Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Wiedźmina 3 jeszcze przed E3! CDP RED przedstawi też edycję kolekcjonerską

66 postów w tym temacie

ja w przeciweństwie do ciebie mam bardzo dobrego kompa i konsole więc wiem że różnica między 30fps a 60 nie jest wielka chyba że w grach takich jak lol,jeżeli nie możesz na swoim kompie cieszyć się z gry jeżeli nie ma wszystkiego na ultra ustawione i min 60fps to jesteś śmieszny i nie powinnieneś się wypowiadać o grach na takim portalu zwaałszcza że sam nie masz kompa który może sobie pozwolić na puszczanie gier w takich detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że EK Wiedźmina 3 będzie dostępna w preoederze tylko w sklepie Gram.pl?
nie kupowałem tu nic od...maja 2012 (EK Wiedźmina 2) i większość EK kupuję na Empik.com (większa pewność dostania gry, niż na Gramie, który ze dwa razy już zrobił mnie w bambuko, min. z edycją Codeks do AC Brotherhood).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Up Fragment z gry w nagraniach którego uczestniczył właśnie Percival :)

W sobote grali w Ogrodzieńcu. Są niesamowici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 13:01, lis_23 napisał:

Myślicie, że EK Wiedźmina 3 będzie dostępna w preoederze tylko w sklepie Gram.pl?


Nie zdziw się jak EK W3 będzie dostępne w pre-orderze tylko na cdp.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:20, Phobos_s napisał:

Nie zdziw się jak EK W3 będzie dostępne w pre-orderze tylko na cdp.pl...


Cóż, próbuję się zalogować w sklepie i mimo że logowanie przechodzi to nie ma żadnej oznaki, że jestem zalogowany i cały czas jest okienko "logowanie".
P.S: hasło jest tam takie samo, jak tu?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:31, lis_23 napisał:

Cóż, próbuję się zalogować w sklepie i mimo że logowanie przechodzi to nie ma żadnej
oznaki, że jestem zalogowany i cały czas jest okienko "logowanie".
P.S: hasło jest tam takie samo, jak tu?.


Jeśli nie zmieniłeś to powinno być takie samo. Gdy klonowali konta to pamiętam, że upewnili się, że ludzie mogli się logować hasłami z gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:53, Phobos_s napisał:

Jeśli nie zmieniłeś to powinno być takie samo. Gdy klonowali konta to pamiętam, że upewnili
się, że ludzie mogli się logować hasłami z gram.pl.


Problem w tym, że hasło do forum zmieniałem już parę razy (oni przysyłają nowe0 a do sklepu nie logowałem się od trzech lat...próbuję wpisać obecne hasło z forum, wchodzi ale nie widać żebym był zalogowany, sam nie wiem, co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:05, lis_23 napisał:

Problem w tym, że hasło do forum zmieniałem już parę razy (oni przysyłają nowe0 a do
sklepu nie logowałem się od trzech lat...próbuję wpisać obecne hasło z forum, wchodzi
ale nie widać żebym był zalogowany, sam nie wiem, co zrobić...


Nie, nie obecne hasło forum. Hasło forum z momentu gdy oddzielili gram.pl od cdp.pl.
Od tamtego czasu to są przecież zupełnie rozłączne byty więc raczej niedziwne, że obecne hasło forum Ci nie działa.
Poza tym... po co się męczysz jak jest opcja "nie pamiętam hasła"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2014 o 16:26, Phobos_s napisał:

Poza tym... po co się męczysz jak jest opcja "nie pamiętam hasła"?


Nic się nie dzieje po wyborze tej opcji, poza odświeżeniem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po optymalizacji Wiedźmina 2, można sądzić, że nie będzie genialnie. Redzi nie są mistrzami
> optymalizacji kodu i zapewne w W3 będzie to widać. Wymagania oczywiście pójdą do góry
> względem W2. Dlatego też sam mogę sobie odpuścić ten tytuł, bo szkoda grać na średnich
> lub niskich detalach. Zero frajdy.

Ktoś się pospieszył. Byli świadomi słabej optymalizacji i się do niej przyznawali (np.:woda generowana pod całym lądem). Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze kolekcjonerka będzie w normalnej cenie tj max ~250 zł na PC bo ostatnio to co dają za 300-500 zł jest po prostu śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:29, lis_23 napisał:

Nic się nie dzieje po wyborze tej opcji, poza odświeżeniem strony.


Echhh... wyczyść sobie cookiesy bo widzę, że Ci się coś posypało.
U mnie normalnie wszystko śmiga bez problemu.
Powinieneś zostać przekierowany na tę stronę: https://cdp.pl/user/password/new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:29, lis_23 napisał:

ciach

Ktos tu slabo sledzi branze krajowa.;)
Przegapiles likwidacje cdprogramu i promowanie (nowej strony i e-sklepu) cdp.pl ?
Wspolne konta dotyczyly gramu i cdprojekt.pl ( aktualny adres to http://dystrybucja.cdp.pl ale zalogowac sie tam juz nie da)
na cdp.pl musisz zrobic nowe konto. Maja pare darmowych pozycji (gier i ebookow) oraz jak zalozysz konto z czyjegos reflinka to ta osoba po spelnienu warunkow dostanie gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 17:22, Juri_gag napisał:

Mam nadzieje ze kolekcjonerka będzie w normalnej cenie tj max ~250 zł na PC bo ostatnio
to co dają za 300-500 zł jest po prostu śmieszne


O to prawda. Często jest tak że cena jak za zboże, a zawartość niewarta ułamka żądanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 10:07, Sarinew napisał:

Przegapiles likwidacje cdprogramu i promowanie (nowej strony i e-sklepu) cdp.pl ?
Wspolne konta dotyczyly gramu i cdprojekt.pl ( aktualny adres to http://dystrybucja.cdp.pl
ale zalogowac sie tam juz nie da)
na cdp.pl musisz zrobic nowe konto. Maja pare darmowych pozycji (gier i ebookow)
oraz jak zalozysz konto z czyjegos reflinka to ta osoba po spelnienu warunkow dostanie
gre.


Jak widać, źle to chyba robiłem...próbowałem zalogować się tutaj:

http://sklep.gram.pl/?

czyli najpierw tutaj?:

http://dystrybucja.cdp.pl/

ale tu nie ma opcji logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, skorzystaj z tego linku: https://cdp.pl/user/password/new i sprawdź czy w ogóle masz konto.
cdp.pl klonowało konta z gram.pl jak gram zostało przejęte przez Action więc konto powinieneś normalnie mieć.
A jak nie masz to załóż nowe (albo zaloguj się za pomocą facebooka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 13:05, Phobos_s napisał:

Słuchaj, skorzystaj z tego linku: https://cdp.pl/user/password/new i sprawdź czy w ogóle
masz konto.
cdp.pl klonowało konta z gram.pl jak gram zostało przejęte przez Action więc konto powinieneś
normalnie mieć.
A jak nie masz to załóż nowe (albo zaloguj się za pomocą facebooka).


Zalogowałem się za pomocą Facebooka ale jak teraz zalogować się do sklepu gram.pl?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować