Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs - przegląd ocen

41 postów w tym temacie

i jak się podoba? ja fabuły jeszcze nie tknąłem, ale 4 godziny już spaceruje po chicago... spaceruję, bo jeździć autem, to tutaj się chyba nawet nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie recenzje na RPS gdzie autorowi do zachwytu daleko. Osobiście poczekam z rok na przecenę 75% i sprawdzę o co było tyle hałasu. Pewnie znudzę się po godzinie jak w FC3. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza, że niektórzy lubią jeździć, tak jak się jeździć powinno, światła, pasy itd, a tutaj chcę zaparkować przed garażem, lekko nacisnąłem W i ściana... tragedia, nawet w siants row można się było powozić. Jeden przycisk i prędkość która była na liczniku zostaje utrzymana nawet 20/h, a w WD lekko gaz i już 200 na godzine ciężarówką;D nie wiem kto sobie tłumaczy, że z takim modelem jazdy łatwiej manewrować z innymi rzeczami, ale nie! nie jest łatwiej kiedy koła są jak na szynach i nie wiadomo jak się auto zachowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 12:02, Numenpl napisał:


Wniosek jest taki, że po Chicago nie wolno biegać ; )

A tak serio, cieszę się, że anulowałem pro-order. Nie jest to gra tak rewolucyjna na jaką się zapowiadała, a tylko dla tej "rewolucyjności" zdjąłem samemu sobie embargo na kupowanie gier od Ubi. Ok, gra na pewno jest dobra i na wysokim poziomie, ale z nabyciem jej poczekam do wydania GOTY ze wszystkimi DLC i to jak będzie w promocji.
Nie pierwszy raz i nie ostatni tak czekam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 12:50, Siberian_Husky napisał:

Aww to jednak rozdawanie dziennikarzom Nexus 7 za bardzo się nie zwróciło ;)


Rzecz w tym, że dziennikarze nie dostawali Nexusa 7 tylko lampke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 13:23, Wojman napisał:

Sprawdz CD Action numer 06/2014 strona 130.


A może po prostu zależało to od serwisu - i jego zasięgu - który dany dziennikarz reprezentował?
Jedni dostali lampki inni nexusy... Wcale bym się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 13:34, Gohan1989 napisał:

Niezle zabulili za te oceny , jakby mial ktoś wątpliwości to niech wpisze w youtube watchdogs
vs GTA 4


Nie za niskie jak na "kupione" :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować