Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowa zabawa w Watch Dogs, czyli nasza sesja zdjęciowa inspirowana grą - relacja

17 postów w tym temacie

Grzegorz Ornoch

Nie przesadzę za mocno, jeśli napiszę, że jesteśmy zainteresowani Watch Dogsami na tyle, że postanowiliśmy pobawić się w owe znacznie wcześniej nie czekając na premierę gry... I wcale nie chodzi o uzyskanie dostępu do jakichś tajnych źródeł Ubisoftu dających dostęp do pełnej wersji. Ba! Nie chodzi nawet o zabawę w ujęciu wirtualnym. Wyobraźcie sobie, że wyszliśmy z biura! Szokujące po stokroć. Wyszliśmy z biura do ludzi, na miasto, do cywilizacji. Niektórzy nawet odkryli, że tam jest życie!

Przeczytaj cały tekst "Gramowa zabawa w Watch Dogs, czyli nasza sesja zdjęciowa inspirowana grą - relacja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:43, Myszasty napisał:

Mam tylko nadzieję, że mój biedny Colt to przeżył...


A to Twój colt był? Pfffff.... Jeszcze nie wrócił? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta pani nie bardzo pasuje, ale to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
" w najlepszym wydaniu, bo w realu!''
Nic nie wiem o tym żeby Real robił promocję gry Watch Dogs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to ta pani nie bardzo pasuje, ale to moje zdanie i nie trzeba się z nim
> zgadzać.

Ta Pani totalnie nie pasuje. To tak jak by nową grę Tomb Rider promować facetem ubranym w szorty z pistoletami i warkoczem :D Ale widać pokusa sesji z panienką byłą silniejsza niż zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze zdjęć można znaleźć uciekającego Arcturus Mengsk''a... czyli jednak nie umarł :P
Akcja mega pozytywna, mam nadzieję że w przyszłości zobaczymy więcej takich akcji (W3??) :)
AHA - i chcę taką chustę jak ma Aiden(a)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 14:53, Vojtas napisał:

A to Twój colt był? Pfffff.... Jeszcze nie wrócił? :(


A jak myślisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 16:37, Myszasty napisał:

A jak myślisz? :D


Uuuu, byłbym zły na Twoim miejscu. No chyba że ktoś by mi to wynagrodził. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 22:07, oxygar napisał:

Bardzo ładna koleżanka.

No nareszcie ktoś docenił sedno tej akcji, bo póki co, wszyscy wpatrzeni jak w obrazek w samą grę, a nie widzą jak im pani Iga czaruje oczami z różnych ujęć i perspektyw. Jakby tu w ogóle o tę grę chodziło... ;)

20140531001342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 00:14, Sandro napisał:

No nareszcie ktoś docenił sedno tej akcji, bo póki co, wszyscy wpatrzeni jak w obrazek
w samą grę

Kto wpatrzony, ten wpatrzony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować