Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podczas E3 na jednej scenie staną bohaterowie Gears of War, Assassin`s Creed oraz Uncharted

11 postów w tym temacie

Titanton +1
Sam też bym wolał zamiast Nolana zobaczyć/usłyszeć Rogera, jego głos jest świetny i świetenie się sprawdził jako Ezio z włoskim akcentem jak i Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Nolan podkłada głosy obydwóm, ale tylko o tym czytałem, bo wolę głos Boberka (jako Nathana) zamiast Nolana. Jako Desmonda nie muszę często słuchać, bo wiecie dlaczego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś uważa się za entuzjastę gier a nie kojarzy Nolan North-a i Troya Baker to znaczy że wcale nie zna się na grach. Obaj panowie podkładali głos dosłownie w ponad setce gier. Taką ilość może pochwalić się chyba jeszcze tylko Robin Atkin Downes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kto grał w gry z ich udziałem się interesował obsadą to na pewno ich kojarzy... Obaj mają bardzo charakterystyczne głosy. Nolan to taki Amerykański Boberek dubbingu w grach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

North''a kojarzę jako mój ulubiony (zmodowany) głos z Saints Row iV. Reszta jego dokonań mi zwisa bo to wszystko exy na konsolach.
A propos tekstu: Voices of gaming i nie ma Jarka Boberka!? ;)
Fang=>
"Jeśli ktoś uważa się za entuzjastę gier a nie kojarzy Nolan North-a i Troya Baker to znaczy że wcale nie zna się na grach."
Abstrahując od tego, że niektórzy po prostu nie mają konsoli....
Są jeszcze na tym świecie prawdziwi entuzjaści gier: tacy co grają dużo i interesują się tym w co grają. To o mnie. I tak się składa, że do czasu SRIV nie miałem powodu kojarzyć Nolana North''a: ot, więcej uwagi poświęcam soundtrack''owi niż voiceacting''owi. Teraz zresztą też.
A ty mówisz o "entuzjastach" czyt. fanbojach : takich co to chłoną każdy kilobajt, czytają książki, zbierają gadżety, wiki, oglądają filmy, filmiki i ogólnie "jarają się" wszystkim co w danej grze, o danej grze i w okolicach. Dla nich NN to pewnie celebryta.
No tak, przyznaję, to zdecydowanie nie o mnie,... ja jestem normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 23:13, Cecylio napisał:

Wolę Jennifer Hale :P

A na serio (nie no, naprawdę lubię JH :D) - Baker to klasa sama w sobie. Zresztą, z takim
głosem... :)


Ma 1 miejsce w mojej osobistej czołówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja długo Troy''a Baker''a kojarzyłem tylko z Kai Lengiem z Mass Effect 3. Nawet nie poznałem go w roli szelmy w Diablo 3, ale w Bioshocku i The Last of Us brzmi miał szersze pole do popisu. Ostatnio był ciekawy panel z Bakerem i Ashley Johnson na jakimś konwencie. Osobiście też jestem fanem Jennifer Hale, w zasadzie od pierwszego spotkanie granej przez nią postaci w KotOR. Osobiście uważam KotOR 2 za jedno z najlepszych osiągnięć voice actingu w grach. No i do ulubionych (chociaż to pewnie za sprawą GITS) zaliczam też Mary Elizabeth McGlynn, którą wreszcie mam okazję posłuchać choćby za sprawą Reaper of Souls. Zainteresowanie aktorstwem głosowym w grach wynika w moim przypadku chyba z rodzimej wersji Baldur''s Gate II z genialnym Krzysztofem Kolbergerem na czele. W sumie stare RPGi na Inifinty Engine (+ NWN i Wiedźminy) to jedyne gry, w których cenię polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować