Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono wynik sprzedaży Watch Dogs. Jest imponujący

37 postów w tym temacie

> Niestety do dzisiaj nie mogę uruchomić tej gry a serwis Ubisoft nie wie jak mi pomóc.
>
A jaki problem Ci wyskakuję?


Co do sprzedaży hmm hype + coś nowego wiec ni dziwnego że taka sprzedaż plus jakiś tam marketing i recenzje różnych portali które wbrew pozorom nie wystawiły jej krytycznej oceny :), bo 8.10 wbrew przekonań ludzi to dobra ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rezultat pokazuje, że Ubisoftowi zależy na stworzeniu nowej hitowej marki i prawdziwie new-genowych doświadczeń

Dowcip miesiąca. Znaczy hitową markę pewnie chca, bo to kasa, tylko tak coś mało w tym "new-gena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to niech połatają te grę, a nie chwalą się sprzedażą, Nadal nie mogę połączyć się z nikim online, bo wyskakuje durny komunikat, bym sprawdził rodzaj nat. Wszystko jest git po mojej stronie, więc oczywiście Ubi ma coś spaprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Z takim tempem sprzedaży i pozytywnymi opiniami graczy " wowow.... poczekajcie ... <wstukuje metacritica w przeglądarce> hm... według graczy (na PC bo inne mam w d... poważaniu) ocena 4,6... no to pozytyw , pełną gębą .

Ok ok spojrzałem na konsole i to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj: mamy kolejnego tasiemca na którym będziemy zarabiać. Przejechałem się już na pierwszym ass creedzie i za więcej podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Watch Dogs sprzedało się w ponad czterech milionach egzemplarzy, i to tylko w pierwszym tygodniu swej obecności na rynku - poinformował Ubisoft. To nie tylko najlepszy wynik w historii francuskiego giganta, ale także całej branży elektronicznej rozrywki wśród nowych marek."

Pierwszy Assassin''s Creed sprzedał się w prawie 6 milionach.

"Poprzedni wewnętrzny rekord francuskiej firmy pod względem sprzedaży należał do Assassin''s Creed III, które trafiło do 3,5 miliona odbiorców"

Assassin''s Creed III sprzedało się conaj mniej w 7 milionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba gra. Trochę gorsza od GTA 5, ale i tak jest bardzo dobra jak na nową markę. Większość ludzi na metacritica daje 0 albo 1 tylko dlatego bo był downgrade. oni tylko się mszczą... Jak dla was to jest opinia to nieźle... Gram na ps4 i nie mam żadnych problemów z grą i wygląda całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, mimo że nie jestem fanem sandboxów i GTA, gra w wersji PC zasługuje na mocne 7/10 + 8, gdy gra zostanie załatana i zoptymalizowana, więc nie dziwi mnie dobra sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 11:28, Fang napisał:

Pierwszy Assassin''s Creed sprzedał się w prawie 6 milionach.

W tydzień? Nie.

Dnia 04.06.2014 o 11:28, Fang napisał:

Assassin''s Creed III sprzedało się conaj mniej w 7 milionach.

W tydzień? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zasluguje na max 6/10 Poniewaz glownym minusem sa bugi.. Recenzje gram.pl napisal a jak z dobra ocena tylko co z tego ze napisal jak takowa recenzje o kant d..y mozna rozbic poniewaz wersja PC jest najbardziej skopana to zrobili recenzje wersji PS4(podejscie psychologiczne). I dzieki temu przedstawicielstwo UBISOFT zadowolone bo Hype nakrecony dodatkowo i redakcja bo nie musieli sciemniac za duzo.. Obecnie recenzje to to samo co artykuly w brukowcu FAKT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

assasin 3 lepszy niż watch dog wg mnie, ale gra zła nie jest, po prostu nie wiem czym się tak jarają recenzenci... dać im postać która jest hakerem i już gra jest wybitnie fajna, mimo, że po 4 godzinach już odczuwa się pustkę w mieście i te same misje bez żadnych cutscenek i oparcia fabularnego... dla mnie to jest pół pordukt, powinni się bardziej postarać, jeśli miał to być jakiś next gen sandbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ;D to jak na razie zdecydowanie najlepsza gra w tym roku i cieszę się że sprzedaje się tak dobrze ( zresztą jak prawie każda gra Ubi ) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 12:59, Morrdin napisał:

I bardzo dobrze ;D to jak na razie zdecydowanie najlepsza gra w tym roku i cieszę się
że sprzedaje się tak dobrze ( zresztą jak prawie każda gra Ubi ) ;D


"Zdecydowanie"? Jakie przyjąłeś kryteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 13:10, Principes napisał:

"Zdecydowanie"? Jakie przyjąłeś kryteria?

Brak konkurencji to po pierwsze ( Dark souls 2 było dobre ale na tak 7.5 -8 natomiast świetne Reaper of souls to jedynie dodatek ) 2 Lubie styl gier Ubisoftu 3 Grałem już naprawdę sporo i gra mi się nie nudzi i jak dla mnie na razie mocne 8.5 może nawet 9, bo gra mi się po prostu bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować