Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w Polsce #07 - argument ostateczny

30 postów w tym temacie

Nooooooooo nieeeeeeeee... Co to jest? Nie można było jakoś tak ładnie tej pani ustawić jak komuś pistolet do głowy przystawia, albo jak kogoś goni z bronią w ręce? Dobrze, że jutro premiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w internetach już fama że WD to nudny gniot. "Hakowanie" nudzi się po niedługim czasie, cała reszta ssie w porównainu do GTA a sama gra ma sporo błędów i cierpi na to samo co wszystkie AC Ubisoftu. Jest powtarzalna aż do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A w internetach już fama że WD to nudny gniot. "Hakowanie" nudzi się po niedługim czasie,
> cała reszta ssie w porównainu do GTA a sama gra ma sporo błędów i cierpi na to samo co
> wszystkie AC Ubisoftu. Jest powtarzalna aż do bólu.
Heh, pamietaj ludzie wyznający religię o nazwie "Rockstar" zawsze będą gnoić innego sandboxa, bo ich jest "lepsiejszy" i "ładniejszy" i w ogóle "uber" :D. Śmiesza mnie takie komentarze i najlepiej do premiery olać, P.S. są pierwsze recenzję i są prawię maksymalne i to od kilku serwisów a nie od jednego :).

Fred 778 O.o to ładnie ustaw na średnie i masz 25-30 klatek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że AMD jak i Nvidia wypuszczą odpowiednie sterowniki do tej gry, bo jak widać UBI znowu ma optymalizację w czterech literach (wygląd=/=wymagania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś zwrócił uwagę na starego, poczciwego Arcturuska... Terrraaaan! :D

A poza tym to w sumie akcja mi się sama w sobie podoba, bo Aiden taki wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac gameplayer mozna dojsc do niowsku ze głowny bohater to bardziej wrózka czytajaca w myslach niz haler/ Interesujacy motyw w jednej misji, gdzie jednym kilknieciem hakuje sie kamere i na calym stadionie gasną swiatla/ Hakowanie nigdy nie bylo latwiejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prubuje sie do tej gry przekonac ale za diabla nie moge, kiepski model jazdy, samochody sie nie gniota, taki sam model bieguania jak w assasynie, jak wjade na hydrant woda przenika przez samochod i wiele wiecej pierdol ktore wplywaja na minus. Fabula tez nie porywa, moze mam za wysokie wymagania bo spedzilem troche czasu przy Gta, ale jak dla mnie spodziewalem sie znacznie wiecej. Bardziej mnie wciagnal nowy Wolf na ktorego nie zaluje kasy a tu juz wiem ze do konca nie przetrwam fabularnej jazdy i fundusze moglem wydac na jakis zestaw Indie Games...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A w internetach już fama że WD to nudny gniot. "Hakowanie" nudzi się po niedługim czasie,
> cała reszta ssie w porównainu do GTA a sama gra ma sporo błędów i cierpi na to samo co
> wszystkie AC Ubisoftu. Jest powtarzalna aż do bólu.
Hasło-klucz: "Agata Dziarmagowska" Pomijając, ze nie uświadczyłem pojedynczego buga w serii AC aż do AC III, który faktycznie miał takie bugi, że jeden do dzisiaj został rozwiązany tylko dla domyślnego stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 18:37, Eternal101 napisał:

Heh, pamietaj ludzie wyznający religię o nazwie "Rockstar" zawsze będą gnoić innego sandboxa,
bo ich jest "lepsiejszy" i "ładniejszy" i w ogóle "uber" :D. Śmiesza mnie takie komentarze
i najlepiej do premiery olać, P.S. są pierwsze recenzję i są prawię maksymalne i to
od kilku serwisów a nie od jednego :).



Naprawdę czytam co wypisujesz i szkoda mi Ciebie. Ja dla przykładu fanem GTA nie jestem, ale uważam że V zjada WD na śniadanie. Napisz mi w czym WD jest lepsze od GTA? A pierwsze recenzje zawsze są maksymalne bo UBI posmarowało lub recenzent uległ hajpowi. Tak samo było z Aliens Colonial Marines gdzie pierwsze recenzje były dobre, a później posypało się to wszystko. I jeszcze jedno. Jakie to serwisy wydały maksymalną ocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 22:43, sylwasss napisał:

Napisz mi w czym WD jest lepsze od GTA?

A sam grałeś w WD, żeby samemu powiedzieć, że jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 22:45, Zgreed66 napisał:

> Napisz mi w czym WD jest lepsze od GTA?
A sam grałeś w WD, żeby samemu powiedzieć, że jest gorsze?


Czekaj, czekaj skoro kolega pisze że jest lepsze, ładniejsze a nie grał to mam brać jego słowa na poważnie?
I tak grałem w WD przez 30 min u kolegi i nie zrobiło na mnie piorunującego wrażenia jak ten gameplay z E3.
Owszem o fabule nie mogę się wypowiedzieć, ale o kwestiach technicznych już tak. WD broni się jedynie lepszymi teksturami od GTA i chyba niczym więcej. Jednak Rockstar potrafi stworzyć przekonujący świat, UBI niekoniecznie. Rockstar przywiązuje się do detali, UBI niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 22:43, sylwasss napisał:

Naprawdę czytam co wypisujesz i szkoda mi Ciebie. Ja dla przykładu fanem GTA nie jestem,
ale uważam że V zjada WD na śniadanie. Napisz mi w czym WD jest lepsze od GTA? A pierwsze
recenzje zawsze są maksymalne bo UBI posmarowało lub recenzent uległ hajpowi. Tak samo
było z Aliens Colonial Marines gdzie pierwsze recenzje były dobre, a później posypało
się to wszystko. I jeszcze jedno. Jakie to serwisy wydały maksymalną ocenę?

WD to nie Colonial Mariens, i ono nie odbiega tak jak Aliens graficznie... Ma niedoróbki ale skąd wiesz że jest złę całkowicie? To działa w dwie strony... Aliens był dnem fabularnym, klimatycznym i graficznym, a WD prezentuje sie dosć ładnie choć nie tak ładnie jakby sobie niektórzy życzyli choć nie odbiega graficznie aż tak super mocno, za to technicznie no kuleje lekko.

sylwasss Ubi robiło pierwszego sandboxa takiego typu, Rockstar jak tworzył GTA IV to był jego z 11 sandbox? Po 2 Rockstar miał 3 platformy i kasy 100mln na to, Ubisoft 7 platform i 50mln na to. Więc sorry ale takie gadanie jest bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 22:52, sylwasss napisał:

Czekaj, czekaj skoro kolega pisze że jest lepsze, ładniejsze a nie grał to mam brać jego
słowa na poważnie?

Kolega to jedno, ale to twoje bardziej poważne?

Dnia 26.05.2014 o 22:52, sylwasss napisał:

I tak grałem w WD przez 30 min u kolegi i nie zrobiło na mnie piorunującego wrażenia
jak ten gameplay z E3.

Ile człowiek zna takich przykładów, że początku się nie kupuje. Jak np ja AC (zapomnieć co to AC1)

Dnia 26.05.2014 o 22:52, sylwasss napisał:

Owszem o fabule nie mogę się wypowiedzieć, ale o kwestiach technicznych już tak. WD broni
się jedynie lepszymi teksturami od GTA i chyba niczym więcej.

No to faktycznie masz co oceniać.

Dnia 26.05.2014 o 22:52, sylwasss napisał:

Jednak Rockstar potrafi stworzyć przekonujący świat, UBI niekoniecznie.

I ten przekonujący świat oceniasz przez pryzmat tekstur, spoko.

Dnia 26.05.2014 o 22:52, sylwasss napisał:

Rockstar przywiązuje się do detali, UBI niekoniecznie.

Yhm, po hydrantach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 22:53, Eternal101 napisał:

WD to nie Colonial Mariens, i ono nie odbiega tak jak Aliens graficznie


Nie? Czekaj czekaj a to to co to jest:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=113136853&postcount=3323

Dnia 26.05.2014 o 22:53, Eternal101 napisał:

sylwasss Ubi robiło pierwszego sandboxa takiego typu, Rockstar jak tworzył GTA
IV to był jego z 11 sandbox? Po 2 Rockstar miał 3 platformy i kasy 100mln na to, Ubisoft
7 platform i 50mln na to. Więc sorry ale takie gadanie jest bezcelowe.


Gówno mnie obchodzi jaki mieli budżet, skoro chwalą się na prezentacjach jaka ta gra ma nie być to ja oczekuje tego. z UBI jest jak z niektórymi politykami dużo obiecują a gówno robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować