Zaloguj się, aby obserwować  
DonZ

Hlaf Life 2 a HDR

27 postów w tym temacie

jak wam działa The Lost Coast, poziom prezentujący nowe możliwości silnika Source?? bynajmniej nie chodzi mi o sam level bo marny (na 3 minuty), ale jakie wrarzenia z możliwości graficznych owego silnika :P

mi na moim sprzęcie nie bardzo działał jak włączyłem HDR to wachania 1-8FPS :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 19:34, DonZ napisał:

ehh pierwszy mój temat i już taki błąd hLAf



ta i pierwszy temat i pierwszy zdublowany post :P ale szczegół :P a jakiego masz Pieca ze dzis tak z zawrotna szybkoscia chodzi? (pewnie masz geforca 2 mx i na max detale zrobiłes :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To interesujące....bo wielu poci swoje karty(podkręca, modeluje) by uzyskać stabilność na full. Ale nie czarujmy się gra faktycznie może dobrze chodzić jeśli komputer będzie wydajny jako całość, a nie poszczegulny komponent. No i na kartach bez shaderów gra ma sie troche innaczej, spadek jakości, ale wzrost wydajności, w zależności też od karty oczywiście D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój temat o HDR skasowali ;) Więc tu również będę mówił o HDR''ze z CSS .
Wielu myśli, że HDR przeszkadza w rozgrywce. Zrobię filmik, uploadne na RapidShare''a i pokażę wam , że jest inaczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem (nie u siebie niestety bo moja grafika nie obsługuje HDR) to efekty są całkiem całkiem tylko szkoda że niewiele gier obsługuje HDR (z moich informacji to tylko H-L 2 The Lost Coast i Oblivion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:10, Dark SMG napisał:

z tego co widziałem (nie u siebie niestety bo moja grafika nie obsługuje HDR) to efekty są
całkiem całkiem tylko szkoda że niewiele gier obsługuje HDR (z moich informacji to tylko H-L
2 The Lost Coast i Oblivion)

Polecam artykuł w nowym CDA HDR rewolucja czy rewelacja czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 11:10, Dark SMG napisał:

z tego co widziałem (nie u siebie niestety bo moja grafika nie obsługuje HDR) to efekty są
całkiem całkiem tylko szkoda że niewiele gier obsługuje HDR (z moich informacji to tylko H-L
2 The Lost Coast i Oblivion)


Jeszcze:

Splinter Cell: Chaos Theory
Battle of Middle Earth 2 jeśli dobrze pamiętam....
Serious Sam ( nie pamiętam która część )
World of Warcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że zamieszczę ? Mówiłem
http://rapidshare.de/files/17400568/HDR.wmv.html
Film pokazujący HDR w akcji, niestety na nieco słabszej grafice, gdyż HDR zjada dużo fps, a program którym nagrywam jeszcze więcej, więc musiałem zmniejszyć detale do minimum, ażebyście na filmiku mogli bezproblemowo oglądać FILM, nie pokaz slajdów.
Jeżeli ktoś nie zrozumie HDR : Znacie to uczucie, gdy wychodzicie z ciemnego pomieszczenia wprost na słońce ? Wszędzie światło, i potrzebujecie paru sekund na przyzwyczajenie oczu. Nie myślcie że to przeszkadza w grze, zostało tak zrobione, że nawet pomaga : - D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:08, Dark SMG napisał:

HDR jest niezy tylko strasznie moco rzerny więc u mnie odpada, poza tym grafika nie obsługuje,
mam pytanko czy X800 GTO łyka HDR czy nie??


NIE, NIE i jeszcze raz NIE!
HRD jest możliwy tylko na kartach z supportem SM 3.0 - czyli od 6800 u Nvidii i X1300 u ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakim cudem on u mnie działa ? :D Mam Radeona 9550 ^^
Nawet VALVE mówił, że do gry na full z HDR wystarczy RADEON X850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:10, WorldWar3PL napisał:

X800 jest praiwe że idealny do HDR :) A na full grafice z HDR pograsz już na X850 !

no wiesz ja właśnie chcę sobie sprawić Athlonka 3000/3200+ 2x512 Patryot i Radeon X800GTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 12:10, KrzysztofT napisał:

NIE, NIE i jeszcze raz NIE!
HRD jest możliwy tylko na kartach z supportem SM 3.0 - czyli od 6800 u Nvidii i X1300 u ATI.

? ja mam 6600gt i mialem? ale testowalem tylko w farcry z lata 1.33. nie wiecie skad sciagnac jakies techdemo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować