Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwiec w PlayStation Plus: sport, czary, strzelanie i nie tylko

15 postów w tym temacie

Straszna lipa dla PS3 w tym miesiącu. I z tego co dzisiaj czytałem to Sony zrezygnowało całkowicie z rocznych "darmówek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobrze że na Vitę potwierdzając tym samym że ten system ma świetne gry. Chciałem kupić ten tytuł na przecenie ale problem sam się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się kończy abonament, pieprzę, nie wykupuję na czerwiec. Może lipiec coś ciekawego przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu pierwszy raz od 2 lat nie pobrałem żadnej gry z PS+. W tym miesiącu nie pobiorę także. W sierpniu mi się kończy abonament i jeśli dalej będę takie kaszany - podziękuję. To może także wpłynąć na przyszłą decyzję XONE/PS4 - PS+ póki co był rewelacyjny, ostanie 1,5 roku miodzio! Ale ost 2, 3 miesiące mojej dupy nie urwały, a jeśli jeszcze nie będzie gier na rok, to już w ogóle smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudy niech zaczną kibicować Microsoftowi i xboxowi - jak sony przegrywało to i gry w ps plus były niezłe.

mam vitę i ps3 więc jeszcze źle nie jest, ale z jedną konsolą bym się zaczął zastanawiać nad opłacalnością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko debile liczą że na PS4 parę miesięcy po premierze będą jakieś duże produkcję AAA.

Likwidacja gier rocznych to także na korzyść graczy. Teraz było 5 gier miesięcznie i 3 roczne. Teraz będzie miesięcznie 6 gier i żadnej rocznie. Czyli 9 gier więcej w przeciągu roku dostaniemy.

Swoją drogą płacić kilkanaście złotych miesięcznie (ile to wychodzi? 18zł?) i marudzić że słabe gry bo się nie trafiło w ich gusta to słabe.

Ja multum gier nie ogrywam z PS+ lub nudzą mi się po 2 dniach albo nie mam czasu w nie grać i jakoś nie marudzę. Dla mnie wystarczy że w ciągu roku będzie 3-4 tytuły które mnie wciągną i już uważam że to dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować