Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Order: 1886 opóźniony na przyszły rok

15 postów w tym temacie

Jaki tam smuteczek? Kolejna nieciekawa gra, która zupełnie marnuje potencjał. Znaczy się potencjału nie ma, potencjał miały pierwsze informacje, potem można sobie wyobrażać jakąś super gierkę, która ostatecznie i tak okazuje się rehashem.

FUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że po fali brudzenia na M$ , przyszła fala stękania na Sony. Pc rulez, nie? Sam mam pc i przy takich komentarzach czuję ulgę że to nie jest moja jedyna platforma. Zawsze jakiś rozróżnik od zdziadziałych prawdziwych, hardkorowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Generacja przesuwania premier oraz downgrade''u .
Mam wrażenie, że autorzy tego typu komentarzy urodzili się wczoraj. Jakiego "Downgrade''u"? Jedno WD i już hurr durr downgrade ? Serio ?(Forza i Ryse to nie jest dla mnie downgrade, bo w przypadku obu tych gier nie doszło do "cięć", a do "wymiany" kosztem kilku innych aspektów grafiki.)
Start obecnej generacji jest stosunkowo taki sam jak poprzedniej. Mało exów do ogrania, festiwal portów/cross genów, przekładanie premier, huczne zapowiedzi i brak kilku funkcjonalności. To, że dla większości z was poprzednia generacja w większości rozpoczęła się w okolicach 2008/2009 roku wcale nie znaczy, że od początku czyli 2005/2006 było równie kolorowo.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,15228795,Czy_Xbox_360_to_pecet__Dlaczego_nikt_wczesniej_nie.html?bo=1
Łapcie ten tekst i już nigdy nie piszcie tych waszych farmazonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 18:14, Ksywiarz napisał:

Start obecnej generacji jest stosunkowo taki sam jak poprzedniej. Mało exów do ogrania,
festiwal portów/cross genów, przekładanie premier, huczne zapowiedzi i brak kilku funkcjonalności.


Ktoś mógłby więc zapytać, dlaczego mentalna dzieciarnia leciała do sklepów, jak po świeże bułeczki... Po to, by kolegom na podwórku zaimponować pokrywającym się kurzem kawałkiem plastiku pod TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ktoś mógłby więc zapytać, dlaczego mentalna dzieciarnia leciała do sklepów, jak po świeże
> bułeczki... Po to, by kolegom na podwórku zaimponować pokrywającym się kurzem kawałkiem
> plastiku pod TV?
Ofiary marketingu. Jestem przekonany, że duża część nabywców nie miała w planach zakupu nowej konsoli tylko polecieli w ostatniej chwili do sklepu. I to zwykle te osoby są najbardziej rozczarowane i rozgoryczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może grają w multiplatformy lub mają zaległości z poprzedniej generacji i nie chcą kupować PS3 tylko od razu wolą PS4?

Spoiler

Anyway, Delaystation 4, Soony, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może kupują bo ich stać? A może nie potrzebują 2 głośnych premier miesięcznie? A może mają też inne plarformy i od premiery do premiery przesiadają się na swoje stare sprzęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować