Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 za darmo na Originie!

49 postów w tym temacie

Odpalam dziś po pracy w takim układzie i masakruje nowoprzybyłe mięso armatnie ;-)

ps. Tym co jeszcze nie mają i nie grali sugeruję od razu odpalać multiplayer, bo jest świetny, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Singiel natomiast wywołuje wyłącznie niesmak i dreszcz żenady na plecach - dno dna, omijać z daleka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oł, a myślałem że to już F2P, te pakiety uzbrojen, dogtagi, skiny, premium, pierwszenstwo w kolejkach... Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś mi pomoże. Posiadam Windowsa 7 ultimate x64, a pomimo tego nie mogę zacząć pobierania. Sprawdzałem minimalne wymagania, również sa w porządku. A po mimo tego ciągle mam napisane ,ze powinienem zaktualizować system do wersji Windows Vista(6.0) lub nowszej. Porady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam grę od dnia premiery i szerze polecam. Zarówno tym co lubią duże batalie jak i tym co wolą ciasne pomieszczenia i sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 14:01, voltdemon napisał:

No to teraz zniszczyli i tak już kiepską gre, darmowa gra = cheaterzy.


Bardzo prawdopodobne, że właśnie tak się stanie. Na steamie pojawiła się podobna akcja dotycząca Red Orchestry 2 (można ją było dodać sobie za darmo do biblioteki przez jakiś czas) i niestety obecnie rozgrywka bez incydentu z cheaterem jest rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 14:01, voltdemon napisał:

No to teraz zniszczyli i tak już kiepską gre, darmowa gra = cheaterzy.


BF3 nie był sam w sobie zły, a cheaterzy są w każdym fpsie (NIESTETY). Może ich populacja się zwiększy, ale na pewno i "normalnych" graczy przybędzie, co w sytuacji tego jak bardzo się podzieliło community BFa w ostatnich latach (BF2,BFBC2, BF3, BF4, niedługo Hardline) na pewno wpłynie korzystnie na odczucia z rozgrywki a może i przysporzy nowych fanów serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 16:26, Pomson15tk napisał:

Mam pytanko, czy jeśli dodam gre do biblioteki ale nie pobiore jej do 3 czerwca to zostanie
ona usunieta?


Nie, gra będzie cały czas twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie specjalnie nowe konto do BF-a i nie dostaje maila z weryfikacją. Mail na bank jest dobrze wpisany. Czekam już godzinę. W spamie również nie ma. Skrzynkę mam założoną na gmail. Ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować