Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w Polsce – zobacz zdjęcia!

42 postów w tym temacie

Patrząc na tę dziewczynę, domyślam się, że nawet nie umiałaby zainstalować gry, a co dopiero zagrać w nią wystarczająco sprawnie. Boli mnie to, że ludzi, którzy w grach nie siedzą w ogóle wykorzystuje się do tego, by promowały produkcję z branży.
Już sam koncept Aidena-kobiety mi się nie podoba, ale co tam, w końcu nie jestem sam na świecie, komu to mogło podejść. Szkoda tylko, że kobitka oddaje postać Pearce''a co najwyżej nijak. Jak ona układa usta? Czy tak wygląda zimnokrwisty haker, czy raczej modeleczka, której ktoś zapłacił za to, żeby ubrała się w ciuchy, o których nic nie wie i zrobiła parę razy dzióbek do obiektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wszystkich Tych, którzy poddają pod wątpliwość dostarczenia gry na czas.. Uspokajamy! Wysyłka miała miejsce w dniu wczorajszym. Życzymy niezapomnianych wrażeń z Gry! 
B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na tę dziewczynę, domyślam się, że nawet nie umiałaby zainstalować gry, a co
> dopiero zagrać w nią wystarczająco sprawnie. Boli mnie to, że ludzi, którzy w grach nie
> siedzą w ogóle wykorzystuje się do tego, by promowały produkcję z branży.
> Już sam koncept Aidena-kobiety mi się nie podoba, ale co tam, w końcu nie jestem sam
> na świecie, komu to mogło podejść. Szkoda tylko, że kobitka oddaje postać Pearce''a co
> najwyżej nijak. Jak ona układa usta? Czy tak wygląda zimnokrwisty haker, czy raczej modeleczka,
> której ktoś zapłacił za to, żeby ubrała się w ciuchy, o których nic nie wie i zrobiła
> parę razy dzióbek do obiektu?

Auronn17 mogę Ci zaręczyć, że Iga bardzo dobrze sprawdza się jako gracz :) Więc bardzo prosimy, żeby nie kierować się stereotypami.

Wszystkich zachęcamy do merytorycznych komentarzy :) Bo przecież takie akce specjalne prowadzimy dla Was i dziękujemy Wam, że z nami jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 11:34, Auronn17 napisał:

Patrząc na tę dziewczynę, domyślam się, że nawet nie umiałaby zainstalować gry, a co
dopiero zagrać w nią wystarczająco sprawnie. Boli mnie to, że ludzi, którzy w grach nie
siedzą w ogóle wykorzystuje się do tego, by promowały produkcję z branży.
Już sam koncept Aidena-kobiety mi się nie podoba, ale co tam, w końcu nie jestem sam
na świecie, komu to mogło podejść. Szkoda tylko, że kobitka oddaje postać Pearce''a co
najwyżej nijak. Jak ona układa usta? Czy tak wygląda zimnokrwisty haker, czy raczej modeleczka,
której ktoś zapłacił za to, żeby ubrała się w ciuchy, o których nic nie wie i zrobiła
parę razy dzióbek do obiektu?

Iga grała przy nas w Black Flag i wspominała czasy pikseli, więc bez przesady :)

Poza tym - jakie to ma znaczenie? Czy modelka promująca wczasy w Turcji musi wiedzieć wszystko o tym kraju? Czy modelka promująca bieliznę musi wiedzieć jak ją własnoręcznie uszyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym - jakie to ma znaczenie? Czy modelka promująca wczasy w Turcji musi wiedzieć
> wszystko o tym kraju? Czy modelka promująca bieliznę musi wiedzieć jak ją własnoręcznie
> uszyć? :)

Dzisiaj mam maturę ustną z polskiego i po głowie krąży mi tylko jedno - "widzieć, o czym się mówi". :)
Jeśli chodzi o Igę to oczywiście kamień z serca, rozwialiście moje wątpliwości.

Co do motywu Aidena-kobiety zostanę jednak przy swoim. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 11:43, AAAsia napisał:

Auronn17 mogę Ci zaręczyć, że Iga bardzo dobrze sprawdza się jako gracz :) Więc bardzo
prosimy, żeby nie kierować się stereotypami.

Wszystkich zachęcamy do merytorycznych komentarzy :) Bo przecież takie akce specjalne
prowadzimy dla Was i dziękujemy Wam, że z nami jesteście!


Mam nadzieję, że to nie była sugestia, iż mój komentarz nie trzyma poziomu. Niemniej jednak pisałem go w oparciu o przeczucia, a nie suche fakty, więc dzięki za uświadomienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma namiar na apkę na androida dzięki której można "przeszkadzać" w graniu innym. Watch Dogs Live czy jak ona tam miała się nazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 11:58, Auronn17 napisał:

Dzisiaj mam maturę ustną z polskiego i po głowie krąży mi tylko jedno - "widzieć, o czym
się mówi". :)
Jeśli chodzi o Igę to oczywiście kamień z serca, rozwialiście moje wątpliwości.

Co do motywu Aidena-kobiety zostanę jednak przy swoim. Nie podoba mi się.

Życzę powodzenia :)

Co do zmiany płci - zdecydowaliśmy, że zdjęcia z kobietą będą po prostu ciekawsze. Poza tym odpowiednią kobietę udało nam się bardzo szybko znaleźć - facetom zbyt wiele uwagi nie poświęciliśmy, ale, jak się pewnie domyślasz, jest ich w tej branży znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do zmiany płci - zdecydowaliśmy, że zdjęcia z kobietą będą po prostu ciekawsze. Poza
> tym odpowiednią kobietę udało nam się bardzo szybko znaleźć - facetom zbyt wiele uwagi
> nie poświęciliśmy, ale, jak się pewnie domyślasz, jest ich w tej branży znacznie mniej.

Dziękuję. :) Samego pomysłu nie krytykuję (chociaż w dobie genderu, którego zwolennikiem nie jestem, też można mieć mieszane uczucia :)), natomiast, jak już powiedziałem, do tego konkretnego bohatera mnie on po prostu nie podchodzi. Oczywiście jestem świadom, że ludzie mogą mieć inne zdanie, szanuję to. Mimo wszystko gratuluję przedsięwzięcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 12:02, Mifczu napisał:

Ktoś ma namiar na apkę na androida dzięki której można "przeszkadzać" w graniu innym.
Watch Dogs Live czy jak ona tam miała się nazywać?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.watchdogs.hide
To nie ta? Jeśli nie - przepraszam, sam nie mam jeszcze gry, trudno mi sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana płci bohatera z powodów estetycznych, serio? Nie poświęcaliście uwagi na znalezienie mężczyzny, gdy głównym bohaterem gry jest mężczyzna? Zdaję sobie sprawę, że jest mniej modeli niż modelek, ale nie wierzę, że nie można było szybko znaleźć jakiegoś fotogenicznego gościa... No i może trzeba było jeszcze ubrać modelkę bardziej ... letnio, z tych samych pobudek, żeby się milej patrzyło? Jak płeć inna to przecież i płaszcz można zdjąć.

Pomysł na promocję fajny, zdjęcia też spoko, ale jak dla mnie to pomyłka i niewątpliwa uroda modelki tego nie zmieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj mam maturę ustną z polskiego i po głowie krąży mi tylko jedno - "widzieć, o czym
> się mówi". :)
> Jeśli chodzi o Igę to oczywiście kamień z serca, rozwialiście moje wątpliwości.
>
> Co do motywu Aidena-kobiety zostanę jednak przy swoim. Nie podoba mi się.
A nie "wiedzieć"? Normalnie się nie czepiam, ale w końcu masz maturę.

Tak nawiasem już nigdy nie kupię gry w wersji cyfrowej, a jak kupię będę ściągał nocą. Kurczę 5 godzin ściągania.
> Zmiana płci bohatera z powodów estetycznych, serio? Nie poświęcaliście uwagi na znalezienie
> mężczyzny, gdy głównym bohaterem gry jest mężczyzna? Zdaję sobie sprawę, że jest mniej
> modeli niż modelek, ale nie wierzę, że nie można było szybko znaleźć jakiegoś fotogenicznego
> gościa... No i może trzeba było jeszcze ubrać modelkę bardziej ... letnio, z tych samych
> pobudek, żeby się milej patrzyło? Jak płeć inna to przecież i płaszcz można zdjąć.
>
> Pomysł na promocję fajny, zdjęcia też spoko, ale jak dla mnie to pomyłka i niewątpliwa
> uroda modelki tego nie zmieni!
Chcesz wkurzyć feministki, czy p prostu uważasz facetów za bardziej "estetycznych"? Ubrana letnio nie jest, bo mimo wszystko to cosplay i wymaga użycia stroju charakterystycznego dla bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi ta Pani (Iga tak?) Nie pasuje do wizerunku Aidena, no sorry nie pasuje i koniec. Pisałem już o tym przy okazji pierwszego zdjęcia i zdania nie zmienię.

Dzięki za redbulle w paczce z grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować