Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront: The Revolution zmierza na PC, PS4 i Xboksa One

17 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2014 o 16:30, Zalogagit napisał:

O co kaman, w jeden dzień opublikowano trailer nie zapowiedzianych Homefront 2 i Mortal
Kombat X, co jeszcze ?!

Jak będzie tak dalej to nie będzie sensu oglądać E3 bo wszystko "wycieknie" tydzień wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem klimatu bardzo mi to przypomina film Children of Men. Jedynkę wspominam całkiem miło, choć nie była to żadna rewolucja, a długość kampanii była skandaliczna, co przy wymarłym multi sprawiało, że nie było sensu dawać za ten tytuł więcej niż 20zł. Jakkolwiek bezsensowna nie była by historia z inwazją wojsk koreańskich na Amerykę, całość miała swoje momenty (stadion!) i ma potencjał w dobrych rękach. Fajnie, że Crytek nie dopuścił do porzucenia tego projektu, będę czekał na kolejne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 16:19, Antosz napisał:

To Crytek więc duże szanse, że to in-game trailer.

"Achieved with CryEngine" To może znaczyć wszystko od rendera po in-game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak informacji o tradycyjnym multi, a tylko co-op-ie nie nastraja mnie optymistyczne do rozgrywek sieciowych. Tak samo otwarty świat niezbyt mi pasuje do tej serii.
Być może CryTek rozwiąże co-op-a sensownie i otwarty świat też jakoś ciekawie zaplanuje i mam nadzieję, że tego nie zepsują. Ważna rzecz, bo to dopiero druga gra z serii, która, jak widać, nie ma jeszcze wyrobionego własnego stylu (ani dewelopera...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować