Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs z rekordem Ubisoftu

22 postów w tym temacie

Powinni się pochwalić ironią losu: w dniu premiery gry o hackowaniu ich platforma nie tylko dostała DDOS, ale również została shackowana. Ale o tym cicho-sza! Bo jeszcze ludzie będą marudzić, że znowu trzeba hasła zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 09:23, Deathscythe napisał:

Powinni się pochwalić ironią losu: w dniu premiery gry o hackowaniu ich platforma nie
tylko dostała DDOS, ale również została shackowana.

Źródło? O hakowaniu nigdzie nie słyszałem, a DOS wyglądał tak samo, jak wszystkie inne "premierowe". Gdyby to był DDOS, to Ubi od razu by o tym powiedziało, żeby zrzucić winę ze swojego Uplaya na "tych złych hakerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 09:27, Dared00 napisał:

Źródło? O hakowaniu nigdzie nie słyszałem, a DOS wyglądał tak samo, jak wszystkie inne
"premierowe". Gdyby to był DDOS, to Ubi od razu by o tym powiedziało, żeby zrzucić winę
ze swojego Uplaya na "tych złych hakerów".


Źródło padło, bo okazało się nieprawdziwe ;) Pisał o tym wczoraj wieczorem GameSpot, ale jednak nic się nie stało, więc moja wina tutaj za powielanie plotek. News z Gamespotu został usunięty, tak samo z Kotaku czy N4G.

Natomiast biorąc pod uwagę rodzaj premiery i jej metodologię, tj. graczy kupujących retail z dostępem "od ręki" (wystarczyło czytać reddita: kupując pudełko i wbijając kod po instalacji można było grać od razu, bez konieczności czekania do premiery na UPlay), problemy z rozsyłaniem kodów i ich aktywacją na samym UPlay, to Ubi nie powinien mieć problemów aż takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Ubi zarobil na swoich klamstwach...bardzo fajnie. Dla mnie gra jest przecietna, nie ma w niej nic nextgenowego i nie posiada ani jednej rzeczy w sobie ktora Ubisoft tak reklamowal. Wynik sprzedazy calkowicie nie zasluzony, bardziej wynikajacy z kampanii reklamowej ktora zrobili niz z tego ze gra jest warta takich pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 11:27, Cykada85 napisał:

nie ma w niej nic nextgenowego i nie posiada ani jednej rzeczy w sobie ktora Ubisoft
tak reklamowal.


Problem polega na tym, że WD to gra tworzona na sześć? platform i nigdy nie mogła wyglądać tak, jak na legendarnym gameplayu z E3.
Uncharted 2 i 3, God of War 3, The Last of Us, dlaczego te gry wyglądają tak a nie inaczej, pomimo słabej mocy konsoli poprzedniej generacji?, ponieważ były tworzone na jedną konsolę, jedną, zamkniętą architekturę i specyfikację, ot, cała zagadka. Gdyby WD zrobili tylko na PC to mogłoby być trochę lepiej ale myślę, ze nie tak dobrze jak w przypadku w. w. gier, dlaczego?, otóż dlatego, że PC to wiele różnych konfiguracji sprzętowych, a nie jedna.
Moim zdaniem, WD wygląda na prawdę dobrze (zwłaszcza nocą, podczas deszczu i wschodów i zachodów słońca), ci, którzy piszą, że wygląda jak Driver, GTA III, IV, czy AC IV, chyba weń nie grali, gram obecnie w AC IV i choć jest to ładna gra, to WD jest kolejnym krokiem naprzód w rach od Ubi w kwestii oprawy wizualnej, prawie wszystko jest tu lepsze (deszcz, dym, żyjące miasto, mokre powierzchnie, mokre ubranie po wejściu do wody, itp.), myślę też, że do poziomu grafiki z E3 brakuje paru efektów cząsteczkowych i zapewne Physx, parę opcji jest sztywno ustawionych w pliku ini, dojdą patche, także od Invidii, zapewne dojdzie wsparcie dla Physx, oraz, przede wszystkim lepsze sterowniki graficzne i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 11:27, Cykada85 napisał:

Fajnie ze Ubi zarobil na swoich klamstwach...bardzo fajnie. Dla mnie gra jest przecietna,
nie ma w niej nic nextgenowego


Zdefiniuj to magiczne ostatnie słowo ? Da się w ogóle, czy czysty marketing :) ?

A ja się ciągle waham. Z jednej strony oceny nierewelacyjne, ale całkiem niezłe. Sprzedaż też niezła, ale w opiniach użytkowników przewaga narzekań nad zachwytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 11:27, Cykada85 napisał:

Fajnie ze Ubi zarobil na swoich klamstwach...bardzo fajnie. Dla mnie gra jest przecietna,
nie ma w niej nic nextgenowego i nie posiada ani jednej rzeczy w sobie ktora Ubisoft
tak reklamowal. Wynik sprzedazy calkowicie nie zasluzony, bardziej wynikajacy z kampanii
reklamowej ktora zrobili niz z tego ze gra jest warta takich pieniedzy.

Ja jeszcze we wtorek twierdziłem że nie kupię i nie zagram ( i pisałem tu ) ale stwierdziłem że gry Ubi jeszcze nigdy mnie nie zawiodły więc się jednak skusiłem i muszę powiedzieć że gra jest bardzo ale to bardzo dobra i spokojnie po 10 h gry jak na razie bardzo mocne 9/10. Dla mnie jak na razie najlepsza gra tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie robili wszyscy szum że niby Watch Dogs to konkurencja GTA, bo przez to moje oczekiwania były spore no i po zakupie gry spore rozczarowanie, do pięt nie dorasta, szkoda kasy. Pograłem 4 godziny i wystawiłem na allegro 40% mniej niż zapłaciłem, chętnych brak, czyli nie tylko mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:07, Sitas napisał:

Nie potrzebnie robili wszyscy szum że niby Watch Dogs to konkurencja GTA, bo przez to
moje oczekiwania były spore no i po zakupie gry spore rozczarowanie, do pięt nie dorasta,
szkoda kasy. Pograłem 4 godziny i wystawiłem na allegro 40% mniej niż zapłaciłem, chętnych
brak, czyli nie tylko mi się nie podoba.

Mi tam się gra podoba dużo lepsza od od jakiegokolwiek GTA w które grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na ps4 i tez jestem calkiem zadowolony, nie jest to jakas rewolucja, alegra sie calkiem fajnie. Na padzie problem z prowadzeniem auta nie istnieje (analogi). Na czesc rzeczy graficznych ktore przeszkadzaly mi na gameplayech podczas gry nie zwracam uwagi, fabule narazie dopiero tknalem, wiec ciezko powiedziec czy jest fajna. Generalnie jesli mialbym w tej chwili oceniac to byloby 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 15:11, Skoorzasty napisał:

Ja gram na ps4 i tez jestem calkiem zadowolony, nie jest to jakas rewolucja, alegra sie
calkiem fajnie. Na padzie problem z prowadzeniem auta nie istnieje (analogi). Na czesc
rzeczy graficznych ktore przeszkadzaly mi na gameplayech podczas gry nie zwracam uwagi,
fabule narazie dopiero tknalem, wiec ciezko powiedziec czy jest fajna. Generalnie jesli
mialbym w tej chwili oceniac to byloby 7/10

Hm myśle że jak zaczniesz fabułe i pograsz trochę więcej to będzie jeszcze lepiej dla mnie gra z każdą godziną się rozkręca coraz bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gram, gram, działa dobrze, ale tekstury na średnich, cienie na niskie, zasięg widzenia na niskie... reszta max i jeszcze się przycina. Nowy komputer kupiłem parę miesięcy temu, a już pierwsza gra, z którą mój komputer nie daje rady. Niech twórcy gier się kurde nie przyzwyczajają do takich wymagań zalecanych, bo to już jest obłęd. Najlepiej nowy komp co pół roku...

Poza fabułom, :/ ciągle mam uczucie jakbym grał w AC... zakładam, że za dwa lata wyjdzie kolejna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 19:39, MBi napisał:

Nowy komputer kupiłem parę miesięcy temu, a już pierwsza gra, z którą mój komputer nie daje rady.


To nie wina sprzętu a optymalizacji gry. Do gier Ubi trzeba podchodzić (co najmniej) kilka miesięcy po premierze, gdy załatane będą grywalne. Nie wspominając już o odpowiednich sterownikach od AMD / Nvidi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 13:34, lis_23 napisał:

> nie ma w niej nic nextgenowego i nie posiada ani jednej rzeczy w sobie ktora Ubisoft

> tak reklamowal.

Problem polega na tym, że WD to gra tworzona na sześć? platform i nigdy nie mogła wyglądać
tak, jak na legendarnym gameplayu z E3.
Uncharted 2 i 3, God of War 3, The Last of Us, dlaczego te gry wyglądają tak a nie inaczej,
pomimo słabej mocy konsoli poprzedniej generacji?, ponieważ były tworzone na jedną konsolę,
jedną, zamkniętą architekturę i specyfikację, ot, cała zagadka.


Masz calkowita slusznosc w tym co napisales, ale jak to sie ma do tego co Ubisoft utrzymywal? Gdyby od samego poczatku twierdzili ze sie nie da, podajac chocby takie same argumenty co Ty, mial bym wiecej wyrozumialosci do tej gry. Z racji mojej pracy (GameStop) nasluchalem sie naprawde wiele o tej grze, sami ludzie z Sony i Microsoftu mowili jakie to bedzie nie odparte wrazenie NextGenowe, wymuszajac na firme nie wiadomo jakie kampanie reklamowe, przez co ja tez mialem wiecej pracy. A i bez tego wszedzie gdzie nie wchodzilem to WD WD WD...moze nie wierzylem ze bedzie az tak super, ale nie sadzilem ze bedzie az tak..zwykle. Juz pomijajac grafike sama w sobie rozgrywka nie jest NextGenowa, nie liczac hakowania, to ta gra nie ma w sobie nic czego bym juz nie widzial. Juz nawet nie to ze cos takiego bylo (bo prawie kazda gra zapozycza cos z innych tytulow), a bardziej to ze zostalo to juz w innej grze zrobione lepiej. Mimo ze nie jestem fanem GTA to uwazam ze strona fabularna jak zarowno postacie sa o wiele lepiej i ciekawiej zrobione niz w Watch Dogs, zdecydowanie bardziej zapadaja w pamiec.

Dnia 29.05.2014 o 13:34, lis_23 napisał:

Moim zdaniem, WD wygląda na prawdę dobrze (zwłaszcza nocą, podczas deszczu i wschodów
i zachodów słońca), ci, którzy piszą, że wygląda jak Driver, GTA III, IV, czy AC IV,
chyba weń nie grali, gram obecnie w AC IV i choć jest to ładna gra, to WD jest kolejnym


Dla mnie na PS4 w dzien WD wyglada prawie tak samo jak GTA V na PS3. Zgodze sie ze noc wyglada lepiej, tesalacja na deszczu daje przepiekny efekt. Nadal jednak jest to dalekie co obiecywal Ubisoft. Wiem ze kazdy duzo obiecuje, a realia sa pozniej inne, ale jednak w tym przypadku ostro przesadzili. Na PC z tego co wiem nie mozna nawet jezdzic samochodem bo gra tnie bez znaczenia na jakich grasz detalach. Za 75 Euro ludzie maja prawo miec pretesje ze ich oszukano.

@wolverine

Gra sama w sobie nie jest zla. Masa ludzi przychodzi do mnie zadowolonych w pracy, szczegolnie fani gier typu GTA. Sa tez jeki zawodu, bo gra okazala sie zaledwie/az dobra a nie spelnieniem marzen ;) Zeby byc fer to napisze ze moj zawod bardziej wynika z tego czym gra miala byc a czym sie stala. Czy jest zla gra? Napewno nie. Czy jest NextGenowa produkcja, przy ktorej opada mi kopara i czuje ze jest to cos czego nigdy wczesniej nie doswiadczylem? Zdecydowanie nie :)


@Morrdin

Dnia 29.05.2014 o 13:34, lis_23 napisał:

Dla mnie jak na razie najlepsza gra tego roku


To zalezy w ile gier grales w tym roku ;) Ciesze sie ze Ci sie podoba i nie zalujesz wydanych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować