Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda inwestuje w model free-to-play i zapowiada Battlecry

18 postów w tym temacie

> Styl graficzny imo jest nad wyraz biedny.
>
> @Eternal
> Piszesz z 2008 roku?

Mnie tam przedstawiona estetyka bardzo się podoba i generalnie jestem fanem tego co tworzy Antonov. Koleś ma swój styl który widać w grach, przy których pracował i potrafi stworzyć dość nietypowe a zarazem klimatyczne obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:58, fenr1r napisał:

generalnie jestem fanem tego co tworzy
Antonov.


Ja również, stąd też wielce zdziwiłem się, gdy dotarłem do galerii, bo wcześniej spodziewałem się czegoś co najmniej intrygującego. Tutaj w zasadzie mamy Dishonored dla biednych z nałożonym dziwnym filtrem. Może w ruchu prezentuje się to lepiej, ale screeny mnie nie porwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakieś takie niejakie, nazwa również nie oryginalna a ona często decyduje o sukcesie
> gry.

yhy

Wezwanie do Obowiązku: Współczesne Działania Wojenne 3
Wezwanie do Obowiązku: Duchy
Pole Walki 4
Pole Walki: Złe Towarzystwo 2
Gwiezdne Rzemiosło 2
Liga Legend
Świat Czołgów
Tytanoupadek
Psy_Obronne (lub Nad_Zorcy; Obser_watorzy)
Kradzież Samochodu 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2014 o 21:37, LESZ3u napisał:


Ja również, stąd też wielce zdziwiłem się, gdy dotarłem do galerii, bo wcześniej spodziewałem
się czegoś co najmniej intrygującego. Tutaj w zasadzie mamy Dishonored dla biednych z
nałożonym dziwnym filtrem. Może w ruchu prezentuje się to lepiej, ale screeny mnie nie
porwały.


Właściwie to trochę racja, grafika bardzo minimalistyczna (chociaż to jakoś mi nie przeszkadza) i sporo brązowego (to akurat bardzo) i mało szczegołów. Z drugiej strony obrazek nr 12 wygląda bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 20:40, TheLuther7 napisał:

Mogli by zrobić TES VI , a nie jakieś TF2 z mieczami i łukami.


Przecież za te gry odpowiadają inne studia. Wspomniana w tekście "Bethesda" oznacza Bethesda Softworks, które zajmuje się wydawaniem gier. "Bethesdą" która tworzy gry, jest Bethesda Game Studios. Kolejne TESy/Fallouty są niezagrożone. Podobnie jak kilka komentarzy wyżej, Bethesda Softworks jest tylko dystrybutorem dowego Wolfensteina. Nawet TES Online zostało stworzone przez inne studio - a dokładniej ZeniMax Online Studios.

Tak tylko wspominam, bo widzę że często dochodzi do pomyłek na tym polu (tak jak przy okazji TES Online dużo osób narzekało że przestali robić singlowe TESy...itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować