Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2014 - zapowiedź

22 postów w tym temacie

> E3 2014 to tak naprawdę zapowiedź E3 2015 więc nie ma się czym podniecać.

A E3 2015 będzie zapowiedzią E3 2016?

Czekam na jakieś newsy związanie z Mafią 3 i The Darkness. Nowym XCOM też bym nie pogardził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Cyberpunku-a 2077 i może w końcu (jak kolega wspomniał) Doom 4 ( bo ile można robić grę). ciekawy wydaje się tez być Middle-earth: Shadow of Mordor i nie zgadzam się ze stwierdzeniem że to Assassin''s Creed w Śródziemiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łudź się większość firm zapowiedziało(microsoft, EA, Sony, TakeTwo itp.) że większość rzeczy pokażą albo na E3 2015 albo na pierwszej lepszej imprezie po E3 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesują tylko nowe Asasyny, Far Cry 4, The Division, Mirror''s Edge, Star Wars Battlefront i The Sims 4 ale przede wszystkim to Wiedźmin 3. :D Wcześniej może bym wspomniał jeszcze o GTA V na PC ale już raczej nie ma co nawet marzyć, że ta gra znajdzie się kiedykolwiek na komputerach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project Beast.

Reszta sie nie liczy. ALe trzeba przyznac, ze Sony MUSI miec sporo ''bombs away!!'' skoro wynajmuja sale kinowe by ludzie mogli ogladac E3 na duzym ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacje serii firmy SEGA, reszta mi wisi póki co, bo i tak mam w co grać. Więc Yakuza (w liczbie 6), Valkyria Chronicles (część trzecia), pełno innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za tymi targami z jednego powodu. Cała masa informacji nagle spada niczym atomówka i zalewa internet do tego stopnia, że trudno to ogarnąć. Czekam na zapowiedzi wielu gier, ale osobiście wolę te informacje dostawać stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie łudź się większość firm zapowiedziało(microsoft, EA, Sony, TakeTwo itp.) że większość
> rzeczy pokażą albo na E3 2015 albo na pierwszej lepszej imprezie po E3 2014

bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować