukończeniu fabuły skupić się na multiplayerze to ten system blokowania będzie działał? pytam się bo jednak sam też pewnie zacznę od fabuły a później zajmę się trybem multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro "zerżnięty" jest dobry pomysł to w czym problem?
Nie podoba sie, nie graj! Moim zdaniem taki wlasnie multi powinien być teraz w każdej grze a najlepiej jeszcze bez opcji singla, zeby mozna było nawiedzać innych graczy ile sie chce i trollować ich bez ustanku. Trudno, trzeba by było sobie radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie multiplayer bardzo ciekawy. Nieco utrudnia grę jeżeli co jakiś czas jakiś gracz próbuje nas dorwać lub zhakować. Niemniej jednak gra bije na głowę GTA ;)

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować