• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GringoG3

Uplay - błąd

Pytanie

Witam.

Wczoraj Uplay działał normalnie, bez żadnych problemów. Dziś zakpiłem klcz do gry Watch Dogs ale program Uplay nie działa, przeinstalowałem go już dwa razy (instalka wzięte z płytki AC 4), po zainstalowaniu zrobiła się aktualizacja Uplay, ale po wpisaniu prawidłowych danych logowania jest błąd.

Jakiś pomysł jak to naprawić ?

20140527201753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Tego chyba my nie naprawimy tylko osoby odpowiedzialne za to w ubisofcie. Trochę jestem zły bo Watch_Dogs się marnuje :D Mam nadzieję że błąd zostanie dziś jeszcze naprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.05.2014 o 20:18, GringoG3 napisał:

Jakiś pomysł jak to naprawić ?


Ja bym zaproponował poczekanie. UPlay leży i kwiczy w tym momencie, próbowałem grać w Hirołsów, wywaliło mnie z Confluxa, potem z gry i teraz nie mogę się w ogóle do UPlaya zalogować, żeby pograć. Ja rozumiem, że premiera, że to, że tamto, ale jak się chce robić kopię Steama, to wypadałoby się upewnić, że wszystko działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja dzisiaj zainstalowałem Anno 2070 i po odpaleniu Uplaya okroiło mi liczbę dostępnych gier. Wcięło mi połowę Assasinów. Kiedy chcę wejść w zakładkę Gry to launcher przestaje działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba mnie zaraz trafi jasny szlag ! Od godziny próbuję się zalogować i od patrzenia na pojawiające się i znikające okienko z paskami i napisem "witamy w aktualizatorze Anno 2070" dostanę torsji... A nawet jak dojdzie do 100% to pojawia się napis "brak połączenia z serwerem aktualizatora"....Wie ktoś może czy jest jakiś sposób na naprawienie problemu i pogranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować