Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Battlefield Hardline? Sprawdzą się pogłoski o oddziałach SWAT?

29 postów w tym temacie

> WTF ? Rozdrabnianie marki zacząć czas...

Wolałbyś grać ciągle w to samo?
Nowy BF5 na unowocześnionym silniku Frostbite 4. rób znowu to samo i doświadcz nigdy wcześniej niespotykanych bugów!

I tak sobie odpuszczę bo w EA najwięcej do powiedzenia ma dział marketingu a nie studio produkujące grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam i liczę na możliwość destrukcji całego otoczenia.
To sobie poczekać jeszcze paręnaście lat, po za tym wiesz co oznacza taka destrukcja w grze typu Bf, CoD ? Po 5 min gry będziesz grał na mapie pełnej gruzu. w której snajper będzie zdejmować każdego z drugiej strony mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od czasu Bad Company 2, żadna informacja o Battlefieldzie tak mnie nie zainteresowała. Brzmi naprawdę ciekawie, jeśli tylko nie skopią wykonania. Wprawdzie mam już pewne zastrzeżenia (bagnet M9 w jednostkach SWAT? Trochę nie bardzo... ), ale to drobiazgi, bo cała reszta zapowiada się całkiem nieźle. W BF3 moją ulubioną mapą była Operation Metro, więc jeśli tu będzie nacisk na mniejsze mapy, nie będę narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:42, saborcat-14 napisał:

To sobie poczekać jeszcze paręnaście lat, po za tym wiesz co oznacza taka destrukcja
w grze typu Bf, CoD ? Po 5 min gry będziesz grał na mapie pełnej gruzu. w której snajper
będzie zdejmować każdego z drugiej strony mapy.

A tego snajpera po 1 minucie będą zdejmowali kosą w plecy :), dlatego jeśli chcą wprowadzić jeszcze większy realizm to zacząć od destrukcji otoczenia co mówili że być może pojawi sie w BF 5 :). Po za tym czy parenaście lat będzie trzeba czekać to raczej nie, patrząc po tym jakich zmian dokonali w BF 4 względem BF 4 robiąc grę 2 lata :).

Dariusvictour Ja jestem ciekawy czy osoby takie jak ty chociaż grały w tą grę czy bazują na gadaniu osób trzecich.

Gohan1989 Pewnie sie nie doczekamy, przecież według twórców bardziej ciekawe są czasy współczesne.

Mr0ki Tja szkoda że to póki co po ARM''ie najlepsza gra multi, w przeciwieństwie do CoD''a w którym obiecują a nic nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:53, Eternal101 napisał:

> Po za tym czy parenaście lat będzie trzeba czekać to raczej nie, patrząc
po tym jakich zmian dokonali w BF 4 względem BF 4 robiąc grę 2 lata :).


Póki co, to pod względem destrukcji się cofają wstecz, bo BF4, oprócz kilku skryptów, jest daleko w tyle za serią Bad Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:58, tytacz napisał:

Póki co, to pod względem destrukcji się cofają wstecz, bo BF4, oprócz kilku skryptów,
jest daleko w tyle za serią Bad Company.

Ja może jestem naiwny ale liczę że pokażą jeszcze lepszą destrukcję otoczenia w BF 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Póki co, to pod względem destrukcji się cofają wstecz, bo BF4, oprócz kilku skryptów,
> jest daleko w tyle za serią Bad Company.
BC2 też miało oskryptowaną destrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką innowację w serii czekałem, jeśli okaże się to prawdą, to będę bardzo usatysfakcjonowany, bo kolejną ewolucję Battlefielda 3 raczej bym sobie, przynajmniej na początku, odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:58, tytacz napisał:

Póki co, to pod względem destrukcji się cofają wstecz, bo BF4, oprócz kilku skryptów,
jest daleko w tyle za serią Bad Company.


A to można się cofać do przodu? O_o

Nie liczę na możliwość destrukcji 100% otoczenia, ale nie dlatego, że "się nie da", tylko dlatego, że po prostu byłoby niesamowicie nudno. No, chyba, że wpadliby na pomysł, by ze zniszczonych obiektów powstawały niezniszczalne kupy gruzu. Ale możliwość zniszczenia wszystkiego na całej mapie bardzo szybko by popsuła zabawę. Podobał mi się system zniszczeń w Bad Company 2 i mam nadzieję, że podobny zastosują i w BF:HL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 20:33, Ring5 napisał:

>
A to można się cofać do przodu? O_o


Wystarczy iść do tyłu w autobusie jadącym do przodu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Battlefield zamienia żołnierzy na antyterrorystów i złodziei? Myślałem, że skoro Call of Duty brnie w przyszłość, to tak samo stanie się z Battlefieldem, a tu proszę... policja i złodzieje. Jeśli ten Hardline okaże się prawdę, to ja już nie wiem co dzieje się z tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 20:53, Baknak napisał:

Że jak? Battlefield zamienia żołnierzy na antyterrorystów i złodziei? Myślałem, że skoro
Call of Duty brnie w przyszłość, to tak samo stanie się z Battlefieldem, a tu proszę...
policja i złodzieje. Jeśli ten Hardline okaże się prawdę, to ja już nie wiem co dzieje
się z tą serią.


Spokojnie, za rok dostaniemy kolejnego pełnokrwistego BF5 (lub przykładowo mocno rozbudowane Bad Company 3). Miejmy tylko nadzieję, że EA wyciągnie odpowiednie wnioski po dwóch wersjach beta jakimi były BF3 i BF4 na premierze.

W tym roku dostaniemy zapchajdziurę w postaci mniejszej gry z inna mechaniką (tak jak w poprzednich latach z Medal of Honor i Warfighterem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować