Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ed Boon zapowiada Mortal Kombat X, jest pierwszy zwiastun

33 postów w tym temacie

I znowu SubZero i Scorpion. Przynajmniej dla odmiany tym razem mógłby wygrać rożek. Ten rap to porażka.
Dużo bardziej chciałbym zobaczyć walkę Sektora I Cryaxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 21:12, DeithWX napisał:

Uspokoję was - X360, PS3, ta gra nie będzie tak wyglądać. Crossgen, heyo!!

Nie ogarniam, jak można zrezygnować z takiej grafiki na rzecz przestarzałych konsol poprzedniej generacji. No niby kasa, kasa, ale mimo wszystko jakieś to nie na miejscu... Jeśli developerzy tak mają robić, to nie widzę w ogóle sensu w wypuszczaniu tych nowych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna muzyka i ten chłam rap... Grafika raczej bez zmian, jeśli już to dodane nowe ficzery i nic więcej. I niestety, ale ten sam beznadziejny i wolny system walki wprowadzania ciosów. Nie dziękuje. Myślałem, że po tym gównianym Armagedon i poprzednich odsłonach z PS2, czegoś się nauczyli. Niestety, próżno szukać zmian w tej serii. Chyba muszę skreślić ją całkiem z listy kupowanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jestem orygnalny ale:
Dynamiczna walka, klimatyczna arena, znane ciosy, znani fighter''zy...i wszystko psuje ten durny soundtrack:(

Co do materiału: jeśli to zajawka nowości to wychodzi, że walki będą mniej krwiste za to bardziej przyziemne (znaczy mniej wzięte z kosmosu;), ciosy będą płynniej łączyć się ze sobą w kombinacje a ich animacje będą zależne (kontekstowe) od areny walki, która będzie brała udział w starciu.

Spoiler

Reszta po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik spoko, ale spodziewałem się że wywalą te durne przerywniki X-Ray które robią wrażenie tylko przy pierwszej walce. Potem nudzą niemiłosiernie. A jeżeli już mają je znowu zaimplementować to niech to trzyma się kupy. Powinien kuleć chociaż przez chwilę, po takim złamaniu nogi w kolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka do dupy, niema nic wspólnego z serią Mortal Kombat.
I dlaczego zawsze Scorpion wygrywa z Sub-zero na filmikach? czy niemoże chociaż raz na trailerze wygrać Sub-Zero? fanboje Scorpiona w tej firmie pracują. W Mortal Kombat 9 scorpion miał wszystkie specjalne cisoy takie aby każdy dobrany cios był kontrą na specjalny ciosy Sub-zero : /, fanboje w tej firmie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować