Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naprawienie pecetowej wersji Watch Dogs to dla Ubisoft sprawa priorytetowa

42 postów w tym temacie

"A jak jest u Was? Gracie już w pecetową wersję Watch Dogs?" - pograłem dzień, a na drugi już save nie działał. Przede wszystko to Ubisoft powinien naprawić i to natychmiast. Reszta błędów może poczekać, skoro i tak mnóstwo graczy nie może ich napotkać, skoro nie zagrać w grę. Na oficjalnym forum Ubi, wątek o problemie z save''m ma 159 stron co daje prawie 1600 postów i to w zaledwie 6 dni! Ubisoft jak najszybciej powinien zrezygnować z Uplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:12, algerothpl napisał:

System jazdy samochodem to jedna wielka porażka tak jak i sterowanie postacią.


Na padzie gra się całkiem fajnie.
Up - z Uplaya nie zrezygnują, zresztą, sam bym tego nie chciał, dzięki niemu mam wszystkie gry Ubi (min. sześć Assassynów) w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki część graczy nie nauczy się, że, składając pre-order, mówią "wydymajcie mnie" to tak będziemy traktowani. Watch Dogs to nie pierwszy i pewnie nie ostatni przypadek. Czy Ubisoft naprawdę nie ma własnej ekipy do testowania gier? Co to za farsa, że tydzień po premierze dochodzą do wniosku, że gra jest zepsuta? Oni nie wiedzą, co wydają?
Wg mnie wiedzą doskonale. Z tym że dostali już siano z pre-orderów, więc fuck off. Tego patcha mogliby rzucić w formie płatnego DLC - znajdą się ludzie, którzy by to kupili, bo tak się dali wychować wydawcom.
W tym newsie Ubisoft przyznaje, że gra jest skopana, a z newsa wyżej dowiaduję się, że gra jest na 1. miejscu na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii. No paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam Deja Vu, pamiętacie BF4? :D
> BF4 to małe piwo w porównaniu do WD.

Przepraszam ale do bf4 był dostęp do bety więc każdy mógł się przekonac na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram, czekam na patcha i sterowniki od AMD. ;p

Jak po kilku sekundach od wczytania gra potrafi zaliczyć crasha, to nie ma sensu się z tym użerać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:27, Gohan1989 napisał:

Przepraszam ale do bf4 był dostęp do bety więc każdy mógł się przekonac na własnej skórze

Dlatego napisałem że BF4 to małe piwo przy tym.

Właściwie sytuację WD można przyrównać do ACM bo tam też obiecywano cuda na kiju i jedyna różnica jest taka że WD ma jeszcze ten w miarę dobry gameplay i grafikę, ale i tak sporo poniżej oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach BF4 zgadza się, ale na PC(i tym newsie on tej wersji mowa) mogę spokojnie powiedzieć(z tego co czytam na forach i stronach z hardware), że wersja retail w porównaniu do Bety ma o wiele lepszą optymalizację(tak jak BF3 - beta do bani mi działała, a wersja finalna miodzio). Czyli coś czego o WD nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:32, Jarsston napisał:

Niech ponaprawiają te tryby online bo za cholerę nie można się połączyć, bo non stop
wyskakuje błąd z połączeniem.

próbowałeś opcję uplay offline a grę odpalić i połączyć się. Bez jaj tak samo z origin i battlelog - i rubberbanding jest o wiele mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Numenpl gram w to na PS3 i od samego początku są jaja z trybem online. Raz udało mi się połączyć i tyle. Do tego wyskoczyły wczoraj dwa błędy w grze, które uniemożliwiły dalsze granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 10-20 fps i freezy 5-sekundowe co 2 sekundy z GTX770/i5 4670K niezależnie czy gram na low czy ultra. Nawet pierwsza misje zdołałem ukończyć :D Ta gra jest trudniejsza niż Dark Souls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:30, Kadaj napisał:

Jak po kilku sekundach od wczytania gra potrafi zaliczyć crasha, to nie ma sensu się
z tym użerać.

Takie rzeczy powoduję też słaby osprzęt :p Dobra, nie będę złośliwy :>

@AXX0 - musisz wezwać kogoś do pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BF4 to małe piwo w porównaniu do WD.
Ubi to nie EA co ma gdzieś wszystko (oby).

Do newsa no ja myślę że naprawią tą grę, szczególnie optymalizację która leży niemiłosiernie (fakt sterowniki coś pomogły ale sama gra musi być naprawiona).

AXX0 Zobacz czy masz wentylator do proca dokęcony dobrze, albo czy sie nie grzeje oraz sprawdź w innych grach jak ci chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować