Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ed Boon zapowiada Mortal Kombat X, jest pierwszy zwiastun

33 postów w tym temacie

Muzyka kompletnie mi nie pasuje do MK i już myślałem, że nie będzie słynnego "Get over here!", ale co to by był za zwiastun:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna muzyka, aż musiałem wyłączyć głos. Znowu eksponujemy Skorpiona i Sub Zero? Ugh, trochę temat oklepany. Znowu łamanie kości i dalej walka jak gdyby nigdy nic :P. No cóż, gra nadal może być fajna, ale zwiastun mi się nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo teoretycznie chyba nie ma bardziej medialnych dla MK postaci jak właście Scorpion i "Mniej Niż Zero" jak powiedział kiedyś pewien lektor w filmie MK. To po prostu najbardziej popularne postacie, które zawsze jednak będą eksponowane plus ten ich konflikt zawsze jest jakoś ukazany.

Natomiast co do trailera - jeśli będzie można wykorzystywać niektóre elementy otoczenia, tak jak pokazano na trailerze, podczas wykonywania niektórych ciosów będą działy się dodatkowe efekty, a to wszystko nadal będzie w 2D w 3D to biorę bez zastanowienia. A może nawet kupię konsolę, aby hulało w wysokiej jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym, żeby do poprzedniej części na PC zrobili patcha, który zlikwidowałby pady fpsów na niektórych konfiguracjach, bo do teraz jestem zły, że takowe u mnie występują, a to, że to samo dzieje się u bardzo wielu ludzi wcale mnie nie pociesza. Przynajmniej w zwiastunie Scorpion wygrał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 18:51, DeMichel napisał:

Mortal Kombat Iks czy Mortal Kombat 10? Nigdy w tej serii nie widziałem rzymskich liczb
jako liczebników.

A Deadly Alliance to pies? V jak w mordę strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niektóre elementy są w tym trailerze z gameplaya. Przynajmniej takie mam wrażenie. Przecież
> wersja na nowe konsole powinna tak wyglądać.
Słowo klucz POWINNA, z tymi nowymi konsolami nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niektóre elementy są w tym trailerze z gameplaya. Przynajmniej takie mam wrażenie. Przecież
> wersja na nowe konsole powinna tak wyglądać.

Devs: nope it shouldn''t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 19:10, Dariusvictour napisał:

Niektóre elementy są w tym trailerze z gameplaya. Przynajmniej takie mam wrażenie. Przecież
wersja na nowe konsole powinna tak wyglądać.


Tak jak Watch Dogs? ;] Przecież z czego wynika cała wojna o grafikę w tej grze? W duzej mierze z faktu, że w 2012 ludzie byli przekonani, że nowe konsole dadzą radę i gra będzie tak wyglądac, no może odrobinę gorzej. A wszyscy wiemy jak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że na pc wyjdzie równo z konsolami.Choć tak to już wszystko oklepane ze szok,te ciosy,chwyty ,comba..Jedynie co bedzie nowe to kilka fatali i może jakieś inne stage fatalities.I pewnie pare nowych wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie trailer prezentuje się przyzwoicie, miło by było gdyby gra tak wyglądała. Muzyka pasuje jak pięść do nosa. Jeśli trailer ma coś mówić o gameplayu to wygląda na to, że Boonowi spodobała się interrakcja z otoczeniem i planuje przenieść to z Injustice do MK. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować