Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Horizon 2 znacznie większa od poprzedniczki

10 postów w tym temacie

Horizon 2 to gra która na obecną chwilę imo jest najlepszym exclusivem jakiego zapowiedziano na nową generację konsol (tak wiem że wersja na x360 też będzie, ale wiadomo że lepsza wersja wyjdzie na Xone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 12:08, Headbangerr napisał:

Forza 5 i Forza Horizon 2 to - jak dla mnie - ciągle jedne z niewielu gier, dla których
warto nową konsolę kupić. I - mimo wszystko - nadal nie warto ;)


To warto czy nie warto? Bo nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się prawdziwy hit. Chyba trzeba będzie się zastanowić nad zakupem xbone''a. Wersja na 360 na pewno nie odda tego piękna i być może grywalności co wersja na next gena. Jednak trzeba docenić starania Playground Games o to aby gracze starszych konsol również byli usatysfakcjonowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teren zapowiada się nieźle, poprzedniczka bardzo mi się podobała, tak myślę sobie że teraz będzie jeszcze lepiej, i jeszcze więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Forze Horizon która moim zdaniem jest prze epicka podoba mi się tryb rozgrywki w tej grze, ten klimat festiwalu bardzo dobrze dobrana muzyka i po prostu czuć klimat prawdziwych rajdów i rywalizacji o pierwsze miejsce, ta presja żeby nie wpaść w poślizg na pierwszym zakręcie podczas wyścigu, epicki dobór scenerii, wybór perspektywy i mruczenie silnika które jest przyjemne podczas jazdy.. można by tu jeszcze długo wymieniać ale mam nadzieję że następna część będzie tak samo dobra, a nawet lepsza od tej która jest teraz .Pewno będzie można z przyjemnością w weekendowy wieczór pozwiedzać przepiękne miejsca i pościgać się z rywalami i z przyjemnością w to pograć! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować