Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w Polsce #07 - argument ostateczny

30 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2014 o 23:01, sylwasss napisał:

Czekaj czekaj porównujesz grę z oświetleniem w dzień do gry podczas oświetlenia nocnego? Bo ten screen u góry to dla mnie ewidentny zachód słóńca dopiero a dolny to noc, co widać bo włączonych światłach i neonach święcących jak psu... no nie będę kończył.

Dnia 26.05.2014 o 23:01, sylwasss napisał:

Gówno mnie obchodzi jaki mieli budżet, skoro chwalą się na prezentacjach jaka ta gra
ma nie być to ja oczekuje tego. z UBI jest jak z niektórymi politykami dużo obiecują
a gówno robią.

Tak to niech ci ktoś da 50mln, ekipe jaką miał Ubi i zrób perfekcyjną grę robiąc ten typ gry pierwszy raz w swoim życiu, a potem jeszcze porównuj bezczelnie do firmy która w sandboxach siedzi od 13 lat przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 23:05, Eternal101 napisał:

Czekaj czekaj porównujesz grę z oświetleniem w dzień do gry podczas oświetlenia nocnego?
Bo ten screen u góry to dla mnie ewidentny zachód słóńca dopiero a dolny to noc, co widać
bo włączonych światłach i neonach święcących jak psu... no nie będę kończył.


Kumasz co to jest Blur, Ambient Onclusion, Wolumetrzyczny dym i wiele innych rzeczy którymi chwalił się UBI. Chyba nie. Nie chce mi się szukać już kolejnych screenów z porównaniami grafiki na neogafie. Sam sobie poszukaj i zobacz może przejrzysz na oczy. Zobacz sobie też Far Cry 3 i to co zrobił z tą grą UBI tu mamy dokładnie taką samą sytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 23:05, Eternal101 napisał:

Czekaj czekaj porównujesz grę z oświetleniem w dzień do gry podczas oświetlenia nocnego?

A jesteś przekonany, że krzesła i stoły cień rzucają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 23:10, sylwasss napisał:

Kumasz co to jest Blur, Ambient Onclusion, Wolumetrzyczny dym

Blur jest, AO jest, Dym chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie od kiedy komentarze na gramie są tak zasyfione przez fanbazy hejtujące pod każdą grą, której fanboyami nie są. Nie mówiąc już o tym, ze tyle podniety kiedyś było, ze grafika nie jest tak ważna, liczy się grywalność i fabuła, a tu pan Sylwassss karmi nas farmazonami, ze fabuły nie potrafi ocenić, ale gra słaba? To tak ja k mój kolega jak grałem w Max Payne''a stwierdził, ze to syf, bo grafika do niczego. no w sumie zgadzam się, ale ta gra ma 13 lat i jest legendą wśród części graczy z zupełnie innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sylwassss karmi

Dnia 26.05.2014 o 23:11, NemoTheEight napisał:

nas farmazonami, ze fabuły nie potrafi ocenić, ale gra słaba? To tak ja k mój kolega
jak grałem w Max Payne''a stwierdził, ze to syf, bo grafika do niczego. no w sumie zgadzam
się, ale ta gra ma 13 lat i jest legendą wśród części graczy z zupełnie innych powodów.


Kolejny, czy ja mówię o tym że gra jest słaba? Ja tylko po prostu chciałem się doczekać argumentów dlaczego ta gra jest lepsza od GTA od osoby która nie grała nawet minuty w WD. Czytaj ze zrozumieniem i nie piernicz mi tu. Ja tu piszę o kłamstwach UBI, które właśnie jak piszesz karmiło nas farmazonami jak kiedyś Randy Pitchford z Gearbox. Gdzie ten next-gen? No gdzie. Gdzie ta powalająca na kolana technologia? I nie mówi mi że grafika to nie wszystko bo ja o tym wiem, ale skoro ktoś mi coś obiecuje i ja za to płacę to chyba mam prawo wymagać aby w finalnym produkcie było tak jak zapowiadali. Tymczasem ja tu widzę niezły downgrade, zresztą nie tylko ja.


http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=4823535&postcount=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kumasz co to jest Blur, Ambient Onclusion, Wolumetrzyczny dym i wiele innych rzeczy którymi

Dnia 26.05.2014 o 23:10, sylwasss napisał:

chwalił się UBI. Chyba nie. Nie chce mi się szukać już kolejnych screenów z porównaniami
grafiki na neogafie. Sam sobie poszukaj i zobacz może przejrzysz na oczy. Zobacz sobie
też Far Cry 3 i to co zrobił z tą grą UBI tu mamy dokładnie taką samą sytacje.

Blur jest, AO jest, Dym jest radzę ci odpalić na chociaż high detalach grę nim zaczniesz wypisywać swoje teorie spiskowe.

NemoThEight Bo to główny konkurent GTA V o które nie wiem czemu ludzie tak srają skoro wyszło w zeszłym roku i zostało chyba grą roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować