Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze donoszą o problemach z uruchomieniem Watch Dogs na PC. Winna zamieszania platforma Uplay

78 postów w tym temacie

U mnie po prostu gra nie chce się włączyć, naciskam "graj" i nic się nie dzieje. Ubisoft sam sobie rzuca kłody pod nogi tym badziewnym Uplay''em, na co on komu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem tylko z WD, ale w ogóle z UPlayem. Od wczorajszego wieczoru UPlay szalał, wywalało mnie z Hirołsów, nie mogłem się z nim połączyć, nie mogłem zsynchronizować save''ów, po czym otrzymywałem komunikat, że coś jest nie tak z moim łączem. Serio, UBI? Z MOIM łączem jest problem, gdy inne gry/programy działają normalnie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemem jest już zalogowanie się do UPlay. Jak w końcu po godzinie namiętnego wciskania "ponów" to się uda to już gra się włącza, ale optymalizacja rzeczywiście woła o pomstę do nieba. Jeżeli gra ma 60+ fps, a momentami spada do 10 to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nastanie dzień, w którym premiera gry wymagająca połączenia z siecią nastąpi bezproblemowo prawda? Tak za 10-15lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie pojawi się jakieś oficjalne wyjście z sytuacji, Ubi zaleca próbowanie do skutku

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest problem tylko z WD, ale w ogóle z UPlayem. Od wczorajszego wieczoru UPlay
> szalał, wywalało mnie z Hirołsów, nie mogłem się z nim połączyć, nie mogłem zsynchronizować
> save''ów, po czym otrzymywałem komunikat, że coś jest nie tak z moim łączem. Serio, UBI?
> Z MOIM łączem jest problem, gdy inne gry/programy działają normalnie? :/
Dokładnie to samo miałem.
Faktycznie z optymalizacją to się nie popisali, w tej samej lokalizacji ilość klatek potrafi spaść nawet o 30 tylko przy obróceniu się. sterowniki oczywiście najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 12:09, DeithWX napisał:

Kiedyś nastanie dzień, w którym premiera gry wymagająca połączenia z siecią nastąpi bezproblemowo
prawda? Tak za 10-15lat?

Nie nastąpi, bo dla deva to zwyczajnie nie ma sensu. Dev ma do wyboru dwie drogi: albo przygotowuje "za mało" serwerów na premierę i mamy w pierwszych dniach/tygodniach sytuacje takie jak... zawsze, a później wszystko działa jak należy, albo przygotowuje sie na premierę, wszystko śmiga wybornie, a po miesiącu zostaje z milionowymi stratami, bo 80% jego serwerów stoi pustych i się kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą z ciekawości odpaliłem Uplay i działa, wczoraj miałem problemy ale też mi się udało zalogować i odpalić WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile szanuję Ubisoft za świetne gry, które robi, to za Uplay jestem gotów wymierzyć karę chłosty każdemu, kto wpadł na ten kretyński pomysł. Ubi, jeśli już mnie do czegoś zmuszasz, to przynajmniej spraw, żeby to było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle hype''u w okół tej gry przekładania na następny rok a z tego co czytałem na wielu forach to gra taka super nie jest. Ciągła monotonia w misjach a już nie wspomnę o rwaniu gry podczas jazdy autem i innych problemach :P Krótko mówiąc gierka miała być super a tak naprawdę szału nie ma !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super a ja wciąż czekam aż sklep.gram.pl raczy wysłać mi preoder. Od 3 dni mam ciągle ten sam status :Status twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłane prawdopodobnie dziś . Pod koniec dnia zmienia się że będzie wysłany następnego dnia a rano z powrotem że być może zostanie wysłany dzisiaj. Nie podali ani numeru do kuriera ani numeru przewozowego.Zamówienie potwierdziłem a kolekcjonerkę zamówiłem 11 listopada 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować