Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Wildstar - Frakcje, rasy, klasy

28 postów w tym temacie

Nie chcę, marudzić ale co do gry to czuję kolejnego MMO na podobe TESO który okażę się wielką kichą i będzie kolejną dekadę łatany i niegrywalny, do tego interface nieczytelny gdyby nie obeznanie z klawiszologią innych MMO pewnie nawet do karty postaci bym nie trafił, do tego fabuła tak porywająca i emocjonująca jak turniej szachowy, ten system expienia (mało expa dają questy a moby to nawet nie wspomnę) stworzony chyba dla ludzi którzy mają nadmiar czasu albo dla dzieci i młodzieży szkolnej (która swoją drogą też ma co robić po za expieniem w MMO :D), wracając do interface''u gdy nowa osoba wejdzie do tej gry to chyba z kilkanaście minut będzie musiała siedzieć w opcjach czytając jaki klawisz do czego bo na pasku tego nie znajdzie tak łatwo ;/. Sorry za marudzenie ale MMO w tym roku to jakiś żart ze strony prowadzącego, przy grach z tego roku to taki RIFT i GW2 to majstersztyk i 100 % MMORPG''a w MMORPG''u :D, do tego jeszcze ten abonament gdzie prawie każda gra prócz WoW'a i EVE jest na F2P z takich bardziej znaczących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w becie i szczerze mówiąc... gra nie zachwyciła mnie. Po całych 3 godzinach miałem dosyć. To samo + więcej i lepiej można znaleźć w innych grach już dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Design ras jakoś mnie odrzuca. Zwyczajnie nie miałbym kim grać, bo żadna rasa w tej grze by mi się nie podobała. Zapewne to kwestia stylistyki (na takie trochę "wykrzywione" proporcje), w każdym razie perspektywa gry np. kosmicznym myszokrólikiem nie wydaje się zbyt atrakcyjna. Sam świat bardziej przypomina zresztą fantasy niż s-f, a takowym gra jest określana. Nie wygląda też na to żeby gra wybijała się czymś rewelacyjnym, ale nawet "dobre" mmo to po prostu za mało. Podejrzewam, że jak zwykle skończy jako kolejny F2P z niezbyt liczną bazą graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra odrzuca straszne kolorową grafiką, która męczy mi oczy. Swego czasu wiele osób narzekało na styl graficzny Blizzarda, że jest strasznie kreskówkowy (odnośnie WoW''a czy Diablo 3), ale to co się tutaj dzieje to bije wszystko na głowę. Pograłem trochę w betę i nie widziałem w ogóle co się dzieje, pełno błyskających jaskrawych kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pograłem, zachwycony nie jestem. Kilka fajnych rozwiązań nie rekompensuje stylu graficznego, ceny gry czy abonamentu. Ciekawe jak długo utrzyma się przy takim modelu biznesowym. Data premiery dobra, dodatku do Warcrafta jeszcze nie ma, więc można trochę ludzi odciągnąć, przynajmniej na tych kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 19:10, Evertsen_Dante napisał:

A mnie się strasznie podoba ten styl graficzny. Rozumiem, że open beta jeszcze trwa?


Nie. 3 czerwca jest premiera, teraz jest headstart dla preorderowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mnie się strasznie podoba ten styl graficzny. Rozumiem, że open beta jeszcze trwa?

Gre polecam ale proponuje poczekac przynajmniej ze dwa tygodnie zeby dac czas developerom/wydawcy na wyjecie glow z ich wlasnych tylkow.
Od wczorajszego head startu w kolejkach na serwer zdazylem zmarnowc juz 6h a kretyni dostawili dopiero dzisiaj JEDEN server PVP i JEDEN PVE kiedy wszystkie (poza francuskimi i niemieckimi) sa pelne po brzegi.
Nawet nie chce wiedziec co bedzie we wtorek kiedy gra bedzie miala faktyczna premiere:/

Co do stylu graficznego to kwestia gustu, mnie osobiscie duzo bardziej odpowiada styl ESO ale sama mechanika gry jest duzo lepsza (i duzo mniej zbugowana) w Wildstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam osoby wypowiadające się o całym MMO, które grały w niego 3 godziny w trakcie trwania BETY wtedy można sobie wyrobić NAJLEPSZE ZDANIE! W której najlepszy i najfajniejszy jest end-game, ostatnio polityka gier MMO jest właśnie taka żeby poprowadzić gracza do najwyższego poziomu i go zostawić samemu sobie, w tej produkcji jest na odwrót może faktycznie cześć świeżych graczy czuje się lekko samotnie na początku ale za to potem jest fajnie. W związku z powyższym zanim zaczniecie oceniać grę najpierw zagrajcie w grę (nie betę) dojdźcie najwyższego poziomu postaci i dopiero oceńcie czy wam się podoba czy nie albo zostawcie to profesjonalnym recenzentom, którzy w ten sposób podchodzą do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy ''weekendu z wildstar'', Pepsi. Jaka szkoda, że nie mieli go oszukani przez sklep Gram.pl gracze, którzy do teraz nie otrzymali kodu na pre-order...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 22:43, Eternal101 napisał:

ten system expienia (mało expa dają questy a moby to nawet nie wspomnę) stworzony chyba dla ludzi
którzy mają nadmiar czasu albo dla dzieci i młodzieży szkolnej

Tak: pewnie dlatego już w niedzielę pojawiły się 2 osoby, które wbiły maksymalny poziom - szkoda, że wypowiadasz się o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia - ale cóż poradzić: taka przypadłość czasów, prawda? ;) Ja grając dość spokojnie (played wskazuje około 24 godzin) mam 23 poziom - dużo czasu zajmuje mi robienie questów ze ścieżki, którą wybrałem - Settlera - stąd dość niski poziom po tylu godzinach. Idąc samymi questami poziomy wbijają się właściwie same, zrobienie adventure to poziom w górę, a zajmuje ogarniętemu party ~20-30 minut, więc nie zabieraj głosu, ok? :D
Styl graficzny faktycznie dość specyficzny, ale sam system walki, trudność instancji oraz rajdów to powrót WoWa TBC/WotLK: tutaj casuale się nie odnajdą. Na chwilę obecną jedyna sensowna pozycja na rynku MMO poza WoW właśnie i EVE Online - jeśli ktoś lubi takie klimaty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Styl graficzny faktycznie dość specyficzny, ale sam system walki, trudność instancji
oraz rajdów to powrót WoWa TBC/WotLK: tutaj casuale się nie odnajdą. Na chwilę obecną jedyna sensowna pozycja na rynku MMO poza WoW właśnie i EVE Online - jeśli ktoś lubi takie klimaty. ;) "
-------
Zgadza się, gra ma świetną mechanikę, tutorial jest drętwy, ale potem -już na planecie - zaczyna się niezła jazda.
Dawno nie było tak dobrej gry w gatunku, problemem jest tylko styl graficzny, który nie wszystkim przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak: pewnie dlatego już w niedzielę pojawiły się 2 osoby, które wbiły maksymalny poziom

Dnia 03.06.2014 o 07:45, Pajonk78 napisał:

- szkoda, że wypowiadasz się o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia - ale cóż
poradzić: taka przypadłość czasów, prawda? ;)

No szkoda że ty się wypowiadasz o czymś o czym pojęcia nie masz, grałem w betę i wiem jak ta gra wygląda i to nie tylko moje zdanie... Ta gra ma nieczytelny interface, denną fabułę a lvl bije się niemiłosiernie długo... To że ktoś wbił w niedzielę maks poziom to co z tego? I może jeszcze mi kolejną bzdurę napiszesz że w 24h wbiły? Huahaha oglądałem typiarę grającą ciągle w Wildstara i chyba już z 4 dzień na streamie siedzi i ma dopiero 23lvl, po 2 "oglądając" I ty się wypowiadasz? Błagam Cię... Nie zabieraj głosu i nie krytykuj innych jak sam nie masz zielonego pojęcia o grze bo nawet jej na komputerze nie miałeś i sugerujesz się samymi gaemplayami... Po 3 Ogarniętemu pt? Huahahahah 20-30 minut żeby lvl wbić, kto ma tyle czasu by siedzieć pół h na 10 lvlu powiedzmy by wbić 1 lvl, MMO to ma być przyjemność, więc błagam skończ pisać takie brednie, i to TY nie zabieraj głosu o czymś o czym nie masz pojęcia bladego. EoT


Naczelnyk Tja te miesięczne wbijanie lvlu, ten interface nieczytelny w którym nowi gracze sie nie odnajdą, faktycznie "jazda" na maksa po 5 minutach ludziom się odechce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 10:23, Eternal101 napisał:

/ciach

Gościu: wyjmij głowę z tyłka, bo bredzisz. Na ochłodę: jak na osobę, która "nigdy nie miała gry na kompie" ciekawe co robi mój Chua - http://i.imgur.com/MQrQBf6.jpg - to raz. Dwa: na realmie, na którym gram (Hazak PvP) są już 50 lv każdej klasy: Warrior i Stalker zdobyli ten poziom w niedzielę, wczoraj wbiła reszta klas na 50-tkę. To, że Ty oglądasz jakąś śmieszną stramerkę nie świadczy o niczym. A jeśli gracze nieogarniają interface to polecam My Little Pony lub Smerfy: tam dzieci sobie poradzę, a WS ma troszkę wyższe ograniczenie wiekowe.
Ergo: klei wary, bo jesteś śmieszny - nie grasz? Nie wypowiadaj się, bo grając widziałbyś, że ludzie wbijają max lv. gdyż pojawia się info na chacie o tym, że ktoś daną klasą na danym realmie zrobił to po raz pierwszy.
EOT - szkoda czasu na ignorantów: lv sam się nie wbije. :)
Edytka
Aktualnie mój stream na: http://www.twitch.tv/yt/pajonk78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 11:50, Pajonk78 napisał:

Gościu: wyjmij głowę z tyłka, bo bredzisz. Na ochłodę: jak na osobę, która "nigdy nie
miała gry na kompie" ciekawe co robi mój Chua - http://i.imgur.com/MQrQBf6.jpg - to raz.
Dwa: na realmie, na którym gram (Hazak PvP) są już 50 lv każdej klasy: Warrior i Stalker
zdobyli ten poziom w niedzielę, wczoraj wbiła reszta klas na 50-tkę. To, że Ty oglądasz
jakąś śmieszną stramerkę nie świadczy o niczym. A jeśli gracze nieogarniają interface
to polecam My Little Pony lub Smerfy: tam dzieci sobie poradzę, a WS ma troszkę wyższe
ograniczenie wiekowe.

No mi też szkoda czasu na ignorantów ale jednak odpiszę, to ty zdejmij te klapki z oczu bo ta gra to nic rewelacyjnego, średniak jak TESO... Nie grałem? No ciekawe bo jakoś na PC miałem do niedawna grę w wersji beta i będę sie o niej wypowiadał bo gra to dla mnie crap i tyle... MLP ? Smerfy? Huahahahaha ta gra ma wyższe ograniczenie wiekowe? Who cares? Gra ma być przystępna dla każdego a nie wyjadaczy MMORPG''ów, również dla graczy którzy zaczynają grać w MMO i UŚWIADCZĘ CIE ŻE NEI SĄ TO SAME DZIECI ! Nie każdy grający w gry musiał zagrać w MMO kiedykolwiek a teraz może sie zainteresował Wildsarem ale co go czeka? Rozczarowanie, w postaci diabelnie długiego wbijania lvla, nieczytelnego interface''u i denne otoczki fabularnej oraz zerżeniętego stylu graficznego od Blizzarda.

" klei wary, bo jesteś śmieszny" hamuj się ze słownictwem... Nie rozmawiasz z dzieciakiem kolego. Nie gram? Ale grałem i to mi wystarczy, 2h poświęciłem by ściągnąć bete tego czegoś... Wbijają ha! Już ci pisałem grałęm w betę i żaden komunikat się nie pojawił a 12 euro na gniota miesięcznie wydawać nie będe by przekonać się zę ktoś wbił maks lvl aff, oglądam typiare która ma większe pojęcie o MMO niż ty :). EoT szkoda czasu na zaślepionego grą człowieka który nie mając argumentów mówi "klej wary", bardzo dojrzałe :). Ahh czekam na te narzekania jak w GW 2(w dniu premiery ludzie sie jarali grą a później już takie super to MMO nie było, tu będzie to samo biorąc pod uwagę że to MMO od tego samego developera). EoT raz jeszcze i błagam nie odpisuj mi bo takich bredni nie da sie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to w tej grze twórcy najbardziej skupili się na end game, a mianowicie dungeonach- mają być wymagające i nie będą ich nerfić nawet jak nubki będą płakać na forach. Lvlowanie i fabuła w tej grze nie jest czymś wybitnym po na tym się nie skupiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 12:29, Gacol08 napisał:

Z tego co słyszałem to w tej grze twórcy najbardziej skupili się na end game, a mianowicie
dungeonach- mają być wymagające i nie będą ich nerfić nawet jak nubki będą płakać na
forach. Lvlowanie i fabuła w tej grze nie jest czymś wybitnym po na tym się nie skupiali.

Ale po co mi dungeony jak nie są wciągające fabularnie? NP w takim WoW''ie chciałem poznać historię rajdując ICC w WoTlk''u czy BT na TBC ;>. Do tego pvp bez sensu jest skoro nie ma wytłumaczonego tego fabularnie, sorry ale to nie tibia gdzie napierdzielasz sie jak leci z każdym xD, tutaj powinno być wytłumaczone w fabule, duża cześc graczy odpadnie na początku już, bo wbrew pozorom gracze w MMO grają by w świat wsiąknąć a nie grać by grać :). Ja wiem że w MMO najmocniejśzą stroną nie jest fabuła, ale jednak powinna być fabularnie na tyle interesująca by gracza przyciągnąć, no i zrobiona tak by nowy gracz w miarę łatwo mógł się w interface''ie połapać no i jeśli skupili się na end gam''ie to czemu lvl idzie jak krew z nosa nawet questując ? Sorry ale na TBC w WoW''ie szybciej lvl wbijałem niz tutaj a przysiedziałem przy becie dosć sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować