Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warner oficjalnie ogłasza Mortal Kombat X. Są platformy i wzory okładek

18 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wczorajsza zapowiedź i pierwszy trailer Mortal Kombat X nie mogły być pozostawione bez komunikatu wydawcy serii, Warner Bros. Interactive Entertainment. Ogłoszenie potwierdza kilka cennych danych.

Przeczytaj cały tekst "Warner oficjalnie ogłasza Mortal Kombat X. Są platformy i wzory okładek" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lipna ta okładka... Ta z poprzedniego była git.
Taka pusta jest, mogliby więcej elementów dodać i sklecić z tego coś lepszego ;>

Blutoniumboy A nom ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się okładka podoba. Jest coś atrakcyjnego w tej oszczędności, a dzięki niej cała uwaga idzie na świetny render Scorpiona. Bardziej mi się podoba niż poprzednia, która bardziej pasowała do jakiegoś komiksu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A mi się okładka podoba. Jest coś atrakcyjnego w tej oszczędności, a dzięki niej cała
> uwaga idzie na świetny render Scorpiona. Bardziej mi się podoba niż poprzednia, która
> bardziej pasowała do jakiegoś komiksu ;]
Dokładnie mi też okładka bardzo się podoba :D! Jak grafika będzie choć trochę podobna do trailera to od razu zamawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta okładka. Prosta i oszczędna. Bez niepotrzebnych fajerwerków.
No a do tego mój ulubiony Scorpion, który jest dla mnie postacią nr 1 już od pierwszego MK : )
No to czekać premiery teraz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Scorpion -_- już mam tego dosyć. Na okłądkach Scorpion na trailerach Scorpion zabija Sub-zero w każdej jego mać części a teraz jeszcze na okładce sam Scorpion, i w mortal combat 9 Scorpion miał lepsze specjalne ciosy niż Sub-zero specjalnie ciosy mu takie dali żeby jakiś cios był kontrą na ciosy sub-zero co za fan boye Scorpiona w tej firmie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo Skorpion i Sub-zero to ikony serii więc to normalka.

Nie bo Scorpion to ulubiona postać Ed Boon''a ;) a słynne "get over here" w pierwszym MK wypowiadał właśnie głos Edka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak reprezentatywną postać, jaką jest Scorpion, okładka prezentuje się przeciętnie. Można było to zrobić lepiej, efektowniej. Wygląda jakby graficy nie mieli pomysłu i po prostu wybrali byle jaką pozycję z profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować