Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs - przegląd ocen

41 postów w tym temacie

Teraz się skapnąłem, że w złym miejscu wlepiłem posta. To go przekleję

"Ciekawe jakby ludzie oceniali dzisiaj pierwsze AC lol
Albo w sumie... każde kolejne."

Jak te czasy się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę zawyżone oceny jak gra sama w sobie komediowa jeśli o cywilów reagują na 2 sytuacje kradzież albo broń i "brak policji" na NIC nie reaguję poza telefonem cywila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie parę gameplayów właśnie i ta gra jest strasznie brzydka jak na to, co miała oferować. Poza tym no cóż, widać, że hype zadziałał, a sama gra nie jest niczym specjalnym tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> trochę zawyżone oceny jak gra sama w sobie komediowa jeśli o cywilów reagują na 2 sytuacje
> kradzież albo broń i "brak policji" na NIC nie reaguję poza telefonem cywila .

Komediowa, to jest Twoja wypowiedz i to taka czeska komedia jest wiesz? Taka w której nie wiadomo o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam tym recenzjom. Dziennikarze to w większości prostytutki niestety. Rzeczywista skala ocen używana przez recenzentów w praktyce wygląda tak: 6-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 15:08, Ciulas napisał:

Nie ufam tym recenzjom. Dziennikarze to w większości prostytutki niestety. Rzeczywista
skala ocen używana przez recenzentów w praktyce wygląda tak: 6-9

Bo tego crapu na 1-5 po prostu nie recenzują. Polecam przejrzeć na przykład Desurę albo Greenlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę zakupie przy dobrej okazji na XBOXA w cenie poniżej 100zł. Wolę poczekać, kiedy pierwszy raz przeczytałem w gazecie o tej grze i o możliwościach byłem podjarany, teraz jakoś średnio mnie się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SRIV już mam na liście "to buy". Rozważałem jednak czy aby nie opóźnić zakupu by "liznąć nextgenu". Z tych mniej entuzjastycznych recenzji wynika, że WD to taki GTA z hackowaniem i tragicznym modelem jazdy. Nie no, tragiczny model jazdy w klonie GTA to kaplica. A więc jednak SRIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo tego crapu na 1-5 po prostu nie recenzują. Polecam przejrzeć na przykład Desurę albo
> Greenlight.


Crap dostaje minimum 6, chyba, że wydawca nie sponsoruje redakcji.
Ty pewnie crapem nazywasz gry od niezależnych wydawców/amatorskich studiów z bardzo małym budżetem, natomiast mi chodzi o produkcje warte miliony dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 12:27, Phobos_s napisał:

A tak serio, cieszę się, że anulowałem pro-order. Nie jest to gra tak rewolucyjna na
jaką się zapowiadała, a tylko dla tej "rewolucyjności" zdjąłem samemu sobie embargo na
kupowanie gier od Ubi.

derp, a zapowiadała? Wyglądała jak nieciekawy klon pierwszego AC który toczy się we współczesności, udający bardziej skomplikowany niż jest w rzeczywistości (np. wspomniana zmiana świateł, gdzie jak klikniesz to nagle masz karambol, taki zlepek prostych akcji/reakcji niewymagających głębszego zaplnanowania kilku kroków naprzód by wpakować npców w sekwencję pułapek. W przypadku wspomnianych świateł byłoby to poczekanie na faktyczny ruch na ulicy). Żart polega na tym, że czytając recenzje odnosi się wrażenie, że WD oprócz modelu gry przejął także wszystkie wady wspomnianej produkcji ale bez wnoszenia jakiejkolwiek świeżości (AC mial chociaż włażenie na budynki, nawet jeśli cała reszta "planowania" morderstwa wywoływała chęć tłuczenia głową o ścianę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2014 o 15:12, Dared00 napisał:

Bo tego crapu na 1-5 po prostu nie recenzują. Polecam przejrzeć na przykład Desurę albo
Greenlight.

*wdech* ale oczywiście grałeś i tak dalej, że wiesz że to crap?
tak się upewniam, bo raczej kojarzę cię z gonienia ludzi za pochopne osądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 16:44, dark_master napisał:

*wdech* ale oczywiście grałeś i tak dalej, że wiesz że to crap?
tak się upewniam, bo raczej kojarzę cię z gonienia ludzi za pochopne osądy.

Trochę się źle wyraziłem. Ani trochę nie chodziło mi o to, że Watch Dogs jest crapem na 1-5. Chodziło mi o to, że skala ocen 6-9 używana przez recenzentów jest uzasadniona w sytuacjach, gdy w sprzedaży są takie crapy, jak Uprising 44, Air Control ( https://www.youtube.com/watch?v=JnzN-3N_0xw), Guise of the Wolf lub Bad Rats, a na Steam próbują się dostać takie gry: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlRceUcRZcK17mlpIEPsV8gRg_Kjxuy_3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to wygląda jak czyta się metacritica i oceny użytkowników

PS4 - 5.9
PC- 4.6
PS3 - 3.8
X360 - 4.3
XO - 5.2

Co ciekawe opinie pozytywne są dosyć często wystawiane przez ludzi którzy gnoją konkurencję(np. GTA V).

Natomiast negatywne mają zazwyczaj to samo(i te teksty są na wszystkich ocenach gry na wszystkich wymienionych platformach) - czyli jak na grę robioną 5 lat nie dość że wygląda jak coś robione góra w lata to jeszcze od cholery błędów, optymalizacja spartolona, sterowanie to istny shit, a gameplay ma momenty ale nudzi się bardzo szybko bo albo nudna kalka AC albo FC3(wieże) bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, odpaliłem, pograłem nieco no i... gra jest dobra. Nie napalałem się na nią jak niektórzy, ale miałem nadzieję, że rozgrywka będzie bardziej wciągająca. Póki co jedyny duży minus tej gry, który na prawdę rzuca się w oczy to model jazdy, a raczej to coś, co próbuje być modelem jazdy. Prowadzenie auta jest spaprane od góry do dołu, samochody robią od razu zryw jakby były wyścigówkami. Można do tego tez dodać przechodniów, którzy odbijają się od auta jak z gry The Simpsons: Hit and Run, a to wcale nie jest żadna zaleta ;p. Ubisoft jak zwykle narobił Hype''u wokół swojej gry przez swoje obietnice, a wyszła gra po prostu dobra niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 21:36, Jarsston napisał:

Prowadzenie auta jest spaprane od góry do dołu, samochody
robią od razu zryw jakby były wyścigówkami

Na ile ja wyczaiłem to zależy od auta. Także należy oblukać, które to mydła, a które nie.
Motocyklami się za to bardzo dobrze IMHO pyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgreed66 motocyklami jeszcze ujdzie, ale póki co natrafiłem na same jak to ująłeś "mydła" ;p. Poza tym taranowanie innych aut jest nieco jak jazda czołgiem. Czepiam się trochę, ale serio ten model jazdy jest do niczego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować