Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontroler Xboksa One będzie współpracować z PC "już niebawem"

15 postów w tym temacie

Ale po co skoro mamy kontroler z X360, który jest najlepszy w swoim rodzaju? Serio, ten od PS3 i innych się nie umywa. Nie mówię o ergonomii, ale o kompatybilności z grami. M$ mocno wspiera ten odłam swojej machiny zarabiającej pieniążki.

I mówie to jako osoba zakochana w PS3 i PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie mamy w planach stworzenia nowego, oddzielnego urządzenia, dedykowanego systemowi Windows. Będzie tak samo jak w przypadku Xboksa 360 – kontrolery Xboksa One, które już posiadacie, będą działać. Nie oznacza to, że nie możemy stworzyć również odpowiedników kontrolerów Xboksa One zaprojektowanych specjalnie dla PC. Jeszcze ogłosimy, w jaki sposób będzie działać komunikacja bezprzewodowa. Rozważamy kilka opcji."
Sami sobie przeczą w jednym zdaniu ahahahah, nie mamy zamiaru ale może zrobimy! ahajajahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 15:05, MisioKGB napisał:

Ale po co skoro mamy kontroler z X360, który jest najlepszy w swoim rodzaju? Serio, ten
od PS3 i innych się nie umywa.


Nawiasem mówiąc Sony mogłoby również wypuścić dedykowane sterowniki (i może jakiś konfigurator) dla PC. Pieniądz nie śmierdzi, a różnorodność zawsze się przyda. Mam pada do XB i jest wygodny, ale wiem, że są osoby, które jednak wolą te od Soniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wyglądać komunikacja? Ano Microsoft zapewni nowy odbiornik za 30$, który pewnie niczym nie różni się od starego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 15:43, Kettger napisał:

Ciekawe, czy receiver po wgraniu sterowników będzie działał. ;]


Wątpliwe. Wygląda na to, że MS użył całkiem innego standardu przesyłania. Być może nawet zmienił 2.4 GHz na 5 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 16:25, Piotrek54321 napisał:

> Ciekawe, czy receiver po wgraniu sterowników będzie działał. ;]

Wątpliwe. Wygląda na to, że MS użył całkiem innego standardu przesyłania. Być może nawet
zmienił 2.4 GHz na 5 GHz.

Faktycznie zastosowanie 5Ghz w bezprzewodowym kontrolerze jet bardzo uzasadnione :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PC mam podłączone pady od XB oraz PS3, przez jakiś czas ten od PS4 - oficjalnych sterowników Sony nie ma, działają jednak bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale po co skoro mamy kontroler z X360, który jest najlepszy w swoim rodzaju? Serio, ten
> od PS3 i innych się nie umywa. Nie mówię o ergonomii, ale o kompatybilności z grami.
> M$ mocno wspiera ten odłam swojej machiny zarabiającej pieniążki.
>
> I mówie to jako osoba zakochana w PS3 i PS4
Popieram. Nie rozumiem osób nie umiejących się przyznać do tego, że kontroler od XB jest po prostu lepszy niż ten od PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Popieram. Nie rozumiem osób nie umiejących się przyznać do tego, że kontroler od XB jest
> po prostu lepszy niż ten od PS
Nigdy nie rozumiałem zwolenników pada od X360. Zamiana miejscami krzyżaka z analogiem to był wyjątkowo durny pomysł a sam krzyżak to totalna kompromitacja. Jedyne co ich tłumaczy to obawa przed kolejnymi oskarżeniami o plagiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w łapach pad od XO oraz DS4 i z całą stanowczością muszę stwierdzić, że ten drugi jest lepszy pod względem jakości wykonania, funkcjonalności czy użytych materiałów. Rozumiem, że ergonomia to już bardziej osobista sprawa, ale DS4 imho trzyma się lepiej. Z działaniem pada Sony na PC też nie ma problemów, bo przy użyciu odpowiedniego programu można go emulować jako pada z X360. Trochę zabawy przy pierwszej konfiguracji jest, ale później wystarczy odpalić aplikację i można grać. Można też go podłączyć do PC bezprzewodowo za pomocą BT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie uważają że pad XBOX 360 jest taki super? Gdyby nie jego kompatybilność w grach to bym go z radością młotkiem roztrzaskał i wrócił do mojej podróbki za 30 zł pada sony. Microsoft stworzyło mega niewygodny pad, gram na nim już 4 miesiąc i szczerze ciągle uważam że cudny to on nie jest i oraz nie ma to nic wspólnego z kwestią przyzwyczajenie się do niego. Jakby sony wypuściło stery do PC gwarantując podobną kompatybilność co M$ to mógłbym nawet przepłacić z takiego pada. I jestem pewien że jest wiele osób które tak uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 17:39, michal_w napisał:

Zamiana miejscami krzyżaka z analogiem to był wyjątkowo durny pomysł

Ponieważ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować