Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry cyfrowe za 5 złotych! Dzień Dziecka w sklepie gram.pl!

18 postów w tym temacie

> świetnie. Wchodzę na podane linki do skelpu po runaway a tam aktualna cena 19,90 zł
Przynajmniej coś Ci się w ogóle otwiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> świetnie. Wchodzę na podane linki do skelpu po runaway a tam aktualna cena 19,90 zł

Spoko - Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress – DLC (Steam) - też w tej cenie.... Promocja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Runaway cały czas w cenie 19,90 zł... Dlaczego w promocji nie ma Jacka Orlando? I kiedy
> promo faktycznie będzie działać?
Może i nie ma Jacka Orlando w promocji, ale przecież kosztuje tylko 7,90 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pirates of the Flying Fortress zadziała z pudełkową wersją podstawki?
Ale Two Worlds II też chyba musisz mieć na Steama, inaczej DLC ci nie wejdzie. Nie wiem jak jest ze zwykłym TW II. Ja mam Velvet Edition podstawka + dodatek i nie korzystają one ze Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale Two Worlds II też chyba musisz mieć na Steama, inaczej DLC ci nie wejdzie. Nie wiem
> jak jest ze zwykłym TW II. Ja mam Velvet Edition podstawka + dodatek i nie korzystają
> one ze Steam.
Cholerka zaryzykuje w razie czego dużo nie stracę, na wszelki wypadek dorzucę jeszcze jakiś symulatorek od SimBin i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 11:29, spieszsiepowoli napisał:

... Dlaczego w promocji nie ma Jacka Orlando?


Przespałeś ostatni Games Rage, który się kilka dni temu skończył (chyba w poniedziałek)... Tam był Jack w progu "co łaska", a żeby dostać pełnego bundla trzeba było zapłacić niecałe 2 dolary. A były tam Earth 2160, Polanie 2, X-Blades, Kurka Wodna 2, Jack Orlando: Director''s Cut, Two Worlds II: Pirates of The Flying Fortress, Kurka Wodna 3, Two Worlds II Castle Defense, Two Worlds II i Two Worlds Epic Edition. W progu "powyżej średniej" były na pewno obie części TW, nie wiem, jak reszta (zwłaszcza dodatki do TWII, bo E2160, Polanie 2, Kurka Wodna 2, X-Blades i Jack na pewno były za "co łaska").
Zresztą ja bym tam gier TopWare w wersjach Steam raczej unikał, używają jakiegoś problematycznego Reality Pump DRM (ponoć to limit aktywacji z którego resetowaniem są problemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kupiłem se FlatOut 2, bo dawno w żadne samochodówki nie grałem, a przecież lubię. Do tego znalazłem na allegro 1nsane 2, też skorzystałem (a nie wiedziałem nawet, że taka gra istnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować