Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowicze potrafią, czyli kotlecik5 moduje Fallout: New Vegas

24 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2014 o 18:50, luzac napisał:

Tylko mnie tak szumi?


Może tak być. Jedna kwestia, to tło z gry z ciągłym buczeniem. Dwa, że podczas nagrywania... poluzował się przewód od mikrofonu i w kilku miejscach coś trzeszczało, kiedy go potrąciłem. To wyszło dopiero po zmontowaniu i wrzuceniu filmiku, sprawdzając losowo trafiałem na w miarę normalne fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, gratulacje kotlecik! Sprawdzę na bank, bo jak Mysza poleca coś związanego z NV a do tego robi jeszcze wpis (!) to sprawa jest zdecydowanie do sprawdzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas więc w wolnym czasie załączyć ponowne ściąganie New Vegas... miałem nosa żeby go kupić podczas jednej z promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę no, chętnie bym się w to pobawił, ale nie mogę się przekonać do powrotu w te klimaty. Nijak nie podchodzą mi te Fallouty od Bethesdy. Nie lubię tego silnika gry, a południowe klimaty jakoś nigdy mnie nie pociągały. Podobnie jak w przypadku F3, przeszedłem "gołą" wersję gry, bo nie wypadało sobie odpuścić, i odłożyłem na półkę. Dobra robota, kotlecik, ale ja jednak poczekam sobie na tego Wastelanda 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę duże graty dla Kotlecika, mod wygląda fenomenalnie. Boli trochę brak polskiego języka, ale warto to przełknąć. Tylo czy to prawda że mod jest niekompatybilny z DLC? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:39, GThor napisał:

Do F3 to bym wrócił, do F:NV nie bardzo :U.


Na taki stan polecam terapię wstrząsową - przypomnij sobie te wszystkie pokręcone tunele w F3, które musiałbyś ponownie pokonywać, te wszystkie ściany przez które nie można przejść, chociaż cel jest tuż za nimi i trzeba "ryć" pod ziemią.

Spoiler

Na mnie zawsze działa, od razu przechodzi mi chęć odpalenia tego gniota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakieś 1,5 miesiąca temu na początku tego projektu, było bardzo ciekawie, ale ponieważ podstawową grę mam już ograną to czekam na wsparcie dla dodatków i moda World of Pain który dodaje dużo nowych lokalizacji. Gratulacje dla autora i powodzenia w dalszym rozwijaniu projektu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - dzięki wielkie Mysza. że zachciałeś poświęcić swój czas i nawet nagrałeś gameplay, który też świetnie wyszedł, jesteś zaje***ty :D

@Sandro To może zabrzmieć śmiesznie, ale zrobiłem moda do F:NV właśnie dlatego, że niesamowicie mi się nie podobał :P Jestem wielkim fanem klasycznego Fallouta, dlatego stwierdziłem, że postaram się zrobić z F:NV coś, żeby był on bardziej przystępny dla fanów starszych Falloutów.

@LosBadylos Jest wsparcie, jak na razie, do 5 mniejszych DLC, czyli Gun Runners'' Arsenal + Courier''s Stash. Jestem w trakcie prac nad głównymi DLCami i w sumie większość już zrobiłem, ale sesja idzie... Więc patch nie pojawi się na końcu maja, tak jak planowałem, ale dopiero w połowie czerwca.

@Misiek2009 Mod robiony przez Polaka po angielsku. Wybacz, ale uważam, że jak ktoś zna język angielski, to powinien robić mody po angielsku, a dopiero potem je tłumaczyć na inne języki. Widziałem zbyt wiele modów po rusku, bo twórcy nie znali angielskiego. A nie zagrać w coś, w co ludzie włożyli kupę pracy tylko dlatego, że się języka nie zna jest trochę smutne.

@GThor To FO3 też tworzyłem moda i też robiłem go jakieś ~2 lata, ale zrezygnowałem, bo wyszedł F:NV, który bardziej mi podszedł, a moda do FO3 nie mógłbym wspierać, bo by mi czasu nie starczyło.

@Adamus7856 Patch do AWOP na pewno się pojawi, tylko moja doba ma mimo wszystko tylko 24h. Próbuję znaleźć lepszy sposób na jej wydłużenie, bo spanie co drugi dzień nie jest aż takie efektywne :P

Dzięki wielkie ludzie za miłe słowa, daje mi to silnego kopa motywacji, żeby jeszcze więcej modować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 23:38, kotlecik5 napisał:

@Sandro To może zabrzmieć śmiesznie, ale zrobiłem moda do F:NV właśnie dlatego, że niesamowicie
mi się nie podobał :P Jestem wielkim fanem klasycznego Fallouta, dlatego stwierdziłem,
że postaram się zrobić z F:NV coś, żeby był on bardziej przystępny dla fanów starszych
Falloutów.

No niby brzmi tak, jakbym był twoim docelowym targetem, i zapewne bym się przełamał i dał F:NV jeszcze jedną szansę, ale jako że posiadam wersję na X360 to mogę sobie co najwyżej czekać na tego Wastelanda :P Ale jak kiedyś uda mi się dorwać tanio wersję na PC to kupię tylko po to, aby pograć na Twoim modzie :)

Edit: Jeżeli ktoś z góry przekreśla moda tylko dlatego, że jest po angielsku to prawdopodobnie i tak nie ogarnąłby połowy nowości w gameplay'u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No niby brzmi tak, jakbym był twoim docelowym targetem, i zapewne bym się przełamał i
> dał F:NV jeszcze jedną szansę, ale jako że posiadam wersję na X360 to mogę sobie co najwyżej
> czekać na tego Wastelanda :P Ale jak kiedyś uda mi się dorwać tanio wersję na PC to kupię
> tylko po to, aby pograć na Twoim modzie :)
>
> Edit: Jeżeli ktoś z góry przekreśla moda tylko dlatego, że jest po angielsku to prawdopodobnie
> i tak nie ogarnąłby połowy nowości w gameplay''u ;)

Eh, znowu te nieszczęsne konsole utrudniają ludziom życie... :P Dzięki wielkie, mam nadzieję, że do tego czasu mod jeszcze bardziej urośnie :)

@Edit Haha, chyba się z tobą zgodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię tego silnika gry, a południowe
> klimaty jakoś nigdy mnie nie pociągały.
> ale ja jednak poczekam sobie na tego Wastelanda 2.
Jeśli dwójka Wastelanda to też Arizona tak jak jedynka, to to jeszcze bardziej południowe klimaty niż Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kotlecik5, świetna robota. Gratulacje.
Na pewno wypróbuję choć zwykle za modami nie przepadam, ale Twój wygląda naprawdę porządnie i klimatycznie.
Grats.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować