Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WildStar wytacza wszystkie działa przed premierą

8 postów w tym temacie

> Odnoszę wrażenie (grałem w betę), że ta gra nie posiada klimatu który wciągnąłby na dłużej...
Po zagraniu w betę stwierdzam dwie rzeczy - rozkręca sie powoli, trzeba się zaprzeć przez te pierwsze 10 poziomow, no i fabuła jest..;hmm nawet nie wiem o czym jest, nie była na tyle ciekawa żebym zapamiętał coś więcej niż "rozbiłeś się na planecie, go!". Poza tym, naprawdę jest co robić *ekhm* GW2 *ekhm*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może sobie wytaczać działa, zagrałem w betę i po 10 poziomie wyleciała z dysku bo już dalej nie wytrzymałem... Kolejna gra która próbuje coś zwojować i jej się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą grę to mam zdanie jak wyżej. Niestety, ostatnio nie pojawiają się żadne dobre gry bo wg mnie to same odgrzewane kotlety które się już nam przejadły. W obecnych czasach twórcy powinni myśleć o zrobieniu świata a nie gry. Obecnie próbuje Black Gold i znowu mnie nie wciąga. Coraz bardziej te gry przypominają mi stare planszowe gry. Na pewno ktoś to lubi. chyba ;/ Lecz większość z nas ma coraz większe wymagania i nie chce już tylko gier. W końcu tymi goglami VR się już tyle chwalą, że może jeszcze dożyjemy ich kupna i użycia. ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie wytrzymałem tylko kilka godzin. Poddałem się gdy pojąłem, że ten "nowatorski" system ścieżek, czyli osadnik itp., w rzeczywistości sprowadza się do zbierania dodatkowych dropów i wymieniania ich w specjalnych punktach na chwilowe buffy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować