Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline - nowy materiał wideo z bety oraz pierwsze zaproszenia do betatestów

30 postów w tym temacie

motor jeździ tak samo koślawo jak samochody we wcześniej becie BF4 - myślałem że robią tą gre na podstawie poprawionej wersji BF4 albo chociaż BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie CS''a i wrzućcie to do BF4. Co wam wychodzi ? To samo co w BF4, ale z innymi skórkami na postaciach i to wszystko. Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prezentuje się to ciekawie... Chyba lepiej poczekać na część piątą, która miejmy nadzieję powróci do terminu wojennego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 14:15, saborcat-14 napisał:

Ten "gameplay" szału nie robi. Jakoś nie czuje tego BFa. Fanem serii nie jestem ale mimo
to BF3 i BF4 potrafiły przykuć moja uwagę.


Ja też go jakoś nie czuje, Battlefield zawsze był grą osadzoną w realiach wojennych a tu nagle policjanci i złodzieje?
Nie wróżę sukcesu tej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to zdecydowanie nie to , mogli chociaż pod inną nazwą to wypuścić ,a nie pod marką BF. Jak dla mnie nic ciekawego ,chyba pierwszy BF ,którego nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, czy przy 04:35, gliniarz na motocyklu ma plecak 5.11 MOAB 10?

W przeciwieństwie do osób, które narzekają, ja jestem do tej odsłony nastawiony optymistycznie. W końcu coś nowego może wymyślą, bo tematyka wojenna chyba już troszkę przesyciła rynek. Nieśmiało także zauważę, że na BF2142 też wiele osób narzekało (że to nie Battlefield, że kto to myślał - jakieś brednie sci-fi dawać), a potem okazało się, że była to całkiem ciekawa część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 15:40, Ring5 napisał:

W przeciwieństwie do osób, które narzekają, ja jestem do tej odsłony nastawiony optymistycznie.
W końcu coś nowego może wymyślą, bo tematyka wojenna chyba już troszkę przesyciła rynek.
Nieśmiało także zauważę, że na BF2142 też wiele osób narzekało (że to nie Battlefield,
że kto to myślał - jakieś brednie sci-fi dawać), a potem okazało się, że była to całkiem
ciekawa część serii.


Tematyka wojenna jest od samego początku stąd tytuł gry Battlefield czyli po polsku można tłumaczyć to w ten sposób "pola bitewne", moim zdaniem nie powinni odbiegać od tematyki wojennej. Jak już chcieli to mogli stworzyć nową markę ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 15:43, Isildur napisał:

Tematyka wojenna jest od samego początku stąd tytuł gry Battlefield czyli po polsku można
tłumaczyć to w ten sposób "pola bitewne", moim zdaniem nie powinni odbiegać od tematyki
wojennej. Jak już chcieli to mogli stworzyć nową markę ;)


Patrząc na to w ten sposób, seria Need for Speed również nie powinna się zajmować "plastikowymi" samochodami (Underground, Most Wanted) ani zawodowymi wyścigami (Shift), tylko skupić na jeździe supersamochodami, bo od tego przecież się zaczęło...

Odrobina odmiany może tej serii wyjść tylko na dobre, moim zdaniem. W końcu to nie jest ostatnia odsłona cyklu, kolejne Battlefieldy na pewno powstaną, tu mamy tylko do czynienia z drobną odmianą (tak samo, jak odmianą był BF2142 czy Heroes). Biorąc pod uwagę fakt, że raczej nikt nas tu nie skazuje na realistyczne odwzorowanie działań "realizacji", tylko na intensywne strzelaniny między dwoma grupami, jedyne, co się zmienia, to umiejscowienie gry. Zamiast "czerwonych" i "niebieskich", dostajemy "niebieskich" (albo "czarnych", jak zwał, tak zwał) i "bandytów". Cała reszta pozostaje raczej bez zmian. W końcu nikt nie mówi, że zrobią z tego Rainbow Six multiplayer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakoś mi się nie widzi jazda czołgiem na bandytów, ale zobaczymy jak to będzie miejmy nadzieję, że mapy będą ciekawe ;)
Bo o rozgrywkę się nie boję BF zawsze miał dobrą zwłaszcza jak teraz lamię w BF 4 na koncie kolegi tak mu staty popsułem, że chyba mnie ukatrupi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 16:24, Isildur napisał:

Tylko jakoś mi się nie widzi jazda czołgiem na bandytów, ale zobaczymy jak to będzie
miejmy nadzieję, że mapy będą ciekawe ;)


Czołgiem może nie, ale BWPem? ;) Ja naprawdę czuję potrzebę odmiany. CS mnie nie bawi (szczególnie gdy ma się pecha, zginie się jako jeden z pierwszych, a potem trzeba czekać, aż reszta ekipy wyłuska zabunkrowanego gdzieś ostatniego przeciwnika. W BFach chętnie zobaczyłbym powrót do Bad Company, ale póki to nie nastąpi, Hardline może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 13:26, Eternal101 napisał:

> Pasjonujący film, 3,5 min ładowania i nic. Liczba ziewnięć 4.
Liczysz ziewnięcia? xD


A co mogłem innego robić dla zabicia czasu pod czas trwania tego filmu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować