Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naprawienie pecetowej wersji Watch Dogs to dla Ubisoft sprawa priorytetowa

42 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2014 o 14:08, vegost napisał:

Takie rzeczy powoduję też słaby osprzęt :p

Grubo powyżej minimum, wiec nie powinno.

Dnia 02.06.2014 o 14:08, vegost napisał:

Dobra, nie będę złośliwy :>

Oj tam, to mój ostatni (chyba że za parę lat zmienię zdanie) pecet do gier, więc jest jaki jest. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 chodzi bardzo dobrze, znajomy grał i ja grałem i nawet fajnie się prowadzi to auto. Na kompie to już całkiem inaczej. Diametralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że jak przesunął premierą to dopracują grę... nie no żartowałem... wiedziałem że to tylko marketing :P specjalnie dali zbyt wczesną datę premiery, aby później podać późniejszy i sprawdzić wrażenie że "nie robi się gier jak EA/DICE" -_- tja... już "czekam" na Division

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie chce się za każdym razem włączyć, a tak po za tym kiepska optymalizacja i jakieś dziwne efekty obrazu podczas grania na chwile wszystko widać jakby przez szybę pochlapaną wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na pc, jestem w II akcie kompanii i powiem wam (odpukac) ze nie mam zadnych problemow o ktorych piszecie. Wszystko chodzi plynnie, jasne czasami zdaza sie jakies lagi ale naprawde zadko. Mam wszystko ustawione na wysokie detale bo karte mam slaba na ultra (gtx570) ale ogolnie chodzi super.
Na poczatku nie dalo sie grac takie lagi i zwiechy byly, szczegolnie podczas jazdy, ale po jakis 2 odpaleniach gry wszystko jest tak jak powinno, jesli chodzi o plynnosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem narzekanie:

1. Jazda samochodem - dla mnie jest lepiej niż w GTA V, oczywiście mówię o grze na padzie
2. Save? Był problem na początku, w związku z tym używam CLOUD Uplay oraz lokalnego SAVE-a,
3. Przycinki,? Tak - ale tylko podczas jazdy samochodem - nic wielkiego.

Podsumowując - gra jest w porządku, w żaden sposób nie jest to żadna rewolucja w dziedzinie gier, jedynie odświeżenie trochę tematu sandbox-a. Kilka błędów owszem, ale w żaden sposób nie przeszkadzają w samej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 14:58, Kadaj napisał:

Grubo powyżej minimum, wiec nie powinno.

Skoro tak, to WD musi być nieziemsko spaprany.

Dnia 02.06.2014 o 14:58, Kadaj napisał:

Oj tam, to mój ostatni (chyba że za parę lat zmienię zdanie) pecet do gier, więc jest
jaki jest. ;p

Hej hej.. masz przynajmniej maszynę, która spełnia zalecane wymagania. Ja od paru lat już cisnę na starym quadzie :) Tylko dysk wymieniłem bo odmówił posłuszeństwa dla systemu. Nawet bym tej gry nie uruchomił, bo jest tak napisana ;p Tobie jeszcze starczy sprzęt na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poziomu gier Ubi nic nie mam, ale po ACII przyzwyczaiłem się już, że nie ma sensu kupować ich produkcji tuż po premierze, bo za każdym razem mamy do czynienia z tą samą historią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam po kilka freez''ów w każdej cutscence przez co prawie nic z fabuły nie zrozumiałem, jadąc po mieście często natykam się ściany które da się przenikać, gra działa lepiej na otwartym terenie niż w małych pomieszczeniach jednym słowem jest to jedna z najbardziej zabugowanych gier w jakie grałem zaraz po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z takim Batmanem:AO, którego zaczynałem 5 razy, bo za 4-rema pierwszymi natknąłem się na jakiegoś krytycznego buga to WD jest spoko pod tym względem (tylko raz system przy restarcie misji zmaterializował mnie do pasa w chodniku), ale fakt, parę rzeczy poprawić można. Choć na średnich chodzi mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 15:59, unimorek napisał:

Nie do końca rozumiem narzekanie:

1. Jazda samochodem - dla mnie jest lepiej niż w GTA V, oczywiście mówię o grze na padzie

Na klawiaturze ciut gorzej, ale normalnie jeździć można, a wzleceniach machera, jak muszę szybko brać zakręty to starczy koncentracja na zakręcie, żeby wziąć na pełnej prędkości dowolny zakręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:15, lis_23 napisał:

Na padzie gra się całkiem fajnie.
Up - z Uplaya nie zrezygnują, zresztą, sam bym tego nie chciał, dzięki niemu mam wszystkie
gry Ubi (min. sześć Assassynów) w jednym miejscu.

I masz jeszcze kwestię sejwów z chmurze. Dość praktyczne, pamiętam jak kumpel miał problem z jakąś grą, którą oboje mieliśmy (wiec na kompie miałem legalnie swoją kopię, żeby nie było), to wystarczyło, że zalogowąłem się na niego i mu przeszedłem. Tak samo zresztą ze zmianą kompa na nowszego. Kiedyś wszystkie zapisy musiałem gdzieś archiwizować i przenosić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 13:15, Maciejas napisał:

Dopóki część graczy nie nauczy się, że, składając pre-order, mówią "wydymajcie mnie"
to tak będziemy traktowani. Watch Dogs to nie pierwszy i pewnie nie ostatni przypadek.

O ile w wypadku B:AO to prawda, bo gra była niegrywalna przez pierwszy miesiąc, to tutaj to bełkot. W WD wszystko w sumie zamyka się w optymalizacji i paru tam rzeczach. Bugów jako takich na razie nie spotkałem, może jakieś są w fabule, bo w niej doszedłem tylko do misji, w której odblokowuje się całość drzewka umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jakoś wszystko jest w porządku, full hd, wszystko na ultra oprocz tekstur,ssao i cieni(hbao niskie,tekstury wysokie, cienie wysokie), do tego czasowe smaa na i5 2500k, hd 7850 i 8gb ramu, chociaz wnerwia to ze po wielu zgonach i wczytaniach swiata gry zaczyna brakować ramu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 22:26, NemoTheEight napisał:

O ile w wypadku B:AO to prawda, bo gra była niegrywalna przez pierwszy miesiąc, to tutaj
to bełkot.


Bełkot? "Paru tam rzeczach"? Ubi sam przyznaje, że gra jest zepsuta, w tej chwili 74% opinii na Steamie to opinie negatywne, a większość z nich w stylu "negatyw, bo nie da się grać, oddajcie mi z powrotem 60 dolców", średnia ocena użykowników na metacritic to 45%, co chwilę crashe, nawet tutaj ktoś pisał, że nie działają mu save''y. I nie mówię tu tylko o bugach, ale o ogólnej jakości gier, która stale spada, ponieważ gracze i tak kupują gry w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować