Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze donoszą o problemach z uruchomieniem Watch Dogs na PC. Winna zamieszania platforma Uplay

78 postów w tym temacie

Panowie mi przy uruchomieniu pojawia się błąd: Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0x000007b). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację.
Nie mogę tego obejść. Solucje w sieci są takie aby przeinstalować 15 programów systemu lub pobierać pliki DLL z ciemnej dupy.
Mam Windows 8.1 zaktualizowanego, oryginalnego, 64bit. Wszystko mam zaktualizowane.
Zawsze jak producent nie radzi sobie z grą to pojawiają się takie problemy. Bo jak wytłumaczyć fakt że 99% pozostałych gier działa. Nawet udało mi się odpalić Colin McRae Rally jedyneczkę. WHY ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszmar z tym uplay. Wczoraj musiałem dwukrotnie pobierać grę. dzisiaj gdy niby wszystko działa , gra po odpaleniu , naciśnięciu NOWA GRA i rozpoczęciu ładowania nagle raczy nas wspaniałym czarnym ekranem i niemożliwością zrobienia czegokolwiek na komputerze. Dodam , że wczoraj po 1 instalacji gra na chwile się odpaliła lecz wyłączyłem ją z powodu lagów graficznych. Brawo Ubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A niektórzy się dziwili, dlaczego nie znoszę Uplayu. Valve też ma swoje za uszami,
>> bo sprzedaje u siebie grę, która wymaga obcego DRM-u.

Dnia 28.05.2014 o 13:34, Numenpl napisał:

to już nie jest wina Valve bo w tej kwestii decydują firmy odpowiadające za grę nie Valve.


Chcesz powiedzieć, że Valve nie ustala warunków na SWOJEJ platformie?

Jeśli Valve by chciało, mogłoby postawić na swoim. Gabe ma taką pozycję, że skutecznie przeciwstawić by mu się mogły jedynie firmy takie jak np. EA (choć to też jest tylko częściowe odcięcie, bo dotyczy gier wydanych po uruchomieniu Origin w 2011).


@Lis

Nie jesteś reprezentatywnym przedstawicielem konsumentów Ubisoftu. Powiedziałbym nawet, że należysz do skrajności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 14:44, MisticGohan_MODED napisał:

Hahahaha xD Jak zwykle [m] i ich gówniany uplay :P
Dlatego nie kupuję od nich gier :]


Ostrzeżenie za przekręcanie nazwy firmy w sposób obraźliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja leży i kwiczy. Dodatkowo mam na pokładzie radeona i gra potrafi wywołać zatrzymanie pracy sterownika karty graficznej i oczywiście się przy tym wyłączyć (mimo najnowszych sterowników i patcha day1). Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to twórca w tym wypadku ubisoft może sobie zarzyczyć żeby ich gry na steam miały dodany Uplay i Valve nie ma nic do gadania.

To samo z EA to tylko z decyzji EA niektóre gry na steam nie mają ich badziewia nie zależy to od Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zakupił oryginał a potem szukał craka z pirata by pograć bo uplay mu nie pozwala. I jak tu nie czuć się jak debil kupując oryginały. Naprawde ciesze sie że zdecydowałem sie jednak na zakup wolfa nowego zamiast tego cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest to smutne, że piraci grają już od dawna w grę, w którą legalnie zagrać nie można.

Z drugiej strony uPlay ostatnio też mnie nieco zrobił, bo gdy chciałem sobie zagrać w Splinter Cell: Blacklist, gdzie miałem może z 40% gry ukończone po prostu chumra skasowała mi save. Próbowałem go przywrócić, ale cofnęło mi grę w jakichś nie wiem... może z 20% ostatecznie. Chyba faktycznie jest to najgorszy DRM ze wszystkich. Z Originem nawet nie miałem takich przebojów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guzik mnie obchodzi Watch Dogs, ale po premierze ów gry Uplay nie dość że jest praktycznie niezdatny do użytku, to w dodatku usunął moje save''y z Blood Dragona... I tak oto hejtuje WD nawet w niego nie grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nawet" serwery do Diablo 3 czy steama przy innych grach nie daly rady, wiec przy kazdej innej grze co wymaga autoryzacji przy uruchomieniu gry to sie bedzie powtarzac. A przy AC2 bylo chyba jeszcze gorzej?, nie tylko logowanie ale i granie wymagalo nieprzerwanego polaczenia 1sekunda-nie ma- i wracasz do checkpointa.
Czy jakakolwiek firma zostala ukarana za cos takiego? EA dalo darmowa gre za simcity, ale nie jestem pewien czy akurat za problemy z logowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, poza niedziałającymi serwerami do późnego wieczora, nie miałem problemów z Watch_Dogs. Co więcej, nawet się zdziwiłem, kiedy okazało się, że gra działa całkiem płynnie na ustawieniach ultra (poza jazdą samochodem podczas dnia, ale z tego co wyłapałem to każdy ma ten problem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 19:21, Crad999 napisał:

Cóż, poza niedziałającymi serwerami do późnego wieczora, nie miałem problemów z Watch_Dogs.
Co więcej, nawet się zdziwiłem, kiedy okazało się, że gra działa całkiem płynnie na ustawieniach
ultra (poza jazdą samochodem podczas dnia, ale z tego co wyłapałem to każdy ma ten problem).

Mi wyłączenie bluru pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować