Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie skarby THQ zostawiło w swoich starych biurach?

18 postów w tym temacie

Na litość boską... Kto wymyślił, że będziecie wrzucać zdjęcia w rozdzielczości wyższej niż taka którą mogą wyświetlać monitory?!!!!! Jeszcze rozumiem gdybyście wrzucali zdjęcia wysokiej jakości, a tu są jakieś rozmazane na których nic nie widać. I jeszcze trzeba latać po tym zdjęciu, żeby wszystko zobaczyć. Ewentualnie można przeskalować zdjęcie w przeglądarce, ale to się MIJA Z CELEM!

K.R.E.T.Y.N.I.Z.M!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina samych zdjęć a pseudo-przeglądarki tychże. Gram.pl powinien już się tym dawno zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood Raven, panie pepsi :D. Wygląda mi na kontuzjowanego, bo chainsword leży osobno i jakiś podejrzanie biały jest w miejscu, w którym powinien stykać się z dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda THQ, dobra firma robiąca świetne gry.

COOO?! Te drewniane, linijne, brzydkie i plastikowe gnioty śmiesz nazywać grami?! A no tak - użytkownik gram.pl = wszystko jasne. :D

> Na litość boską... Kto wymyślił, że będziecie wrzucać zdjęcia w rozdzielczości wyższej
> niż taka którą mogą wyświetlać monitory?!!!!! Jeszcze rozumiem gdybyście wrzucali zdjęcia
> wysokiej jakości, a tu są jakieś rozmazane na których nic nie widać. I jeszcze trzeba
> latać po tym zdjęciu, żeby wszystko zobaczyć. Ewentualnie można przeskalować zdjęcie
> w przeglądarce, ale to się MIJA Z CELEM!
>
> K.R.E.T.Y.N.I.Z.M!!!!

Witaj na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobicie coś z tymi zdjęciami kiedyś?? Od czasu mojej pierwszej wizyty na gram.pl parę lat temu nic się nie zmieniło. Zdjęć nigdy nie da się oglądać, o są za dużę. Wypadało by coś z tym w końcu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde z tymi zdjęciami to rzeczywiście padaka :/ mogli by to ogarnąć niby taka wielka strona gramowa a taki szit w fotach! Fotki robione w 4K hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 20:35, HiddenNick napisał:

Na litość boską... Kto wymyślił, że będziecie wrzucać zdjęcia w rozdzielczości wyższej
niż taka którą mogą wyświetlać monitory?!!!!! Jeszcze rozumiem gdybyście wrzucali zdjęcia
wysokiej jakości, a tu są jakieś rozmazane na których nic nie widać. I jeszcze trzeba
latać po tym zdjęciu, żeby wszystko zobaczyć. Ewentualnie można przeskalować zdjęcie
w przeglądarce, ale to się MIJA Z CELEM!

K.R.E.T.Y.N.I.Z.M!!!!


Nową galerię można już testować - np. tutaj: http://www.gram.pl/galerie/watchdogs%2Dpoland/
Potrzeba jednak jeszcze trochę pracy, by wszystkie galerie na serwisie mogły z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że space marine nie jest w skali 1:1 ale i tak chętnie bym przyjął takiego.

@Sir_Shy

Nie wiem, które gry z ich katalogu uważasz za plastikowe gnioty. THQ było przede wszystkim studiem wydawniczym a nie developerem i mieli pod sobą świetne studia jak Relic, Gas Powered Games czy Volition. Nie wiem czy nazwanie serii DoW, Darksiders, czy Saints Row, gniotami jest na miejscu. Do tego mamy Red Faction czy Supreme Commander, Space marine i kilka innych ciekawych tytułów ale nie będę wymieniać od tego jest Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> COOO?! Te drewniane, linijne, brzydkie i plastikowe gnioty śmiesz nazywać grami?! A no tak - użytkownik gram.pl = wszystko jasne. :D

Do THQ zawsze miałem sympatię ze względu na wydawane przez nich gry. Tytuły takie jak Juiced czy Homefront odróżniały się od Need for Speedów i CoD-ów. Będzie mi ich brakowało na rynku. Powstała luka, na której zapełnienie zapewne przyjdzie trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 01:18, mofftarkin napisał:

Nową galerię można już testować - np. tutaj: http://www.gram.pl/galerie/watchdogs%2Dpoland/
Potrzeba jednak jeszcze trochę pracy, by wszystkie galerie na serwisie mogły z niej korzystać.


Chyba jeszcze trochę trzeba by ją potestować ;)


A co do newsa - Dziwne że pracownicy dla siebie tych skarbów nie wzięli ;)

20140601135631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować