Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł ponad siedmiominutowy materiał z Battlefield Hardline

29 postów w tym temacie

Jak widać gra nazywała się Omaha, ale zapewne włodarze EA chcieli pojechać trochę na grzbiecie szwedzkiej marki i zmienili jej nazwę na Battlefield Hardline (być może lepiej się sprzeda dzięki temu). No thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 15:05, wojtas022 napisał:

Jak widać gra nazywała się Omaha, ale zapewne włodarze EA chcieli pojechać trochę na
grzbiecie szwedzkiej marki i zmienili jej nazwę na Battlefield Hardline (być może lepiej
się sprzeda dzięki temu). No thanks.

Omaha to nazwa kodowa projektu, który od początku miał być częścią serii BF - widać to po koncepcji, ale fakt ten jest też podkreślany przez lektora w trakcie materiału.

Nadawanie nazw kodowych to normalna praktyka w branży - nie słyszałeś choćby o projekcie Titan od Blizzarda albo Project Cars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że pomysł fajny.. Licze na to, że zrezygnują z tandety typu jakiś skaner, który pokazuje pozycje. Powinna być klasa "zwiadowca" który ustawia się na przeciwnym budynku i tylko ona może wyznaczać cele itd. Podoba mi się pomysł z ucieczką samochodami + możliwośc wychylenia się by strzelać z karabinu(w pojedzie). Niech tylko nie przesadzają z rodzajami pojazdów. Jak iść w realizm to ma być to zrobione porządnie. Apelowałbym też o odświeżenie arsenału obu drużyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i stwierdzam jedno, sząłu nie ma i idą w slad CoD''a do tego nic nie pokazali modelu zniszczeń czyżby tak sie cofnęli że w ogóle go nie będzie? :D.


Krzysiek_Ogrodnik Albo niedawnym Project Beast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wzorem Activision, łączymy studia by gra wyszła szybciej, a DLC do niej broń boże nie
> zabrakło. Pogratulować :D

Visceral Games nie zostało z nikim/niczym połączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania może być fajna. Ale jeśli multiplayer wymaga pracy zespołowej to będzie to porażka na całej linii. Już widzę jak ci wszyscy gówniarze działają zespołowo <FACEPALM>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy już od tego, gdzie się gra. Grając całkiem sporo już w BFa i spędzając wiele czasu na różnych serwerach fakt - na polskich jest totalna "wolna amerykanka". Brak współpracy, wszędzie lecą bluzgi i grać się nie da. Natomiast często było tak, że jak trafiałem na serwer np. niemiecki lub rosyjski moja drużyna potrafiła tak dobrze współpracować, że mam kilka ulubionych miejsc, gdzie gram długie conquesty i bawię się wybornie. Poza tym każdy drużynowy multiplayer wymaga jakiejś tam współpracy i zawsze jest tak, że biegający bez sensu jeden osobnik może spisać drużynę na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 16:14, staquan napisał:

To jest spin off serii mający zapełnić lukę po Medal of Honor.

I jakąż to lukę zapełnia ta gra? Mi to raczej wygląda na kolejny skok na kasę, który próbuje wskoczyć na tę samą falę popularności, na której znajduje się payday.
Ogółem słabe. Za dużo strzelania jak na grę z policją w roli głównej. Lepiej zainstalować sobie SWAT4, gdzie celem jest zapiąć trytkę za plecami przeciwnika, a nie zabić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować