Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Adrian Chmielarz: - wycenianie gier na 60 dolarów w 2014 roku to szaleństwo

22 postów w tym temacie

> Może zamiast narzekać, że gra się nie sprzedała, trzeba było się upewnić, że wypuszcza
> się produkt, który wart jest swojej ceny? Bo wielu graczy (w tym niżej podpisany), z
> tego, co widziałem na różnych forach, zawiodło się na Bulletstormie. Zamiast genialnej
> strzelaniny z "jajem" (vide Borderlands) dostaliśmy ciasny tunelik którym mógł podążać
> gracz, teoretycznie nieskończone kombosy, które w praktyce sprowadzały się do tego, że
> tłukło się cały czas jedną i tę samą kombinację i humor, który niby śmieszył, ale nie
> za bardzo.
>
> Rzeczywiście, w takiej sytuacji 60 dolarów to trochę dużo. Ale dla odmiany powiem, że
> za pierwsze Borderlands zapłaciłem prawie 50 dolarów, drugie kupiłem w kolekcjonerce
> za ponad 100 i nawet centa z tych kwot nie żałuję, bo dostałem produkt wart swojej ceny.
> Może wypadałoby się raczej nad tym zastanowić?

Dokładnie, zabawne jak pan Chmielarz winę zrzuca na EA.
Jak można jego słowa brać za jakąkolwiek wyrocznie gdy Bulletstorm był taki słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W paru kwestiach się zgodzę.

Fakt Dzisiejsze gry AAA to nie to co kiedyś (pomijam sytuację z WD bo to nie jedyny taki przypadek) jakość gier spadła w locie nurkowym. Ale nie zgodzę się że nie istnieje już klasa średnia -> ona istnieje tylko na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować