Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Battlefielda 4 nie odłożą gry w kąt przez Battlefield Hardline

11 postów w tym temacie

> A co ma piernik do wiatraka, jak hardline''a robi całkiem inne studio, tyle że pod tą
> samą marką - Battlefield? :)

Była mowa o współpracy obu ekip, więc pan Troedsson najwyraźniej poczuł się w obowiązku, by wydać cytowany wyżej komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie odłożą bo multi w Hardline będzie grywalny dopiero po pół roku. Mam nadzieję, że gracze po wpadce z Battlefieldem 4 nie okażą się znowu frajerami-testerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Była mowa o współpracy obu ekip, więc pan Troedsson najwyraźniej poczuł się w obowiązku,
> by wydać cytowany wyżej komunikat.

Pepsi, żebyśmy się dobrze zrozumieli, ten przytyk nie był do Ciebie jako autora newsa, tylko do Pana Troedsson''a i jego PR-owego bullshitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy premierze BF''a 4, to BF''a 3 też nie odłożyli nadal sporo ludzi gra.
To ludzie nie odłożyli BFa3. DICE nie wypuszcza aktualizacji, ani nowych dodatków, oni i EA, które już na grze nie zarobi, tak, odłożyli.
Sporo ludzi gra jeszcze w Bad Company 2! Też grę porzuconą przez producenta i wydawcę. Tacy jesteśmy, jak coś działa, a jest lepsze niż nowe, to korzystamy, póki nie wyłączą serwerów.

Co do informacji: "HAHAHAHAHAHAHAHAH!!!"
Skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 21:08, AnthorLord napisał:

To ludzie nie odłożyli BFa3. DICE nie wypuszcza aktualizacji, ani nowych dodatków, oni
i EA, które już na grze nie zarobi, tak, odłożyli.
Sporo ludzi gra jeszcze w Bad Company 2! Też grę porzuconą przez producenta i wydawcę.
Tacy jesteśmy, jak coś działa, a jest lepsze niż nowe, to korzystamy, póki nie wyłączą
serwerów.

Przy BF''ie 4 pewnie będzie tak samo.

Dnia 29.05.2014 o 21:08, AnthorLord napisał:

Co do informacji: "HAHAHAHAHAHAHAHAH!!!"
Skończyłem.

Heh, krótkie zwięzłe podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie "gliny vs przestępcy" to może mnie zainteresować tylko i wyłącznie jeden tytuł.
SWAT 5.
Ewentualnie HD remake SWAT 4.
Jakieś EA-owe popłuczyny po BFie tylko po to, żeby wprowadzić nową "markę" mnie zupełnie nie interesują.
Zwłaszcza, że BF4 do dzisiaj ma zrypane wiele elementów w stopniu kompromitującym ludzi odpowiedzialnych za QA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować