Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warszawa w ogniu w nowym zwiastunie Enemy Front

26 postów w tym temacie

Chciałbym, żeby w końcu jakieś studio zrobiło temat powstania dobrze lub zostawili to w spokoju. Wyczuwam średniaka, ale chcę się mylić.
Uprzedzając pytania, tytuł songa to: Apes - Goin'' On ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie szału nie robi, jakbym oglądał zwiastun CoD2 z 2005 roku ale dzięki termu znów można poczuć klimat II WŚ, zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda to słabiej od Ghost Warrior 2, choć to pewnie wina otwartego świata. Dodatkowo CI musi zainwestować w ludzi od modelowania i animowania postaci, bo to zdecydowanie najsłabiej prezentujący się element. Mimo wszystko pewnie wyrwę ten tytuł na jakiejś wyprzedaży - należę do chyba niewielkiej grupki osób, której GW2 dał satysfakcję, dodatkowo dawno nie pojawiło się nic w tych klimatach, choć CI tą produkcją świata raczej nie podbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na bardzo dobrego FPS''a z czasów II Wojny Światowej. Wiem że ludzie teraz coraz częściej oceniają przede wszystkim grafikę gry. Dla mnie w takiej produkcji nie jest to najważniejszy element. Sam jestem ciekaw jak CI Games przedstawi temat Powstania Warszawskiego. Temat ciężki jeśli ma na tym bazować gra ale mam nadzieję że się nie zawiodę i dostaniemy coś bardzo dobrze związanego z prawdziwymi historycznymi faktami i datami. Sam trailer wygląda bardzo fajnie i zachęcił mnie jeszcze bardziej do tej gry bo uronili rąbka tajemnicy o historii i głównym bohaterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym, żeby w końcu jakieś studio zrobiło temat powstania dobrze lub zostawili to
> w spokoju. Wyczuwam średniaka, ale chcę się mylić.
> Uprzedzając pytania, tytuł songa to: Apes - Goin'' On ;)


Dzięki za tytuł piosenki, szukałem tego.
A co do samego traileru to może i glowy nie urywa, ale daje nadzieje na kawał dobrze przedstawionej historii , a grafika się nie przejmuję toż to przecież tylko dodatek do gry ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że gdyby w grze zabrakło bohaterskiego Amerykanina (TM) gra miała by marne perspektywy sprzedaży na zachodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten trailer, robi klimat! Szykuje się wielki powrót WWII w shooterach.
Już nie mogę się doczekać premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tylu średniakach pod rząd wątpię w naprawdę zacny gameplay, ale mnie wystarczy dobra historia i reszta choćby znośna, bym grę uznał za wartą moich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... nie ma to jak pokazać jak pięknie głupie jest AI przeciwników (w 47 sekundzie biegnie w miejscu, bezmyślnie blokuje się na przeszkodzie). Nie trzeba być geniuszem by wywnioskować ocenę na poziomie 5/10, ale wiem, że dla jakiejś tam nielicznej grupy odbiorców gra się przyjmie i przetrawi. Natomiast większość tytuł ominie bo kto by chciał mieć po przetrawieniu sraczkę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, grafika może nie jest najważniejsza ale takie studio z takim silnikiem mogło by robić ładniejszą grę + grafika grafiką mozna przymknąć oko ale AI to już boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się przypomniało oglądając ten trailer to autentyczna historia amerykańskiego korespondenta wojennego, który był w Polsce na początku wojny i później gdy wrócił do USA zdał dość obszerną relację z tego wszystkiego. Nie pamiętam dokładnie jak on się nazywał, znaleźć nie potrafię. Musiałbym przegrzebać zeszyty... tak czy inaczej ciekawe czy twórcy wiedzieli w ogóle, że ktoś taki istniał.

Natomiast powiem szczerze, że trailer no... nie że słabe to będzie, bo gra może być do zjedzenia. Tylko po prostu czuję, że będzie to tylko i wyłącznie średniak. Już inna sprawa to to, że teraz w tym okresie mamy całkiem spory nawał gier związanych z nazistami. Wcześniej Wolfenstein, teraz Enemy Front, jeszcze wpadnie Sniper Elite III... Trochę chyba za dużo tego mi się wydaje, choć dawno nie grałem w takiego FPSa z II WŚ. Nie liczę Red Orchestra II, które było niedawno rozdawane. Więc może będzie akurat dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować