Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order - recenzja

47 postów w tym temacie

Tak przez ten licznik życia nie raz rzucałem mięsem w monitor w nowym Wolfie. Świetna gra, już kończę ją i nie mogę się nadziwić, że jeszcze potrafią robić dobre FPS''y. Serio warto!

PS. A polski akcent w tej grze to perełka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekaliśmy się Half-Life 3 ale, za to dostaliśmy doskopnałą kontynuację Wolfensteina! Mozna powiedzieć, że nowy Wolf ma też w sobie część starego, kultowego Half-Lifa. Jest ciekawa fabuła i postacie, długi tryb single, jest rozwałka, ale jest też eksploracja i przede wszystkim miodny gameplay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niespodziewanie nowy Wolfenstein stał się jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Naprawdę polecam. Mam nadzieje że sprzeda się na tyle dobrze żeby nowa firma mogła zrobić kolejny tak ciekawy projekt a nie że wydawca każe im klepać coś kiepskiego ale pewnego jeśli chodzi o sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie dobrze mi się w to gra, od czasów B:Infinite nic tak bardziej nie daje radochy z rozwalania przeciwników (sam Blazkowicz i jego teksty są po prostu niesamowite). I ten easter egg.. TRZEBA ZAGRAĆ, warta swojej ceny. 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera jest naprawde dobra. Jedyna rzecza ktora mnie irytowala jest to, ze postac potrafila sie blokowac o byle co, przy trudnosci Uber, gdzie mozna zginac od jendej serii zwyklego zolnierza bylo to naprawde denerwujace. Tak poza tym wszystko jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy wysoko ocena. Grałem tylko w RtCW, ale wspominam bardzo ciepło i nowemu Wolfowi też na pewno dam szansę, gdy tylko pojawi się na niego jakaś ciekawa promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak recenzja 9 dni po premierze. Kto szukał recenzji, a skończył edukację na poziomie gimnazjum/liceum (zna angielski) to sobie pewnie przeczytał w dniu premiery.

Choć w sumie jest tego jedna zaleta - nie wysyłają wam gier do recenzji, więc pewnie i nie płacą za wysoką ocenę. Poza tym plus, że recenzujecie na PS4, w końcu recenzja na PC to żadna recenzja, od kiedy każdy ma inną konfigurację sprzętową, a zatem będzie grał i w inną grę (ach te minusy na PC, że gra ma problemy z optymalizacją... gdzie ma tam ma, więc to żadna informacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie doczekaliśmy się Half-Life 3 ale, za to dostaliśmy doskopnałą kontynuację Wolfensteina!
> Mozna powiedzieć, że nowy Wolf ma też w sobie część starego, kultowego Half-Lifa. Jest
> ciekawa fabuła i postacie, długi tryb single, jest rozwałka, ale jest też eksploracja
> i przede wszystkim miodny gameplay!
Miałem podobne odczucia grając w nowego Wolfensteina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja trafia w samo sedno. Gra jest po prostu świetna.
Ma to coś ze starego Wolfa, do tego fajnie opowiedzianą fabułę, i ciekawie rozwiązany "rozwój" Blazko.
Polskie smaczki także są bardzo miłe.

Miałem przeczucie, że to będzie dobry tytuł ale i tak zostałem miło zaskoczony : )
Oby wyniki sprzedaży także odpowiadały jakości tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9.0 za beznadziejne AI i krótki czas przejścia gry? Boże chryste.. 8.0 to max jaka przysługuje za te dwa elementy. zwłaszcza za AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:40, Azazell napisał:

9.0 za beznadziejne AI i krótki czas przejścia gry? Boże chryste.. 8.0 to max jaka
przysługuje za te dwa elementy. zwłaszcza za AI.

Gra wcale nie jest taka krótka ( 10 h to 2 razy więcej niż większośc współczesnych fpsów ) i warto ją 2 razy przejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować