Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 114, czyli powrót po ośmiu miesiącach ciszy

23 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2014 o 17:53, Sandro napisał:

Szybko, niech ktoś znajdzie ekipę ze szczecińskiej siłowni i przekaże dobre wieści!

Zwłaszcza, że o nich nieco wspominamy w pewnym kontekście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie :)

Panowie, wrzucicie podcasty na iTunes? To by znacznie ułatwiło życie niektórym osobom, tj. sprawiło, że będzie mega wygodne :) Sub poleci od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu!
Dzisiaj już nie dam rady (w weekend pewnie też nie), ale w poniedziałek muszę odsłuchać.

Panowie, mam nadzieję, że na 115 nie każecie czekać kolejnych 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką, ale to, że w Watch Dogs brakuje elementów, jakie były w grach już lata temu to kpina. No next gen jak nic...

Może i dobra gra, może. A ja zamiast czekać na "dobre" Watch Dogs wolałem już miesiąc temu kupić rewelacyjne Age of Wonders 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zwłaszcza, że o nich nieco wspominamy w pewnym kontekście :)

Ekipa w weekendowych rozjazdach, ale w niedziele będzie miło znów posłuchać na treningu :) dzięki wielkie !

Siłka Szczecin pozdrawia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wolfensteinie tez nie podjalem decyzji i sie mocno zdziwilem :) Co do Watch Dogs to dla mnie ilosc szamba wylanego na ta gre jest jak najbardziej zasluzona. Co do Assassina to jest to dla mnie rowniez nudna, bardzo powtarzalna gra, nigdy nie rozumialem jej fenomenu . Z Watch Dogs jest podobnie. To jest wlasnie powod dla ktorego nie lubie Sandboxow w ktorych nie ma mozliwosci lewelowania postaci, zbierania gearu, skilli etc. Jaki sens biegania i zwiedzania swiata skoro postac, jej umiejetnosci i bron pozostaje nie zmienna. Walka cala gre jest taka sama i poziom trudnosci rowniez. Gry z otwartym swiatem dla mnie to tylko RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ! Już zwątpiłem w wasz powrót... Lepiej późno niż wcale :) Dobrze was znowu usłyszeć i mam nadzieję, że na kolejny odcinek nie trzeba będzie czekać tak długo... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Its Alive!!

Zaskoczyliście mnie, żeby 8 miesięcy nie mieć czasu na mleko... no wiecie co, a mleko powinno się pić codziennie!
Przynajmniej raz w miesiącu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol jak zobaczyłem to w RSS-ach to początkowo myślałem że mi się czytnik zwalił i pobrał rzeczy z całego roku :D Fajowo że jesst nowy pr0fram. To jednorazowy wybryk czy wracamy do jakiegoś normalnego harmonogramu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować