Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition w fazie alfa

12 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc myślałem, że DA: Inqusition już od dawna jest w fazie alfa. Do premiery zostało tylko pół roku, a oni dopiero teraz osiągnęli alfę?! Byłem przekonany, że na E3 pokażą betę, która będzie wymagała tylko ostatniego szlifu. Oby nie skończyło się to obsuwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłem przekonany, że na
> E3 pokażą betę, która będzie wymagała tylko ostatniego szlifu. Oby nie skończyło się
> to obsuwą.

Przecież EA bety wydaje - bf4 anyone? ;]

bardziej czekam na wasteland 2 i divinity niż na ten produkt dla masowego odbiorcy. Pierwszy dragon age był niezły, ale to była jedna z ostatnich gier jakie bioware wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem Bio decyduje kiedy gra wyjdzie. DAI mialo miec premiere na koncu 2013 ale ja przesuneli o caly rok, wiec ja nie widze tu problemu. Kazda firma inaczej pracuje, dla jednej beta znaczy ''''ukonczona gra'''' dla drugiej ''''drobne zmiany i fix bugow''''. Z gameplaya z przed roku mozna powiedziec ze gra byla w pre-beta a ona sie znajdowala w pre-alfa. Wiec o ''''quality'''' DAI nie trzeba sie martwic poniewaz caly czas, wszelkie zmiany sa dyskutowane na forum z fanami z gry.
Polska = hejt, raz popelnili blad z seria DA i juz trzeba iich skreslac na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tym razem Bio decyduje kiedy gra wyjdzie. DAI mialo miec premiere na koncu 2013 ale ja
> przesuneli o caly rok, wiec ja nie widze tu problemu. Kazda firma inaczej pracuje, dla
> jednej beta znaczy ''''ukonczona gra'''' dla drugiej ''''drobne zmiany i fix bugow''''.
> Z gameplaya z przed roku mozna powiedziec ze gra byla w pre-beta a ona sie znajdowala
> w pre-alfa. Wiec o ''''quality'''' DAI nie trzeba sie martwic poniewaz caly czas, wszelkie
> zmiany sa dyskutowane na forum z fanami z gry.
> Polska = hejt, raz popelnili blad z seria DA i juz trzeba iich skreslac na calej linii.
>
Na oficjalnym forum odezwa ze strony zainteresowanych jest zawsze łagodniejsza niż gdzie indziej. Nie tylko Polska hejtuje, po bardzo dobrym DA:O ludzie mocno się rozczarowali DA2. Nie ma się co dziwić, że jest w tej chwili dystans, to swoista reakcja obronna na możliwy zawód. Zresztą lepiej być sceptycznym i być mile zaskoczonym niż płynąć na fali hype''u i się rozczarować. Ja właśnie kończe DA:O po raz trzeci i zastanawiam się czy sięgnąć po DA 2 dla przypomnienia czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie wszyscy cisnąć EA ile wlezie, być może słusznie, jednak umiejętności ludziom z BioWare odebrać nie można i osobiście czekam na DA:I bardzo niecierpliwie. Uwielbiam uniwersa stworzone przez Kanadyjczyków i spaczony mrocznym pomiotem wydawca tego nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować