Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 rzeczy, które chciałabym zobaczyć w Assassin`s Creed Unity

40 postów w tym temacie

8. wykorzystanie czego ? :P 1080p@60FPS to będzie szczyt możliwości w najlepszym przypadku jak będziemy mega optymistyczni i dostaniemy to co nam obiecywano już przy wydaniu X360/PS3 :D ale nie liczył bym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi Assassinami, obrzydzili mi gre juz 3-4 czescia , bo robia je hurtowo. Mogliby poczekac ze 2-4 lata pomiedzy kolejnymi czesciami gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 10:36, IneedWoW napisał:

Dajcie spokój z tymi Assassinami, obrzydzili mi gre juz 3-4 czescia , bo robia je hurtowo.
Mogliby poczekac ze 2-4 lata pomiedzy kolejnymi czesciami gry

Przecież oni te części już od dawna mieli zrobione teraz jest wypuszczają :D.

Zgreed66 Mi klimat rewolucji francuskiej odpowiada, i myślę że ta gra będzie lepsza od "arrrrr pirates" :).

cHICEK Jeśli ostro pojadą w grafikę to nawet na to bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi już zabiło we mnie apetyt na tą serię. Po świetnej dwójce i genialnym Brotherhood nie mogłem się doczekać trójki. Co wybiorą? Japonię samurajów? Zindustrializowany Londyn? Francję z czasów rewolucji? Nie, po co. Podliżemy się Amerykanom żeby sprzedaż była lepsza. Koniec końców gra okazała się bardzo dobra, ale to już nie Assassin''s Creed, Bieganie po lasach nie zastąpi wspinania się po gzymsach budynków renesansowych Włoch. Nie oddali w żaden sposób klimatu tajemnego bractwa, odjechanych wynalazków da Vinci, świetnego Cesarego Borgia a główny bohater sprawiał wrażenie bycia jakimś odpadem po Ezio Auditore de Firenze. Podobnie AC3: Liberation.
Karaiby to też nie gra o asasynach tylko gra o piratach. Wprowadzanie innowacji - spoko. Tylko poszli w złym kierunku. Tu trzeba było iść w skradankowość lub wyszukany system walki a nie bitwy morskie.
Teraz, gdy już sam nie wiem czym Assassin''s Creed jest oni proponują Paryż. Tylko dlaczego w ogóle mnie to nie jara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 8. wykorzystanie czego ? :P 1080p@60FPS to będzie szczyt możliwości w najlepszym przypadku
> jak będziemy mega optymistyczni i dostaniemy to co nam obiecywano już przy wydaniu X360/PS3
> :D ale nie liczył bym na to.
Z jakiegoś powodu omijają stare konsole :) Chciałabym widzieć, dlaczego, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zobaczyć jak go kasują, ale chyba bardziej chciałbym zobaczyć jak ubi robi
> w końcu porządny silnik do swoich gier.
Silnik Beyond Good & Evil był całkiem porządny. Może kiedyś skończą "dwójkę" i się doczekamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa generacja nie kończy się tylko na 1080p@60...

Uwielbiam ludzi, którzy się wydaje, że next-gen oznaczał właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał by fabuła była porządna i by pokazywała że rewolucja francuska wcale nie była takim fajnym zrywem po wolność jak to się ją powszechnie (choćby w szkołach) pokazuje. Z drugiej strony, grę tworzą kanadyjczycy z Quebecu, więc niemal na pewno tego mojego życzenia nie spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowa generacja nie kończy się tylko na 1080p@60...
>
> Uwielbiam ludzi, którzy się wydaje, że next-gen oznaczał właśnie to.

A gdzie napisałem że uważam iż w next-genach chodzi właśnie o to ?
No przepraszam że po prawie po 10 latach od premiery X360 i PS3 które to już reklamowało się jako generacja FULL HD śmiem prosić o takowy standard. Komu w końcu w erze kiedy każdy ma monitor lub TV 1080p by przeszkadzały gry w 900p, 720p lub nawet mniej na nowych konsolach które ledwo co wyszły. Moim zdaniem to jest śmieszne.

Co do samych konsol to pewnie w dalszej przyszłości kupie XO lub PS4 kiedy będą posiadały jakąś sensowną bibliotekę exów. Jak na razie to widzę głównie remaki gier z poprzedniej generacji lub nowe gry które nie są w stanie ruszyć w przyzwoitej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowa generacja nie kończy się tylko na 1080p@60...
>
> Uwielbiam ludzi, którzy się wydaje, że next-gen oznaczał właśnie to.

A co oznacza next-gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe rozwiązania gameplay''owe, które nie były możliwe wcześniej.

1080p@60 to tylko rozwój grafiki - to w kontekście gameplay''u nie zmienia nic. Kontrolery ruchowe były next-genem. Przeskok w 3D był next-genem, bo zmienił gameplay (przestaliśmy się poruszać w dwóch wymiarach). Wprowadzenie połączenia z Internetem w konsolach było next-genem, bo umożliwiło granie przez sieć. VR będzie next-genem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff,czy ktoś jeszcze w ogóle pamięta o tym fragmencie edenu czyli Jabłko
dla mnie pierwsza część była najlepsza
a seria assassin creed zakończyła się na Revelations

2 i 3 zgadzam się powinno to być w grze

i pytam się kiedy w końcu zrobią AC w Japoni/Chinach
z bohaterką Shao Yun
przecież ona opowiadając swoją historię dla Ezio opowiedziała dobrą fabułę kolejnej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowe rozwiązania gameplay''owe, które nie były możliwe wcześniej.
>

Czyli tak naprawdę nie mamy next-genu tylko gry z ładniejszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na next-gen dopiero nadejdzie - patrz Project Morpheus.

Poprzednie generacje ot tak "next-genowych" gier nie dostawały na samym początku generacji. To było jeszcze więcej tego samego, co było na poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowe rozwiązania gameplay''owe, które nie były możliwe wcześniej.
>
> 1080p@60 to tylko rozwój grafiki - to w kontekście gameplay''u nie zmienia nic. Kontrolery
> ruchowe były next-genem. Przeskok w 3D był next-genem, bo zmienił gameplay (przestaliśmy
> się poruszać w dwóch wymiarach). Wprowadzenie połączenia z Internetem w konsolach było
> next-genem, bo umożliwiło granie przez sieć. VR będzie next-genem.

Zgadzam się że te elementy wprowadziły wiele do gameplayu, może poza kontrolerami ruchowymi które nic fajnego nie dodały a wręcz przeciwnie. Chociaż uważam że do wielu z tych innowacji żaden next gen nie był potrzebny.

Natomiast gra w 1080p na ekranie z taką natywną rozdziałką to nie grafika tylko zwyczajna podstawa żeby mieć czysty, wyraźny obraz i komfortowo grać. Nie proszę o teslacje i takie bajery. Ale jak 90% monitorów i tv to full hd to fajnie by grać w natywnej rozdziałce. Nie wspominając że mamy 2014, telefony mają dziś więcej mocy niż kiedyś PC a konsole które zostały stworzone do grania nie potrafią obsłużyć rozdzielczości która stała się standardem zanim jeszcze powstały...

Co do samego AC to zgadzam się z Toffefee Pierwszy AC miał najlepszą fabułę, potem o ile gameplayowo sie polepszal to fabuła stawała się coraz bardziej nonsensowna. Plus biorąc pod uwagę że to "assassyn" to w jedynce czułem się najbardziej jak zabójca. Planowanie ataku itp. Potem stała się to bardziej gra akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować