Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Advanced Warfare to nie jednorazowy wybryk. Będzie druga część

16 postów w tym temacie

Nie, no, ładnie... Na razie mamy trailer gry, a Acti już przechodzą samych siebie i wspominają o kolejnych? Może najpierw niech chociaż pierwsza część zbierze pozytywne recenzje? Czy też może nie jest to już wymagane i liczy się jechanie na marce dopóki się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne. Prawie każdy tworząc grę myśli o sequelach np. Assassins creed, gry sportowe czy też GTA. Poprostu inni się nie chwalą takimi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, jakie pozytywne recenzje??. Komentarze odnośnie Coda są z reguły wyśmiewanie, wytykanie, kpienie, ale i tak kupie. Żenada, nie z nich bo robią kasę tylko z komentujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 18:08, Giret napisał:

Żenada, nie z nich bo robią kasę tylko z komentujących.


Lejesz na serię CoD = i tak to kupisz?

Leję na tą serię, zakup skończyłem na pierwszej części.

Także wiesz - beznadziejna jest twoja logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oburzenia/zdziwienia tym że CoD będzie wydawany dalej aCoD: AW będzie miał 2 a i pewnie 3 część. Acti to nie jedna firma która postepuje w ten sposób. BF "nowa" cześc w tym roku a BF5 zapewne w przyszłym, coroczna "nowa" Fifa to nic innego jak zmiana składu i dodanie +1 do tytułu. O Serii AC nie wspomnę bo tu niedługo będzie strach lodówki otworzyć bo wyskoczy "nowa" część Assasyna. Przykładów można podawać wiele. A teksy że lecą na kasę itp. Sorry ale trudno aby robili gry charytatywnie, jeśli jest zarobek to czemu z tego nie korzystać Jest popyt na nowego CoDa to czemu by go nie zrobić tym bardziej że przymusu kupna nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem oburzenia/zdziwienia tym że CoD będzie wydawany dalej aCoD: AW będzie miał
> 2 a i pewnie 3 część. Acti to nie jedna firma która postepuje w ten sposób. BF "nowa"
> cześc w tym roku a BF5 zapewne w przyszłym, coroczna "nowa" Fifa to nic innego jak zmiana
> składu i dodanie +1 do tytułu. O Serii AC nie wspomnę bo tu niedługo będzie strach lodówki
> otworzyć bo wyskoczy "nowa" część Assasyna. Przykładów można podawać wiele. A teksy że
> lecą na kasę itp. Sorry ale trudno aby robili gry charytatywnie, jeśli jest zarobek to
> czemu z tego nie korzystać Jest popyt na nowego CoDa to czemu by go nie zrobić tym bardziej
> że przymusu kupna nie ma.

Rockstar tez nie robi gier charytatywnie a GTA co rok nie wychodzi, to samo się tyczy Bethesy czy CDPR. Po prostu Acti, Ubi I EA to największe pazery w branży I w d*pie mają swój wizerunek tylko kaska się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o sobie. Jak widać nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu, wiec nie był do Ciebie(twój brak zrozumienia tak prostego wpisu jest beznadziejny)
A co do mnie dla mnie cod się skończył na MW1 i serwerach dedykowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA PxxxDOLE! ŻENADA, co za debile to kupują. Acti już dawno powinno paść! Współczuję ludziom z redakcji, corocznego recenzowania ich wypierdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 20:17, Giret napisał:

Nie pisałem o sobie.


Skoro nie pisałeś o sobie, pisałeś o pozostałych.

Gubisz się w zeznaniach.

Dnia 30.05.2014 o 20:17, Giret napisał:

Jak widać nic nie zrozumiałeś z mojego wpisu, wiec nie był do Ciebie


Przeczytaj teraz to powyższe zdanie.
Jest kompletnie pozbawione sensu.

Dnia 30.05.2014 o 20:17, Giret napisał:

twój brak zrozumienia tak prostego wpisu jest beznadziejny


...a teraz zrób to samo z twoim poprzednim wpisem.

Kończąc poprawianie ciebie:
- czytaj wszystko dokładnie, zanim to opublikujesz
- buduj zdania bardziej sensownie
- poza kropkami jest jeszcze inna interpunkcja

Naprawdę, kto ma ochotę zgadywać, czy masz na myśli jedno czy drugie.

Spoiler

Do reszty - dajcie mi się z nim pobawić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować